Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה הגיוני שמשהו התחזה לשוטר כדי להפחיד אותי?

itayhengel
שימו לב! השרשור הזה בן 5628 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתמול (יום שישי) בשעה 3 בלילה בערך אני נוסע עם חבר שלי בראשון חבר שלי שתה והיה מסטול הוא פתח חלון (עמדתי ברמזור אדום) וצעק לאיזה בנאדם עם רנו מגאן שנת 2005 בערך התחיל לקלל אותו ואני מביא לחבר שלי אגרופים כדי שלא יצעק לו בקיצור הבנאדם פתח חלון ושם את הארנק שלו בחלון ואמר משטרה משהו כזה והוא נסע לפני ותוך שניה דיבר עם משהו בפלאפון ואמר לו תמספר של הרכב שלי

השאלה שלי היא כזאת אתם חושבים שזה סתם בנאדם שניסה להפחיד אותי כי הוא לא עצר אותי או משהו כזה זה היה בחור בן 30-35 ככה ולא היה לו מספר של משטרה או שזה באמת היה שוטר כי לא הצלחתי לזהות מה הוא הראה אם זה תג או משהו אחר.???

אני מדגיש:

*לא הצלחתי לזהות את התג שלו יכול להיות שזה היה רישיון נהיגה אפילו

*לא עשיתי שום אבירת תנועה

*הוא לא עצר אותי

*תוך שניה שיצאנו מהרמזור הוא החזיק את הטלפון כביכול ברמקול ודיבר עם משהו והקריא לו את מספר הרכב

מה דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחור ברכב לידך פשוט גאון והגיב בצורה משעשעת מאד! זה סתם לחבר שלך את הפה לא?

לתמיכה טכנית וייעוץ בחומרה ומחשבים פנו בה"פ.

החלפת מסכים לניידים בעלות ללא תחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לא לדאוג הוא לא יפיל עליך שום תיק

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחזה לשוטר? אם אני מנפנף בארנק וצועק משטרה אז אני גם מתחזה לשוטר? או שאני ממש במצוקה, זקוק לשוטר ומנפנף בארנק כי מפית לבנה לא נמצאת באמתחתי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אינני מבינה ממה אתה חוש, לא ביצעת עבת תנועה, התנהגת כרגיל, זה שהחבר התנהג כאדיוט מוחלט זו לא עילה לתת לך דוח או לעצור אותך.

סע לשלום ותבחר חברים בוגרים יותר שיודעים את גבולות השתיה שלהם.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיוני שזה שוטר או מתנדב שדיווח למוקד על הרכב שלך כרכב משתולל/ רכב שבו יש שיכורים. אין לאף אדם פשוט אינטרס להשתיק את חבר שלך. הוא לא תקף אף אחד, סתם צעק מהרכב.

אם מה שכתבת זה מה שבאמת היה, לא ניתן יהיה להרשיע אותך באף עבירה כי לא ביצעת אחת כזו.

Xbox12341

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המגאן הייתה עם מדבקה של אלבר על הדלת? אם כן יש סיכוי שזאת הייתה ניידת סמויה. אבל תכל'ס, אין לך הרבה מה לדאוג.

I Ride Because I Really Like Dessert

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנאדם עם רנו מגאן שנת 2005 בערך

אלבר לא מחזיקים מגאן ישנה כ"כ.

תמשיך הלאה, שכח מהעניין - רק תשתדל לבחור את החברים שלך יותר בקפידה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכיר לי סיפור אחד ... ביפו אחד 2 בחורים באימפרזה ישנה גרנד לאונה כסופה

ניסה לעצור אותי הראה לי גם ארנק והתחיל לצעוק לי עצור בצד אמרתי לו מי אתה בכלל ואז הוא התחיל לקלל עד שהוא ראה את חבר שלי הסוס מרים את הראש וברח :S

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלבר לא מחזיקים מגאן ישנה כ"כ.

תמשיך הלאה, שכח מהעניין - רק תשתדל לבחור את החברים שלך יותר בקפידה.

צודק סליחה, התבלבלתי בין אלבר לאלדן. הסמל הכחול של שניהן מבלבל אותי כל הזמן :oops:

I Ride Because I Really Like Dessert

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5628 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...