Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

54 פצועים בתרגיל של המשטרה...

edan82
שימו לב! השרשור הזה בן 5628 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3640861,00.html

:shock:

האמת היא שאיך שקראתי את הכתבה המחשבה הראשונה שעלתה בראשי היא "מדינת עולם שלישי".

עצוב להגיד את זה, אבל שימשיכו להתעסק ברדיפה אחרי עבריינים אמיתיים כאלה שנוהגים על 130 קמ"ש באיילון או 184 קמ"ש בכביש 6, שימשיכו לעשות בימויים של תאונות דרכים, רק בדברים האלה הם מצליחים בלי לגרום לעצמם חבלות.

לא פלא שמשפחות הפשע עושות מה שבא להם בארץ,הפשיעה שולטת,דקירות כל שני וחמישי,אי אפשר לצאת למועדון בלי לחשוש מלהקלע לקטטה\דקירות\יריות,אי אפשר לסיים את הבילוי בלי לחשוש שתגיע לרכב ותגלה חלון מנופץ וחוטים קרועים.

אבל העיקר הם פותחים מלחמת חורמה בעברייני התנועה.

שילכו קיבינימט, נמאסו כבר !

משטרה של שלומיאלים,שמה שיותר עצוב זה שהם אמורים לשמש סוג של מראה עבור המדינה,חברים, אלה האנשים שמייצגים אותנו,אנלפבתים שפעם הראשונה שעשו תרגיל גדול הצליחו לפצוע 54.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין שבכית וצחקת באותו זמן נתון .. :|

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת היא שאיך שקראתי את הכתבה המחשבה הראשונה שעלתה בראשי היא "מדינת עולם שלישי".

עצוב להגיד את זה, אבל שימשיכו להתעסק ברדיפה אחרי עבריינים אמיתיים כאלה שנוהגים על 130 קמ"ש באיילון או 184 קמ"ש בכביש 6, שימשיכו לעשות בימויים של תאונות דרכים, רק בדברים האלה הם מצליחים בלי לגרום לעצמם חבלות.

לא פלא שמשפחות הפשע עושות מה שבא להם בארץ,הפשיעה שולטת,דקירות כל שני וחמישי,אי אפשר לצאת למועדון בלי לחשוש מלהקלע לקטטה\דקירות\יריות,אי אפשר לסיים את הבילוי בלי לחשוש שתגיע לרכב ותגלה חלון מנופץ וחוטים קרועים.

אבל העיקר הם פותחים מלחמת חורמה בעברייני התנועה.

שילכו קיבינימט, נמאסו כבר !

משטרה של שלומיאלים,שמה שיותר עצוב זה שהם אמורים לשמש סוג של מראה עבור המדינה,חברים, אלה האנשים שמייצגים אותנו,אנלפבתים שפעם הראשונה שעשו תרגיל גדול הצליחו לפצוע 54.

לא רצינית התגובה שלך, מה ציפית, שבתרגיל מהסוג הזה ירקדו בלט? מעבר להגזמה העיתונאית שכולנו מכירים, צריך להבין שבתרגילים מהסוג הזה שמדמים מצב של אלימות ברמות הגבוהות ביותר מצד גורמים קיצוניים, אתה לא יכול לשחק בנידמה לי. כשמסה של 2000 אנשים שמשחקים גורם עויין כל שהוא נדחפת ודוחפת קדימה כדי ליצור מצב אמיתי של לחץ על הכוחות שמשחקים את המגנים, נוצר מגע ואנשים, שלא עשויים מפלדה אלא מבשר ודם, נפגעים. הרי ברור גם לך שהשוטרים שנפגעו, לא נפגעו ממכות אלה או אגרופים, אלא מדחיפות או מעיכות. צריך לתת ציון שבח לשוטרים שבתרגיל מהסוג הזה רק פחות מאחוז יצא עם פגיעות שברובן המכריעה קלות ביותר.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שלא הרגו אחד את השני...

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רצינית התגובה שלך, מה ציפית, שבתרגיל מהסוג הזה ירקדו בלט? מעבר להגזמה העיתונאית שכולנו מכירים, צריך להבין שבתרגילים מהסוג הזה שמדמים מצב של אלימות ברמות הגבוהות ביותר מצד גורמים קיצוניים, אתה לא יכול לשחק בנידמה לי. כשמסה של 2000 אנשים שמשחקים גורם עויין כל שהוא נדחפת ודוחפת קדימה כדי ליצור מצב אמיתי של לחץ על הכוחות שמשחקים את המגנים, נוצר מגע ואנשים, שלא עשויים מפלדה אלא מבשר ודם, נפגעים. הרי ברור גם לך שהשוטרים שנפגעו, לא נפגעו ממכות אלה או אגרופים, אלא מדחיפות או מעיכות. צריך לתת ציון שבח לשוטרים שבתרגיל מהסוג הזה רק פחות מאחוז יצא עם פגיעות שברובן המכריעה קלות ביותר.

לא צינית התגובה שלי ?

שוטרים יצאו עם שברים בגלל דחיפות ?

ידידי,

גם אני השתתפתי בתרגיל או שניים בחיי הצבאיים,כולל תירגולים אגרסיביים של הפרות סדר וכו', מעולם לא נפצע חייל, לא מאלות,לא ממעיכות או דחיפות,ולא מאלפ"ה אחרים.

54 פצועים בתרגיל אחד זה תוצר של חוסר מקצועיות,חוסר הימצאות נהלי בטיחות מתאימים או במידה וכן היו קיימים אז חוסר היצמדות לנהלי בטיחות,ומצביע בהחלט על רמת השוטרים במשטרת ישראל.

יותר מזה אומר לך שבהפרות סדר אמיתיות שמטופלות ע"י חיילים באופן די שוטף (ויש לא מעט כאלה) אין כזו כמות של נפצעים,אם בכלל.

אז סלח לי אם אני חולק עלייך וחושב שהתרגיל הזה הוא מראה של משטרת ישראל ושל אוזלת ידה.

אגב, אתה מודע לעניין ששברים מוגדרים כפציעה בינונית ? אז איך אתה מחליט שמדובר בפציעות קלות ?

לא מקבל את ההסבר הקלוש הזה ש"הם לא באו לרקוד בלט", יש נהלי בטיחות ויש אמצעים ודרכים מסודרות לעשות תרגילים כאלה, הצבא עורך אותם על בסיס קבוע ובסדרי גודל לא פחות קטנים (צאו מהסרט,זה לא שהשתתפו בתרגיל 6000 שוטרים אז הם התחלקו ל-3000 נגד 3000 ועשו "כולם על כולם", זה לא עובד ככה!),ושוב אומר,שתוצאה של 54 פצועים,חלקם עם שברים, זה חוסר מקצועיות וחוסר רצינות.

ואני כבר לא מדבר על התאונת דרכים שהיתה במהלך התרגיל וכוסתחה על ידי משטרת ישראל (אם התאונה הזאת לא היתה קוראת לאיש משטרה כנראה שמישהו שם היה חוטף שלילה ונשפט בגלל שהוא נרדם על ההגה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישבנו אתמול כל החבר'ה בבסיס,הסתכלתי לי למעלה פתאום בום!

ראיתי איזה פורד הפוכה...

ומלא ניידות לידה, אגב 7000 שוטרים היו בתרגיל הזה....

זה גם היה תרגיל של משטרה צבאית,הם היו באים לבסיס שלי לקחתי אוכל... :|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי,

גם אני השתתפתי בתרגיל או שניים בחיי הצבאיים,כולל תירגולים אגרסיביים של הפרות סדר וכו', מעולם לא נפצע חייל, לא מאלות,לא ממעיכות או דחיפות,ולא מאלפ"ה אחרים.

תערוך חיפוש בגוגל לגבי תאונות אימונים ויפתח לפניך נושא מאוד כואב. הקישור שצרפתי הוא רק כתבה אחת ב YNET. יש עוד הרבה לצערי.

המשטרה זה לא צה"ל, הכוחות פועלים במסגרות הרבה יותר קטנות כך שהגיבוש הפנימי בין השוטרים מצומצם בתוך קבוצות קטנות.

אני לא מחפש ביחידות לפיזור הפגנות את השוטר החייכן, הנחמד, הסימפאטי ואולי אפילו המשכיל. שהשוטרים האילו ישמרו לי על גני הילדים, על בתי הספר וישמשו כשיטור קהילתי. בפיזור הפגנות אלימות אני מחפש את השוטרים הקשוחים, הבריונים, "מפצחי הגולגלות" עד כמה שזה לא נשמע נעים. הפגנות אלימות מסוכנות ובניגוד לחוק ולכן צריך להפעיל כוח רב כדי לעצור אותם וכשאתה מדמה מצב כזה כדי להתאמן בסיכולו, סביר להניח שיהיו פצועים. גם באימוני קרבות מגע למיניהם נפצעים חברים שמתאמנים שנים ביחד, גם הם טיפשים? אני בטוח שבחוגי מקראמה אף אחד לא נפצע.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, אתה מודע לעניין ששברים מוגדרים כפציעה בינונית ? אז איך אתה מחליט שמדובר בפציעות קלות ?

פעם אחרונה שבדקתי, שברי גפיים הוגדרו כפציעה קלה :roll:

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיסקובר, יש ויש.

שבר בזרת אכן יוגדר פציעה קלה, שבר מורכב ברגל יזכה לפציעה בינונית,אבל זה לא העניין פה בכלל.

ארז,

כנראה שאתה תשאר בדעתך ואני אשאר בדעתי,וזה בסדר גמור.

אגב, גם באימוני לוט"ר ושאר אימוני אגרסיביות לא אמורים להפצע ככה,צא מהאשליות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גמרתם ?

בזמן שבצה"ל נפצעו ונהרגו באימונים ניצחנו במלחמות.האימון היה קרוב ככל האפשר לאמת. לא ישבו יומיים באוטובוסים בגלל גשם כי חס וחלילה חייל ("ילד") גולני יחליק על סלע.

אני לא בטוח שאין מתאם בין השאיפה למינימום נפגעים באימונים , שלא תבוא אמא'לה עם העיתונאי והעו"ד שלה לרמט"כל,לזה שכבר מזמן לא ניצחנו.

מינימום נפגעים הפך לחזות הכל ומסנדל את המפקדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...