Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האוטו לא מגיב ללחיצה על הגז- אלמרה 96

144
שימו לב! השרשור הזה בן 5627 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, יש לי רכב מסוג ניסאן אלמרה 96 אוטומט, האוטו כבר מספר חודשים (הבעיה החמירה), לא מגיב כ"כ ללחיצה על דוושת הגז, הבעיה מתאפיינת גם בחוסר סחיבה וטורים יורדים (קפיצת טורים). עשינו לאוטו טיפול 10000 לפני יומיים, החלפנו הגזוז (בלי קשר, האגזוז הקודם המחיצות בפנים היו שבורות)...הבעיה עדין לא נפתרת האוטו לא סוחב ולא מגיב לגז, זה הפך לבלתי נסבל כאשר ברמזור אתה זוחל כי האוטו לא מגיב פשוט.

מבירור שעשיתי זה יכול להיות:

קאלצ' תקול

מצערות (מצטער אני לא בדיוק יודע מה זה) סתומות.

מה עושים? :x

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום, יש לי רכב מסוג ניסאן אלמרה 96 אוטומט, האוטו כבר מספר חודשים (הבעיה החמירה), לא מגיב כ"כ ללחיצה על דוושת הגז, הבעיה מתאפיינת גם בחוסר סחיבה וטורים יורדים (קפיצת טורים). עשינו לאוטו טיפול 10000 לפני יומיים, החלפנו הגזוז (בלי קשר, האגזוז הקודם המחיצות בפנים היו שבורות)...הבעיה עדין לא נפתרת האוטו לא סוחב ולא מגיב לגז, זה הפך לבלתי נסבל כאשר ברמזור אתה זוחל כי האוטו לא מגיב פשוט.

מבירור שעשיתי זה יכול להיות:

קאלצ' תקול

מצערות (מצטער אני לא בדיוק יודע מה זה) סתומות.

מה עושים? :x

אין באוטומט קלאץ'

חוסר סחיבה אים זה כשאתה לוחץ גז הרכב לא זז אז יתכן שהגיר מחליק.

מצערות - ייתכן שבאמת יש לפרק אותם ולנקות , כשאתה לוחץ גז אז אתה בעצם פותח וסוגר מצערת שגורמת ליותר אוויר להיכנס , ונדמה לי גם יותר דלק ואז הרכב נוסע .

ביצוע תיקוני שפכטל ועבודות צבע בבתים,

פרטים בה"פ .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה ייתכן והחלק (ממיר מומנט? גוברנר ?) שמחבר בין הגיר למנוע לא מתפקד כראוי.

אני רוצה לשאול שאלה נוספת, כשאתה שם D ולוחץ גז הטורים עולים והרכב נשאר במקומו?

כי יש בדיקה ספציפית שקוראים לה STALL וזו בדיקה שעושים רק במוסך כדי לבדוק שאין החלקה, שמים בלם יד , D , ולוחצים גז עד הסוף ואז רואים לכמה סל"ד מגיע הרכב, צריך לעשות את זה לשניות ספורות בלבד כדי לא להרוס את הגיר. ואז משווים בין הנתונים שיצאו לבין נתוני יצרן.

או שהבעיה במערכת הדלק, וצריך לבצע ניקוי למזרקים ע"י פירוק וניקוי מקצועי, ולא להשתמש בתוסף.

ביצוע תיקוני שפכטל ועבודות צבע בבתים,

פרטים בה"פ .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמתי תוסף דלק K44 אם אני זוכר נכון, הבעיה לא נפתרה.

שאני נותן גז הטורים לא זזים בכלל, לא עולים ולא יורדים, כאילו התגובה של הלחיצה על דוושת הגז לא עברה למנוע, רק לאחר מספר שניות ישנה תגובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע מודיעין . היה לי את הבעיה הזו בדיוק .

יש לי פיגו 206 .

קיצר הייתי נותן גז עד שהאוטו לא היה מקבל פקס מצרפת הוא לא היה מגיב ללחיצה

בנוסף גם ברמזורים האוטו לפעמים היה מתכבה כשאני הייתי עוצר אות האוטו

הלכתי למוסך באמת חפרו הרבה עד שמצאו שזה איזה חשיין שהוא אחראי על התערובת של האוויר והדלק או משו כזה .

החליפו לי שילמתי 600 שקל כמו ילד כאפות ונסעתי לשלום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5627 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...