Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הוספת ניטרוגליצרין למיכל הדלק, מה אתם אומרים?

omer_1636
שימו לב! השרשור הזה בן 5641 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הוספה של ניטרוגליצרין למיכל הדלק אמור לספק תאוצה מהירה יותר.

זה נשמע קצת בדיוני אבל זה נראה לי הגיוני, לפי מה שאני זוכר ממה שלמדתי, זה שהעיקרון לפיו עובדים חומרי נפץ הוא התפרקות מולקולה אחת גדולה, בד"כ מוצק, למספר רב של מולקולות בזמן קצר, גז.

התוצאה היא גידול עצום ומהיר בנפח וכתוצאה עליה בלחץ.

הרעיון של הוספת טבליות של ניטרוגליצרין למיכל נכון מבחינת התועלת שהוא אמור לספק למערכת ניזונת חמצן, כל ארבע מולקולות ניטרוגליצרין מתפרקת ל6 מולקולות של חנקן, 10 מולקולות של מיים, מולקולה אחת של חמצן ועוד. על כל ארבע מולקולות נוזל מתקבלות 27 מולקולות גז. לדוגמא- כ500 מ"ל של נוזל הופכים באלפיות שניה לכ 700 ליטר גז וכ6 MJ כחום...

הוספה של אלה אמורה להגדיל את כמות החמצן לתא השריפה.

הבעיה היא שבטבליות ניטרוגליצרין לשימוש רפואי החומר הפעיל הוא קטן בכדי שיהיה בעל השפעה.

אך,

במידה ולוקחים ניטרוגליצרין בנוזל אך עם פיקוח על כמות החומר הפעיל שתהיה כמות עם פוטנציאל השפעה אבל לא עם נזק, נראה לכם הגיוני שזה יעבוד? או שהמישהו היחיד שיעבוד זה הבחור מזק"א שיבוא לחפש שרידים שלך?

Audi A6 3.0T Quattro - לשייט ב260 קמ"ש :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לקנות ניטרו בחנויות לטיסנים.

אני בזמנו קניתי והוספתי מעט למיכל דלק של רנו חמש עם מנוע 1250, שינוי משמעותי לא היה.

אתה מוזמן לנסות ולבדוק אם תצליח להוציא מזה יותר בעצמך.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לדעת איזה חומר בדיוק הוספת?!

אפשר לדעת למה אתה מצטט את ההודעה שמעליך ?

נא לא לעשות זאת בעתיד . תודה , יאשה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לקנות ניטרו בחנויות לטיסנים.

אני בזמנו קניתי והוספתי מעט למיכל דלק של רנו חמש עם מנוע 1250, שינוי משמעותי לא היה.

אתה מוזמן לנסות ולבדוק אם תצליח להוציא מזה יותר בעצמך.

זה ניטרו מתאן, לא גליצרין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טולואן או טולואול, הT השני בר"ת TNT, הוא החומר הנפוץ בשימוש להעלאת אוקטן.

ניטרו גליצרין הוא סוג של חומר נפץ ותוספת ממנו לדלק סביר להניח שתשלח אותך לאלפרון. אגב, אין חשש שתמצא כזה, זהו חומר נפץ שכבר אינו בשימוש כמעט וכתרכובת יסודות ללא מעכבים הוא חומר לא יציב אשר יכול להתלקח כתוצאה מתזוזה קלה. ואגב אין שום קשר בין ניטרו לרכב לניטרו גליצרין למעט העובדה שהם מכילים חנקן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התבלבלת אולי התכוונת לנייטרוס אוקסייד? ( nos )

את החומר הזה לא מוסיפים למיכל דלק.. הוא בא במיכלים שמהם יוצא הגז לסעפת פליטה

אגב אני לא ידעתי עד לא מזמן שהנוס הוא בעצם גם גז הצחוק שמשתמשים בו להרדמה :]

יש חלום חדש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוספה של ניטרוגליצרין למיכל הדלק אמור לספק תאוצה מהירה יותר.

זה נשמע קצת בדיוני אבל זה נראה לי הגיוני, לפי מה שאני זוכר ממה שלמדתי, זה שהעיקרון לפיו עובדים חומרי נפץ הוא התפרקות מולקולה אחת גדולה, בד"כ מוצק, למספר רב של מולקולות בזמן קצר, גז.

התוצאה היא גידול עצום ומהיר בנפח וכתוצאה עליה בלחץ.

הרעיון של הוספת טבליות של ניטרוגליצרין למיכל נכון מבחינת התועלת שהוא אמור לספק למערכת ניזונת חמצן, כל ארבע מולקולות ניטרוגליצרין מתפרקת ל6 מולקולות של חנקן, 10 מולקולות של מיים, מולקולה אחת של חמצן ועוד. על כל ארבע מולקולות נוזל מתקבלות 27 מולקולות גז. לדוגמא- כ500 מ"ל של נוזל הופכים באלפיות שניה לכ 700 ליטר גז וכ6 MJ כחום...

הוספה של אלה אמורה להגדיל את כמות החמצן לתא השריפה.

הבעיה היא שבטבליות ניטרוגליצרין לשימוש רפואי החומר הפעיל הוא קטן בכדי שיהיה בעל השפעה.

אך,

במידה ולוקחים ניטרוגליצרין בנוזל אך עם פיקוח על כמות החומר הפעיל שתהיה כמות עם פוטנציאל השפעה אבל לא עם נזק, נראה לכם הגיוני שזה יעבוד? או שהמישהו היחיד שיעבוד זה הבחור מזק"א שיבוא לחפש שרידים שלך?

ואם היית מוסיף לו kieselguhr לפני 140 שנה ,היית מקבל חומר יציב יותר ,

ומהרווחים יכולת להקים קרן נחמדה לפרסים במדעים ואומנויות בשטוקולהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפחות אחרי שתוסיף ניטרוגליצרין למיכל הדלק תוכל לפרסם אותו בפורום כ "רכב פצצה!".

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התבלבלת אולי התכוונת לנייטרוס אוקסייד? ( nos )

את החומר הזה לא מוסיפים למיכל דלק.. הוא בא במיכלים שמהם יוצא הגז לסעפת פליטה

אגב אני לא ידעתי עד לא מזמן שהנוס הוא בעצם גם גז הצחוק שמשתמשים בו להרדמה :]

לא, התכוונתי לניטרוגליצרין זהו נוזל שמנוני מעט בצבע צהבהב (אני לא מתכוון לחומר בצורתו המקורית מיכוון שהוא נפיץ מאוד אלא לחומר בתוספת פחם וכו' מה שהופך אותו ליציב הרבה יותר) ההפעולה שהוא עושה אמורה לעלות את החמצן בתוך המנוע ובכך ללהביא את המנוע ליותר הספק..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5641 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...