Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא 159 - קונים יותר?

GOLF
שימו לב! השרשור הזה בן 5608 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אלפא 159 אף פעם לא הייתה מכונית שרואים לעיתים קרובות על כבישי הארץ. בזמן האחרון שמתי לב שיש יותר ויותר יחידות מהאלפא היפה הזו. בתחילת השבוע חלפתי על פני 159 חדשה לחלוטין, בצבע כחול כהה, ופשוט הייתי חייב לעצור ולהתרשם. באותו רגע נזכרתי שבתחילת ספטמבר השנה פורסם שה-159 JTS תמכר בקבוצת רישוי 5 - משמע 190 אלף ש"ח, שהם כ-100 אלף ש"ח פחות ממחירה הקודם!

האם ההנחה הגדולה באמת הביאה לעלייה משמעותית במכירות ה-159 או שזה רק נדמה כך? מעניין כמה יחידות הצליחו סמל"ת למכור בשלושת החודשים האחרונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני שמתי לב יותר ל159 על הכבישים ממתי שהורידו אותה ל190K, כנראה שבאמת ההנחה הזו הצליחה ויותר קונים אותה.

ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא ,

שלגאונות יש גבולות . ( אלברט איינשטיין )!

Mazda 3 2.0!!:twisted::lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בספטמבר נמסרו 31 אלפא רומיאו (מכל הדגמים).

באוקטובר 16.

סה"כ בחודשים 1-10 נמסרו 129 לעומת 98 בתקופה המקבילה ב2007.

לגבי נובמבר עדיין לא נמסרו נתונים.

באחוזים זה נראה שיש עיליה מרשימה, אבל במספרים מוחלטים זה עדיין לא רכב שמראה "נוכחות" בכבישים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי בהחלט כן, אמנם לא מדובר במזדה 6, אך בהחלט הרכב הפך לרכב נצפה באופן סביר, מרכב נדיר ביותר. העניין מובן, במחירו הקודם של הרכב רק "משוגע" בעל שריטה היה מעדיף רכב בעל סחירות ואמינות מפוקפקות שכל ייחודו קשור ל"נשמה" על פני המתחרים, היום שמתחריו הם מכוניות אפרוריות אומר לעצמו בעל הממון הבינוני שבמחיר הזה "שווה להסתכן" בשביל משהו מיוחד יותר, ובכלל אם לא פרארי, אז לפחות אלפא ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובכלל אם לא פרארי, אז לפחות אלפא ..

אם הוא לא קונה אלפא 8C, אין לו שום סיבה להגיד דבר שכזה. או אפילו לחשוב בכיוון...:roll:

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחרונה גם נצפו שתי יחידות של האלפא 159 סטיישן.

ממתי התחילו לייבא את הסטיישן...למרות שהיא נראית יותר יפה מהסדאן לדעתי.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום שמתחריו הם מכוניות אפרוריות אומר לעצמו בעל הממון הבינוני שבמחיר הזה "שווה להסתכן" בשביל משהו מיוחד יותר, ובכלל אם לא פרארי, אז לפחות אלפא ..

ו"בעל הממון הSUB בינוני" מה אומר לעצמו? אם לא פרארי אז לפחות פיאט פונטו?

איך הגעת מאקזוטיקה טהורה לאלפא עם טסות :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיספסתם את הנקודה, הכוונה הייתה ל"איטלקיות" של הרכב והעבודה שזה כאילו "רכב נשמה", למרות שכבר מזמן מדובר לרוב בעיצוב והאלפות הן לא בדיוק מכוניות ספורט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק העניין שבגלל שאינך מבין את הנקרא אתה חושב כך.

הסבר -

קראתי מבחני רכב של הרכב הנ"ל שאין לי איתו ניסיון, קראתי מבחני רכב של אותו בוחן על רכב ספורט שבבעלותי(כלומר- יש לי ניסיון איתו)

היקש מושכל - יש לי בסיס להשוואה על שתי המכוניות(קרי זאת שבבעלותי וזאת שאין לי ניסיון איתה)

מובן או להפשיט את זה עוד ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית לפני שאתה רץ לבקר אחרים בנוגע להבנת הנקרא בדוק את עצמך ואל תגיב סתם, אם אתה סתם מגיב רק כדי לומר את המילה האחרונה שלח לי התראה בפרטי כי אתה טוחן מים.

בנוגע לחלק שאתה לא מבין בתוכן הודעות ושמצריך פישוט מצידי כדי שאתה תבין, בתוכן תגובתי התייחסתי לצורה שבה אתה מתנסח ע"ע ציטטה, בגלל שאתה טורח "לבקר" מכוניות שמעולם לא נהגת עליהן רק בגלל שקראת בעיתון ורק בגלל שיש ברשותך רכב "ספורט" (שיתכן ואינו בכלל בר השוואה לאלפא הנ"ל),לשיטתך ניתן לערוך מבחני רכב "חלקיים" ע"י נהיגה על חלק מהרכבים שבמבחן רק בגלל שבמגזין X כתבו על אותו רכב Y ובכך להסיק מסקנות על "השוואה" בין מכוניות מסוימות.

לדעתי זה מעט הזוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5608 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...