Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תפסתי ילד מפרק לי פקק ונטיל מהאוטו, או: כך מלמדים לתת כבוד לרכוש הזולת

אלעד
שימו לב! השרשור הזה בן 5617 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתמול בשעת אחה"צ, אני נמצא בבית הוריי ומתכונן לצאת בזמן הקרוב. אמי, שעומדת במרפסת הבית וצופה למטה קוראת לי לבוא במהירות. אני מגיע, היא מצביעה על חבורת ילדים שעומדת בגינה מתחתנו, ומספרת לי שאחד הילדים לפני רגע היה בסמוך לרכב שלי והתכופף לקחת משהו. אני מביט על הילד האמור, שכרגע יושב על אופניו, ומבחין בהתרחשות מעניינת סביבו: כל שאר הילדים מביטים בסקרנות בדבר-מה שנמצא בידו.

אני אומנם לא מת על מתמטיקה, אבל ה-1+1 שקפץ לי לראש נתן תוצאה מאוד ברורה. רצתי לחדר, שמתי נעליים, ורצתי שמונה קומות במדרגות. כשהגעתי למטה, החבורה החלה להתפזר לאיטה, והפושע הקטן כבר היה בצד המרוחק של הגינה. כשהוא הבחין בי מתקרב אליו בספרינט רצחני, כבר הייתי די קרוב אליו. לעיניו המשתאות, התכופפתי לגלגל האחורי של אופניו והוצאתי את פקק הונטיל שאך לפני דקותיים עוד היה על הרכב שלי.

בשלב זה ניקח אתנחתא קטנה מהסיפור לטובת מי שלא מבין מדוע ולמה אני רץ בשביל פקק ונטיל:

לפני כחודשיים, עת ביקרתי בארה"ב, הבאתי רביעיית פקקים מיוחדים לונטיל, בעלי התראה לירידה בלחץ האויר בצמיג. באחד הביקורים הקודמים אצל הוריי, היה מי שדאג לשדוד מזוג הגלגלים האחוריים שלי את הפקקים שלהם, כך שנותרתי עם פקקים בקדמיים וכמיהה עזה בלב לתפוס את המנוול שגנב אותם.

הלאה, ממשיכים: אני פונה אל הילד, כבן 12, בתקיפות ושואל אותו מהיכן הפקק. "הביאו לי", הוא עונה. אני מרגיש את כל הפיוזים שעוד נותרו תקינים במוח שלי קופצים, דבר שגורם לו להיכנס למצב של חפפה. אני מגייס את כל כישורי הצרחות הנתניתיים שלי, ושואג עליו באמצע השכונה ולעיני כל שהוא גנב ושייתבייש לו. כמובן שהוא מנסה כל העת להסביר לי אחרת, אבל בשלב זה אני כבר דורש ממנו שיגיד לי את כתובתו כדי שאוכל להגיע אל הוריו. הפעם היתה תשובתו "אסור לי".

"אין בעיה, תביא את אבא שלך לכאן".

"הוא בחו'ל".

"אז את אמא"

"גם היא בחו'ל"

"אין בעיה, אז האופניים שלך באות איתי, ואם אתה רוצה אותן בחזרה, תבוא עם אחד ההורים או עם המשטרה".

אמרתי, ולקחתי את אופניו בידיים.

הלכתי לכיוון הבית, כשחבורת הילדים מלווה אותי ולשווא מנסה להפציר בי שאשיב לו את אופניו.

הגעתי עם כל הפמליה למעלית הבניין, כשראיתי שהדלת שלה נפתחה ואבא שלי יצא ממנה. לאחר שנתן לי את מפתחות המחסן, נעלתי את אופניו שם ופניתי לעלות בחזרה הביתה. אבא שלי המשיך לדובב אותו, ואחרי דמעות רבות והסברים שללא ההורים (שכזכור, נמצאים בחו"ל) או משטרה הוא לא הולך לקבל את אופניו בחזרה, הילד נשבר והתחיל לזמר. פתאום מסתבר שהוא לא קיבל את זה מחבר עלום, אלא פירק את הפקק במה-ידיו מהרכב. עוד קצת דיבוב, והתברר שהוא בן-טובים של שכנים שאני מכיר היטב ואף מיודד עמם מעט. אביו בעל מסעדה איטלקית בשכונה שלי, אותה בעבר פקדתי לא מעט. וההורים בחו"ל? זובי. הם בדיוק עוסקים בפתיחת סניף נוסף של המסעדה שלהם במרכז העיר, ויגיעו הביתה מאוחר יותר.

האמת היא שבכיף הייתי נותן לאבא שלו לבוא לקחת את האופניים, אבל היות ואבא שלי הבטיח לי שיטפל בעניין, נאותי להיענות לבקשתו ולהחזיר לילד את אופניו מבלי להטריח את אביו אלינו.

הילד היה נראה שבור לגמרי, ודומה שחוץ מהמיני-דרמה הפרטית שלו, גם שאר חבריו שליווהו נראו די מבויישים.

אולי אני סתם נאיבי, אבל לפי איך שזה נראה, אני באמת ובתמים מאמין שהחל מאתמול, יש לפחות ילד אחד פחות בישראל שיגרום נזק לרכוש הזולת.

ועל כך שנו חז"ל: "כל המציל רכב אחד בישראל מידי ונדליסט - כאילו קיים עולם ומלואו"

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 119
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

צר לי להיות פסימי , אבל כנראה הוא רק ידאג לעשות זאת מהר יותר ...

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שהילד הספציפי הזה למד לקח כל שהוא, אבל צר לי גם לאכזב אותך, הילדים שהתעסקת איתם נחשבים ילדים טובים וכנראה ממשפחות טובות. ילדים בגיל כזה במקומות אחרים כבר מחזיקים סכינים וזורקים אבנים - תנסה את אותו תסריט עם טיפוסים טיפה שונים והם יקראו לאבא הערס שלהם ומשפחתם המורחבת ויבואו אליך עם סכינים ואגרופנים כדי "לסגור חשבון" (הכל מתחיל בחינוך ובהורים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מורה לחיים.

אני חושבת שלא היתי מחזירה להם את האופניים, והייתי דבקה ברעיון הראשוני שלך, בו ההורים היו מגיעים לקחת אותם בכוחות עצמם.

אפקט מרתיע יותר.

שמחה שהצלחת לתפוס את השודדים הקטנים.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי יותר שיש ילד אחד פחות שיזיק לרכוש שלך.

לא נראה לי שזה ימנע ממנו ללכת למקומות אחרים ולעשות את זה.

ואני ממש מקווה שהמשפט "הורדתי פושע קטן אחד, אבל הבאתי חמישה גדולים אחרים", לא יתאים לסיפור שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד אחד-טוב שלימדת אותו לקח. זה בהחלט יגרום לו לחשוב פעמיים להבא.

מצד שני- אם הוא באמת נדלק לך על הונטילים,יש מצב שהוא יוכל לשלוח חבר אחר שלו ללא אופניים לסיים

את המשימה.

מקווה בשבילך שיהיה בסדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שהילד הספציפי הזה למד לקח כל שהוא, אבל צר לי גם לאכזב אותך, הילדים שהתעסקת איתם נחשבים ילדים טובים וכנראה ממשפחות טובות. ילדים בגיל כזה במקומות אחרים כבר מחזיקים סכינים וזורקים אבנים - תנסה את אותו תסריט עם טיפוסים טיפה שונים והם יקראו לאבא הערס שלהם ומשפחתם המורחבת ויבואו אליך עם סכינים ואגרופנים כדי "לסגור חשבון" (הכל מתחיל בחינוך ובהורים).

אחלה תסריט.... LAY OFF THE ZENEX

קו---------------------------------------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מורה לחיים.

אני חושבת שלא היתי מחזירה להם את האופניים, והייתי דבקה ברעיון הראשוני שלך, בו ההורים היו מגיעים לקחת אותם בכוחות עצמם.

אפקט מרתיע יותר.

שמחה שהצלחת לתפוס את השודדים הקטנים.

ל'

זו התשובה , אם ההורים מודעים יש יותר הרתעה :idea:

ואם לא , הם ישלמו על זה בעתיד , הם שותפים אם ירצו או לא .

אייל .

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלעד- טוב עשית.

אני מאמין שהוא כבר למד את הלקח והבין שלמעשים שלו יכולים להיות תוצאות שהוא ממש לא רוצה בהן.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא חושב ההיפך מכולם. שמור שהחבורה הזאת לא תעשה לך נזק אחר כנקמה. כבר היו דברים מעולם.

נער גנב שנתפס במחסן של שכן שלי התחנן וסיפר שיש לו "על תנאי", לאחר שהשכן כלא אותו במחסן למשך שעה כעונש ,בהסכמתו.

הופיע בלילה וסרט לו את הג'פ לכל האורך, שוב נתפס נלקח למשטרה ושוחרר.

דוד.

דוד מזרחי נפטר ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

טוב עשית. אפשר להבהיר כוונות למנוולים הקטנים גם בלי "לשרוף להם ת'בית" וכו'.

כולי תקווה שלא ינקמו לך ברכב, אבל לפי הבכי ותגובות החברים נראה שזה לא דפוס ההתנהגות שלהם.

אם הם היו מהסוג שיחזור עם גדוד חברים לעבוד לך על האוטו, הם לא היו מצפצפים לכיוון שלך בכלל.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הויתור היה רגע החולשה.

אסור היה להחזיר את האופניים. רק להורים. מהם הוא יפחד יותר ממך.

לגבי דודים ערסים גם מאוד אפשרי. זכורים לי סיפורי ילדות מיד אליהו ושכונת התקוה בתל אביב.

אבל גם לערסים אפשר להסביר בשפה שלהם שפגע בכבוד שלך וגנב ממך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5617 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...