Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור המתיחות הגדול!

aa123
שימו לב! השרשור הזה בן 5652 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי שניסיתי לעשות לבן דוד שלי מתיחה (ונחלנו כישלון חרוץ! בעיקר אמא שלי שהייתה החוליה החלשה;-)) - בואו ספרו אתם איזה מתיחות עשיתם לאחרים/נמתחתם...

אני מקווה שהשרשור הזה ייתן פייט יפה לשרשור הפאדיחות הגדול. (צעירים - הריצו חיפוש :))

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אני אתחיל...

לפני כמה שנים אחי הקטן היה בגיל כזה שעוד אפשר לתחמן אותו לא זוכר בדיוק את הגיל

משהו בין 15-17, בקיצור הוא היה חולה והיינו אצל סבתא שלי עם דודים שלנו

ואני ודוד שלי הכנו תה עם נענע לכולם רק בתה של אחי אני שמתי כוסברה או פטרוזילה אני כבר

לא זוכר ועל זה עלה נענע...

הייתם צריכים לראות את ההבעה שלו :shock:.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמממ אז שלי זה ככה:

יצאנו (אני וקבוצת הכדורגל שלי) למחנה אימון בכפר כלשהו. עכשיו האימונים הם בוקר צהריים ערב בד"כ. והאימוני בוקר הם ממש בבוקר ככה שעדיין לילה בחוץ. אז מה עשינו? לקחנו את הפלאפון של חבר שלי, כיוונו את השעון שלו (היה 1 בלילה) ל-6 בבוקר, וכיוונו את שלנו גם ל-6 בבוקר. הערנו אותו (כי אנחנו לא נירדמנו, הוא ישן חזק) ואמרנו לו שיש אימון. הוא לא האמין ואז הציץ בשעון שלו ונבהל. הציץ בשלי (בלי ששמתי לב בכאילו) והאמין שהשעה 6. אני כולי הייתי לבוש מוכן לאימון, והאחרים שהיו איתנו בחדר גם כאילו מתלבשים. הבן אדם החל לצחצח שיניים, לשטוף פנים, התלבש, והציץ החוצה וראה שאין אור ועדיין האמין. איך שהוא יצא מהשירותים הוא קלט שכולנו במיטות יושנים ומתפוצצים מצחוק :lol:

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אמנם זו לא מתיחה,אבל בהחלט משהו משעשע:

באחת החופשות שחזרתי לארץ החלטתי שאני מודיע לאחים שלי שאני מגיע,ורק להורים אני עושה הפתעה.

בקיצור לעניין נחתתי בארץ בשעה 3:00 לפנות בוקר,האחים שלי אספו אותי ונסענו לבית הוריי.

בסביבות 4 לפנות בוקר הגענו,ואז גילינו שהדלת בכניסה ללובי של הבניין נעולה,ולא היתה לנו ברירה אלא להתקשר הביתה כדי שההורים שלי יפתחו.

החלטתי שאני אתקשר,כדי למתן גם את ההפתעה עבור אמא שלי,שלא תקבל איזו התקפת לב כשפתאום תראה אותי בדלת.

התקשרתי:

אני- אהלן אמא,זה עידן, תפתחי את הדלת למטה.

אמא- עידני ? הכל בסדר ???

אני-כן אמא, אני למטה,קר ואני עם מזוודות,תפתחי את הדלת.

אמא- מה קרה עידני,שתית יותר מדי במועדון ואתה מדבר שטויות ?

אני (כבר בחצי צחוק)-אמא,באמא של'ך, תפתחי כבר את הדלת,קר פה !

אמא-מנתקת את הטלפון.

אחרי חצי דקה הטלפון של אחי (שעומד לידי) מצלצל (בזמן שאנחנו עומדים ונקרעים מצחוק):

אמא-אופיר,עידן עכשיו התקשר אליי,הוא כנראה יצא למועדון ושתה יותר מדי,יש לך מספר טלפון של אחד החברים שלו בהונג קונג ??

אופיר (מתגלגל מצחוק)-אמא אנחנו פה למטה, תפתחי את הדלת.

אמא-באמת ???? אתם לא נורמלים ! (מנתקת את הטלפון).

כעבור חצי דקה היא פתחה (סוף סוף) את הדלת למטה,וסיימה את אחת משיחות הטלפון היותר משעשעות שהיו לי איתה.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בערך מה שכל אחד עושה שהוא חוזר לארץ

"אמא יש קפה, או שאני יעצור בסופר ? , בינתיים שימי מים"

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיפור עם התה מזכיר לי את אחת המתיחות החזקות שלי....

"קולה בטעם חמוצים"

לפני כמה חודשים ישבנו בעבודה בהפסקת אוכל ואכלנו, הדלתות כמובן היו נעולות.

היה פה איזה ילד בחופשת קיץ שעזר לנו.

הוא סיים לאכול מזג עצמו כוס קולה, שטה חצי, והסתובב לרגע.

בזמן שהוא לא הסתכל מזגתי לו את המיץ של המלפפונים החמוצים לקולה.

הוא מסתובב חזרה, לוקח את הכוס קולה, ולוקח ממנה שלוק.

איך שהוא קלט מה קרה, הוא נהיה ירוק ורץ לדלת לירוק את זה בחוץ, אבל היא סגורה.

במשך חמש דקות הוא התרוצץ בחנות וחיפש את המפתח, בזמן שאנחנו נחנקים מצחוק.

מאז הוא לא משאיר את המשקה שלו ללא השגחה...

:evil: לא תצליחו לעצור אותי, לא תצליחו להשתיק אותי! :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה לשים לו טיפות עיניים (2-3) - היא ירוץ לשירותים ולא כדי להקיא את נשמתו...

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היינו בצפון בקמפינג עם אחים שלי וכמה חברים שלי.

אחרי הרבה שתייה והרבה בשר, אחד החברים כבר היה שיכור,ובאיזשהו שלב הוא שלף בקבוק קטן (נראה לי משהו כמו 50ML) של שנאפס אפרסקים.

הוא הניח אותו לרגע והלך לעשות משהו.

בזמן הזה חבר אחר לקח את הבקבוק ורוקן אותו,ובמקומו מילא שמן זית.

החבר השיכור חזר אל הבקבוק והודות לחושך שהיה בחוץ פשוט הרים את הבקבוק ורוקן אותו בשלוק אחד לתוך הגרון....

אחרי חצי שעה הוא גם הפסיק לקלל אותנו...

:lol:

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והאימוני בוקר הם ממש בבוקר ככה שעדיין לילה בחוץ.

.

.

.

.

אני כולי הייתי לבוש מוכן לאימון, והאחרים שהיו איתנו בחדר גם כאילו מתלבשים. הבן אדם החל לצחצח שיניים, לשטוף פנים, התלבש, והציץ החוצה וראה שאין אור ועדיין האמין. איך שהוא יצא מהשירותים הוא קלט שכולנו במיטות יושנים ומתפוצצים מצחוק :lol:

יום אחד, היה לילה. רק תספר לנו אם אתה צוכה או בוחק.

נראה לי שזה היה APRIL FOOLS' DAY ... :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמר - לפעמים ב-6 בבוקר עדיין יש חושך. באותה תקופה כך היה!

בקשר ללבוש זה אני הייתי לבוש, כדי לעבוד עליו יותר (שלא יחשוב שהוא היחידי שיהיה מוכן לאימון). השאר שיחקו אותה מתלבשים. ברגע שהוא התלבש ונכנס לצחצח שיניים ולשטוף פנים אנחנו הורדנו הכל ושיחקנו אותה יושנים והתפוצצנו מצחוק. הוא יצא וקלט שעבדנו עליו. יש מבין?

נ.ב

הניסוח של ההודעה הראשונה לא היה משהו, כנראה הייתי עייף.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש מתיחה שהסתימה כמעט במעצר.

לחבר שלי יש פג'ו 206 cc נסענו איתה לחנות בגדים ששם עובדת חברה שלו, לקחנו בובה של חלון ראווה, הלבשנו אותה איפרנו אותה, נראתה מליון דולר בייבי.

הצלחנו לחבר אותה בעדינות ככה שהיא תשב על הבגאז שהגג פתוח והרגלים על הכיסאות האחוריים, חיברנו אותה בחוט אליי ונסענו ככה, זה נראה הכי אמיתי, נסענו למרכז המסחרי לקחנו סיבוב מעט חזק אני שחררתי את החוט והיא פשוט עפה על הריצפה, ואנחנו בורחים משם, הייתם צריכים לראות את האנשים מסביב:shock::cry: אחרי חצי דקה הגיעה ניידת בדיוק שחזרנו לאסוף אותה, הסתיים בהמון צעקות וקנס של השלכת פסולת מרכב נוסע...

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...