Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצאתי אותה , את היחידה בארץ ועוד מתחת לאף שלי .

.T.
שימו לב! השרשור הזה בן 5628 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

:roll: רנו 9 GT שנת 86 .

חונה כבר הרבה זמן מתחת לאף שלי , ואני עוד מחפש אותה .

מחפש אנג'ל אייז לפיג'ו 206 .

לחצו פה בשביל לשלוח לי הודעה פרטית .

או במייל : [email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי היה רנו 11 (אותו דבר אבל סוג של סטיישן). גם לו היה כתוב 5 VELOCIDADES

אל תשכחו שלרנו 9 יש מוניטין רציני בראלי, וגם שהיא הייתה מכונית השנה בשנות ה80 (לא זוכר שנה).

חייב להיות עוד הבדל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע ה 1721 סמ"ק לא היה של וולבו, אלא ההפך.

וולבו, בדגמי ה 340,440,480 השתמשה תמיד במנועי וולבו (חוץ מגירסת ה 2.0 של ה 340 שהשתמשה במנוע של ה 240) בנפח 1397 סמ"ק או 1721 סמ"ק, שהיו לו אפילו גירסאות מוגדשות.

הדגם המעניין היחיד של הרנו 9 היה ה 1.4 טורבו, 110 כ"ס, אלא שאני בספק אם הגיעו כאלו לארץ.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה בזמנו המון זמן למכירה כאן רנו 9 עם 3 דלתות, אולי אתה מדבר עליה?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רנו 9 עם 3 דלתות זה לא רנו 9 אלא רנו 11.

גירסת 3 הדלתות של ה 11 יובאה לארץ רק בסוף 83' ורק עם מנוע 1.1.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוף שנות ה80 נהגתי רבות על רנו 9 1.4 אני חושב ש GTL הדגם המפואר עם ח"ח נ"מ ומד טורים. מנוע 1.4 עם 72 כ"ס.

רכב מהנה מאוד וזריז יחסית לזמנו.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע ה 1721 סמ"ק לא היה של וולבו, אלא ההפך.

וולבו, בדגמי ה 340,440,480 השתמשה תמיד במנועי וולבו (חוץ מגירסת ה 2.0 של ה 340 שהשתמשה במנוע של ה 240) בנפח 1397 סמ"ק או 1721 סמ"ק, שהיו לו אפילו גירסאות מוגדשות.

הדגם המעניין היחיד של הרנו 9 היה ה 1.4 טורבו, 110 כ"ס, אלא שאני בספק אם הגיעו כאלו לארץ.

בזמנו לגיסו של שכן שלי הייתה רנו 9 טורבו שגיסו הביא שעלה לארץ מצרפת, אני חושב שהוא התגורר אז (שנות ה-80) בנתניה

Volvo 960 3.0 24V 1996

Volvo 940 GLE 2.0 Turbo 1997

Volvo 940 GLE 2.3 1995

Oldsmobile Cutlass Supreme Brougham 5.0L V8 1982

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, מזל טוב.

ממתינה עם כל הרוב לתמונות.

:wink:

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5628 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...