Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש המלצה למדיח כלים:

ירחמיאל
שימו לב! השרשור הזה בן 5630 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה שמענין אותי היא האמינות והשירות. הוא לא צריך להיות עם 752 תוכניות וכו', רק שיעשה העבודה היטב ושיהיה אמין. עדיין לא ידוע לי הסכום שזוגתי ואני מקציבים...אבל באופן כללי - אשמח לשמוע מניסיונכם. תודה מראש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת גודל, מדיח מיני על השיש זה צעצוע בלתי פרקטי.

הצידוק היחיד למדיח כזה הוא מחסור קיצוני במקום פנוי בדירה.

אם יש מקום למדיח בגודל מלא, אני ממליץ בחום.

לסוגיית היצרן יש לי תשובה אחת ולקח לי המון זמן והמון כסף להגיע אליה: Miele ואין בלתם.

נכון, המדיח הזול ביותר שלהם עולה 2000 ש"ח יותר ממדיח של מותג (עאלק) גרמני אחר, אבל אין מה להשוות.

זה היצרן היחיד שלא משחק במשחק "גם אני יודע להתחרות במחירים של מוצרים מסין ולייצר מוצרים שמתפרקים אחרי שנה של שימוש".

עולה יותר אבל מחזיק עד אין סוף, מנקה באופן מושלם ואפשר להתקין אותו בסלון מבלי שתשמע אותו פועל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארנון, מדיח על השיש הוא בכלל לא צעצוע ויש לו גם יתרונות:

1. לא צריך לאגור כמות גדולה של כלים.

2. זמן הפעלה מאוד קצר (כ 30 דקות למחזור הדחה)

3. כשרוב הזמן אוכלים 2 - 3 אנשים בביתי אז מפעילים פעם ביום וזה מספיק וכשיש אורחים עושים 2 מחזורי הדחה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לסוגיית היצרן יש לי תשובה אחת ולקח לי המון זמן והמון כסף להגיע אליה: Miele ואין בלתם.

מיהו היבואן? איך השירות?

איך המדיחים של Bosch ושל Electrolux ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארנון, מדיח על השיש הוא בכלל לא צעצוע ויש לו גם יתרונות:

1. לא צריך לאגור כמות גדולה של כלים.

2. זמן הפעלה מאוד קצר (כ 30 דקות למחזור הדחה)

3. כשרוב הזמן אוכלים 2 - 3 אנשים בביתי אז מפעילים פעם ביום וזה מספיק וכשיש אורחים עושים 2 מחזורי הדחה.

בעוונותי יש לי כזה מדיח. כל הנקודות שאתה מעלה נכונות, אבל גם הנקודות הבאות:

1. הוא לא מסוגל לשטוף סירים וקערות גדולות. קערה בינונית תופסת את כל החלל הפנימי.

2. סידור הכלים בפנים הוא פרויקט בפני עצמו. בגלל החלל המוגבל צריך להגיע לניצול מיטבי של השטח וזה די מעצבן להכניס כוס ולהוציאה שלוש פעמים עד שמוצאים לה בדיוק את המיקום האופטימלי.

מלבד זאת, מדיחים כאלה רועשים הרבה יותר ממדיחים בגודל מלא.

מיהו היבואן? איך השירות?

איך המדיחים של Bosch ושל Electrolux ?

היבואן הוא אלקטרה-סחר.

לא יודע להגיד על השירות שלהם כלום כי המדיח נראה (ועובד) כמו חדש אחרי מספר שנים של שימוש.

לא ניסיתי מדיחים של Bosch אבל מכונות הכביסה שלהם הן פיאסקו.

איכות בניה עלובה, פלסטיקים מתפרקים וכיוב'. אני מניח שזה מה שקורה כשצריכים להתחרות בתג-המחיר של מוצרי מדבקה נטולי שם המיוצרים בסין.

לזכות Miele יאמר שהם מכריזים בקול שהם לא משתתפים במשחק הזה.

היצור מתבצע אך ורק בגרמניה (למרות שזה כשלעצמו לא בהכרח ערובה לאיכות - מכונת כביסה מתפרקת של בוש גם יוצרה שם) והמכשירים בנויים כדי לשרוד.

הדגמים הפשוטים עולים כפול מהמתחרים (הדגמים היקרים עולים כמו אוטו) אבל עובדים כמו שמכשירים גרמניים של פעם עבדו, כש Bosch ו AEG היו שמות נירדפים לאיכות בניה מצויינת ולשרידות גבוהה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המדיח הקטן של בוש עשה היטב את העבודה כל עוד היינו 3 נפשות בבית. על 4 נפשות הוא קצת קטן (צריך להפעיל פעמיים ביום בהרבה מקרים) ועל 5 נפשות אין בכלל מה לדבר - קנינו מדיח גדול.

אשתי לא שוטפת כמעט אף פעם סירים/מחבתות/קערות במדיח, אלא כמו פעם, עם סקוץ' וסבון כלים (כמעט כתבתי עם "אמה" ;-) ). בזבוז של מקום וחשמל לשים במדיח.

(שלא תחשבו שאני MCP, הייתי עוזר בשמחה עם הכלים, אם היא רק הייתה מאפשרת לי לקום מכריעה על הברכיים בעת שאני משפשף את הבלטות עם מברשת :-) ).

בוש וקונסטרוקטה (מוצר זהה לחלוטין, הבדלי מחיר בגלל מיתוג שונה כנראה) בסדר גמור בתחום איכות המוצר ותפקודו. לא נזקקתי עדיין (טפו טפו , חמסה, מלח שום בצל) לשירות - אז אין לי מושג (לקונסטרוקטה יבואן אחר מבוש).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להמליץ לך על המדיחים של AEG, להורים שלי יש מדיח שלהם וכבר 20 שנה (!) שיש להם כלים נקיים במינימום מאמץ, הוא לא רועש מדי ולמרות שהיו לו פה ושם תקלות בכמה שנים האחרונות עדיין ניתן לומר שהוא אמין מאוד.

בנוסף גם לאחי יש מדיח של AEG כבר משהו כמו 4 שנים והוא מרוצה ממנו.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוש וקונסטרוקטה (מוצר זהה לחלוטין, הבדלי מחיר בגלל מיתוג שונה כנראה) בסדר גמור בתחום איכות המוצר ותפקודו. לא נזקקתי עדיין (טפו טפו , חמסה, מלח שום בצל) לשירות - אז אין לי מושג (לקונסטרוקטה יבואן אחר מבוש).
המדיח הקטן שלנו הוא קונסטרוקטה.

מאוד רועש. צריך לעמוד ליד המדיח של Miele כדי להבין את ההבדל.

האינדיקציה היחידה לכך שהוא פועל היא הנורה. אין לי מושג איך הם מצליחים לאטום אותו כך לרעשים.

אני חושב שהיום מוצרי בוש, קונסטרוקטה וסימנס (שלושה מותגים אך מוצר כמעט זהה) מיובאים על ידי אותו היבואן (BSH).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המדיח הקטן שלי הוא אלקטרולוקס ואצל ההורים שלי עובד בוש. שניהם שקטים והיתרוטן של הארלקטרולוקס בהוא שהוא קצת יותר גדול (גם בגובה וגם ברוחב) ובנוי ל 5 מערכות כלים במקום 4.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במטבח תשמע אותךם חלש אבל מחוצה לו לא תשמע כלום פרט לריקון המים (משאבה שורקת בבוש וקצת רועשת באלקטרולוקס).

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי מדיח BOSCH - אין לי עדיין מה להגיד עליו בעניין אמינות (חודשים בודדים אצלי), אבל מה שכן - לא שומעים אותו מחוץ למטבח (ואין קיר שמפריד בין מטבח לסלון), וגם כלים יוצאים ממנו נקיים ומבריקים בצורה מושלמת.

פשוט מאוד להפעלה (אי אפשר לטעות עם 4 כפתורים ותצוגת שעה). מדובר אומנם בשליטה דיגיטלית, אבל אין טריליון תכונות, יש רק 5 מצבים - חצי, קצר, אוטומט, סירים מטונפים ו-OFF.

מדובר במדיח בגודל מלא, לא זוכר בדיוק את הדגם, נרכש ב-2300 ש"ח מתצוגה בא.ל.מ. חשמל.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנו יש מדיח בוש LOGIXX (אני לא בטוח שזה שם הדגם, אבל זה מה שכתוב עליו) כבר 7 שנים, הבעיה היחידה איתו היא שנשרפו כמה מהפיקסלים בתצוגה. מכל שאר הבחינות הוא בסדר גמור (טפו טפו טפו). בקשר לרעש, שומעים רעש של זמזום כשעומדים לידו, אבל מרחוק לא מרגישים את זה, ויש את הרעש של יניקת המים, אבל זה כבר לא ממש תלוי במדיח.

יש לנו גם מכונת כביסה ומייבש של בוש, חדשים יותר, בני שנתיים ושלוש בהתאמה. עד עכשיו, שניהם לא עושים בעיות ולא מראים שום סימנים של התפרקות (טפו טפו טפו פעם נוספת).

אגב, לפני השלישיה הנוכחית היתה לנו שלישיה של AEG, מביניהם המכונה עבדה 25 שנה בלי בעיות (הוחלפה כי הכביסה התחילה לצאת ממנה עם ריח כמו של סמרטוט רטוב. יתכן שניקוי יסודי היה פותר את הבעיה, אבל היא היתה זקנה גם ככה והוחלט לקנות חדשה) והמדיח 20 שנה. המייבש היה יותר צעיר (רק 15 שנה, רמנא ליצלן, ממש ילד :-D), הוחלף כי התקלקל לו הטיימר וטיימר חדש היה מאוד יקר (מאות שקלים), כבר הוחלט להוסיף עוד כסף ולקנות מייבש חדש.

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...