Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעוניין לקנות ג'ימני חדשה

Matt
שימו לב! השרשור הזה בן 5641 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני מתעניין לגבי רכישת ג'ימני חדשה ורציתי לקבל קצת חוות דעת מבעלי רכז זה או מכאלה המכירים אותו.

בכל מקרה אני סטודנט שגר בתל אביב ובעיקר נוסע בתוך העיר וממש לא הרבה. אני מניח שאם יהיה לי ג'יפ אז גם אסע לטייל קצת.

בכל מקרה חשוב לי אוטו אמין, חסכוני בדלק, ולא יקר לאחזקה.

אודה לכם על טיפים ותגובות.

תודה רבה,

מתן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה רכב. סוג חלום מוטורי (יש שיגידו סטייה מוטורית) שאני עוד מתכוון להגשים :roll:

הג'ימיני הוא אכן חסכוני, קטן, זול לאחזקה ואמין יחסית לרכבי שטח אחרים. לדעתי הוא בחירה מעולה לתל-אביבי שנוסע בעיקר בעיר ומדי פעם יוצא לטיולים בשטח. הוא לא חיית רמזורים אבל יביא אותך ממקום למקום בכבוד וגם מחוץ לכביש לא מדובר בפרייאר. עם יגיע התיאבון למסלולי שטח קשים, פוטנציאל השיפורים שלו גדול ועם מעט שיפורים אין הרבה מכשולים שיעצרו אותו.

ובכל מקרה, מועבר לטיפול פורום השטח החדש שלנו :wink:

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא אמנם בנפח 1300 סמ''ק אך איננו חסכוני כ''כ.

עקב צורתו ,חוסר המומנט ובמיוחד בתיבה האוטמטית הוא לא חסכוני כפי שניתן לצפות.

לחבר היה כזה במשך 4 שנים הוא היה מרוצה ממנו עד הגג.

אמין מאוד,חמוד מאוד בשטח ובעל יכולת גבוהות.

מעט צפוף ל4.

דווח על תצרוכת דלק של 9-10 בתוך העיר ומחוץ לעיר כ13-14 ק''מ ליטר.

נוהג כמו זקנה יש לציין.

שלו היה שנת 99,אני יודע כי שינו מעט את המכלולים אם מישהו יכול להאיר על הדגמים החדשים יותר לאחר השינוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין אני לי - ג'ימני לי :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5641 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...