Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה במחשב (המסך ניהיה שחור והמחשב אינו מגיב יותר)

zuzut5
שימו לב! השרשור הזה בן 5623 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

אני יודע שיש כאן כמה אנשים שמבינים בתחום המחשבים ולכן אבקש את עזרכתם.

קיימת אצלי בעיה במחשב שכאשר אני מריץ משחק כל שהוא כעבור כמה דקות המסך ניהיה שחור והוא כותב לי no signal ולאחר מכן המחשב מפסיק להגיב עד שאני עושה לו ריסטרט.

יש לציין שהבעיה קיימת רק כאשר אני מפעיל את המשחק, כאשר אני משתמש במחשב בלי לאמץ אותו המחשב עובד כרגיל.

בדקתי במחשב שכל המאוררים עובדים,בדקתי שהמאורר על הכרטיס מסך עובד, ניקיתי אבק ועדיין הבעיה ממשיכה.

יש אולי מישהו מכם שנתקל בבעיה הזאת ויודע מה הפתרון ומה עליי לעשות?

נתונים של המחשב:

כרטיס מסך ati x1950 pro

מעבד amd 3500 64 bit

3 גיגה זיכרון.

מערכת הפעלה מקורית של ווינדוס ויסטה

תודה לכולם ושיהיה ערב טוב!

cla 250 amg 2014 חבל שלא עם ההנאה הנכונה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי המאוורר על הכרטיס עובד לסירוגין?

אולי הכרטיס עצמו מתחמם עד שהוא מפסיק את עצמו (ומכאן בא המסך השחור) בשביל שהוא לא יהיה בסוף "WELL DONE" :p

תנסה להריץ דברים אחרים שיאמצו את הכ.מסך ותראה אם זה קורה גם שם

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא המסך הוא של proview אבל אני לא חושב שזאת בעיה של המסך, כמו כן הרצתי בודק ביצועים של FurMark וכאשר נתתי לתוכנה לרוץ על מצב של benchmarking הכל היה תקין אך לאחר מכן ששמתי את התוכנה במצב של stability test המקרה חזר על עצמו. כך שממש אין לי מושג ממה הבעיה. המאורר של הכרטיס מסך עובד קבוע ולא לסירוגין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי אבק בתוך המארז, איך אני בודק את הטמפרטורה של שאר הרכיבים במחשב?

אני לא רוצה להאמין שזה מהכרטיס מסך אבל נראה לי שזאת האופציה הכי הגיונית כרגע!

קימת אפשרות קירור לכרטיס המסך בנוסף למאורר שיש עליו או שזאת בעיה בכרטיס עצמו ועליי להשלים אם זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מדובר במסך דק - מדובר בבעיה נפוצה. סביר להניח שהבעיה היא חוסר יכולת של המסך להתמודד עם רזולוצית המשחק (נמוכה מידי) או קצב הרענון. במקרה כזה הפתרון הוא חיבור של CRT "רגיל" וכיוון הרזולוציה בהגדרות בSETTING של המשחק. לאחר מכן ניתוק מסך הCRT כאשר המחשב עובד וחיבור המסך הדק. באם הרזולוציה תואמת ליכולות הצג הוא ידלק במקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה טועה, במידה והיה מדובר ברזולוציה או קצב רענון, לא היה נרשם NO SIGNAL אלא סתם מסך שחור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה טועה, במידה והיה מדובר ברזולוציה או קצב רענון, לא היה נרשם NO SIGNAL אלא סתם מסך שחור
מה אתה אומר?!

כטכנאי מחשבים (לשעבר) יוצא לי לטפל בבעיה כזאת אצל חברים פעם בשבוע בערך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כטכנאי מחשבים בעבר, בהווה, וכנראה גם בעתיד, וכבר 8 שנים במקצוע, וכו' וכו' וכו'

ובתור מי שעובד עם קרוב ל 3500 עובדים ולכל אחד מהם מסך ומחשב מצורף.

אני יכול להגיד לך שאין לך מושג על מה אתה מדבר.

מה גם שאם אתה מטפל בזה אחת לשבוע, כנראה שהבעיה חוזרת ואתה לא מטפל בה כראוי ;) אבל זה סתם עקיצה.

ה NO SIGNAL מתקבל רק כאשר אין חיבור בין הכרטיס מסך למסך, מה שלא קורה בעת ריפרש רייט נמוך או רזולוציה נמוכה כיון שיש חיבור, כאשר הכרטיס מתחמם הוא מתנתק.

ועוד משהו קטן "טכנאי" (לשעבר) יקר - הבחור רשם שהמחשב נתקע. אם היה מדובר ברזולוציה המחשב לא היה נתקע.

אלא יציאה מהמשחק הייתה מחזירה אותו למצב תקין.

אבל אתה בטח יודע את זה, בכל זאת אתה מטפל בזה אחת לשבוע ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מוזמן לבדוק את זה, תהיה מופתע. ברוב המשחקים המותקנים עם רמת גרפיקה נמוכה כברירת מחדל מופיעה הבעיה הנ"ל ומקורה בכך שהמסך לא מתמודד עם רזולוציה של 640X480, לפעמים גם 600X800 ולפעמים גם שילוב של קצת רענון לא מתאים. במקרה כזה לפעמים גם תראה את תפריט המשחק ותוכל לדפדף בו אך ברגע שתעבור לשלב המשחק הרזולוציה תרד והמסך יציג no signal.

המחשב נתקע אומר שניתן לצאת מהמצב ע"י ctrl+alt+delete, הבחור לא אמר שניסה, לא לכל אחד יש את הידע והגישה.

אם המחשב נתקע לחלוטין מקור הבעיה כנראה אחר ויכול להיות כתוצאה מהתחממות כרטיס המסך כפי שאמרת. כאן כדאי לבדוק מאוורים/גופי קירור/חיווט וכו' ובמקביל להריץ 3Dmark יחד עם תוכנה כמו EVEREST כדי לבדוק מה הטמפ' ובאיזה שלב הGPU קורס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להמשיך להתווכח ולכתוב שטויות, אבל זרמתי איתך ובדקתי כרגע (מסך 15" LCD שהורכב לרגע על מחשב שמכוון למסך 24" ) - והפלא ופלא, המסך שחור, וללא NO SIGNAL (שכמובן הופיע ברגע שהוצאתי את הפלאג :) )

בקיצור, תפסיק לזבל לפותח השירשור את השירשור שלו. כבר נאמר לו מה ניתן לעשות ולבדוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...