Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סופ"ש של ראלי - אליפות ישראל - (מירוץ מס' 5) ממ"י/IRDA.

אלון חלווה
שימו לב! השרשור הזה בן 5612 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כפי הידוע לחלקכם ועכשיו לכולכם נערך בסופ"ש הזה מירוץ ראלי בארגון מועדון מירוצי ישראל. ברוך שליט ומישל גדז' שילבו את האירועים (ראלי האליפות והראלי של ממ"י) והביאו למירוץ אחד רב משתתפים.

תחילתה של ידידות מופלאה??? משאיר לכם לענות...

אז מה היה שם? מחכה כמוכם לשמוע.

קדימה, אפשר להתחיל "לשפוך"...

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

איזה יום....טוב אתחיל בכך שהייתה אחלה הפקה,

ומעל הכל שיתוף פעולה מדהים שהביא לאימון אחד מספר רב של משתתפים.

דבר ראשון תודה רבה לנווט שלי בוריס!בוריס נהנה להצעתי לבוא לנווט לי לאחר שענבל לו יכלה להגיע משיקולי לימודים(דיר באלאק את לא מוציאה 100),הוא הגיע עם רקע תאורי בלבד וקצת מעשי.....ואם הסטייגים שעברו בוריס התחיל להשתפשף.אז אני רוצה מעל דפי הפורום האלה להודות לך בוריס,שהגיע מהקורס נווטים של מועדון מירוצי ישראל וענבל אדרי .

מהזוית האישית שלי והקבוצה שלי "קבוצת ראלי גמליאל" מאוד נהנו והסכמנו על כל שהאירוע זרם ונוהל בצורה טובה מאוד,כמובן שאיכות האימונים עולה מאימון לאימון רואים את ההבדל חשוב לציין.

היה לנו מאוד נחמד שהאירוע היה מרובה משתתפים,ומקווים שנתראה על המסלול כך יותר ויותר.

כל הכבוד לממ"י ולמישל ששילבו יחד ידיים והרימו הפקה הפקתית..כמובן תודה רבה למארשלים,לסטודנטים ש/באו להרתם למשימה וכל שאר החבר'ה שהיו מאחורי הקלעים.

תודה ענקית לחברה של ישראמוטור,שמגיחים מכל מקום עם מצלמת סטילס,ווידאו ומראיינים,רואים שיודעים לעשות עבודתם נאמנה...חברה על הכיפאק!!!

לכל צלמי הסטילס באשר הם ביניהם זאב שכיף לראות כל פעם.

אז תודה לכל הנוגעים בדבר היה מעולה,אנחנו עייפים הולכים לישון....נתראה בפעם הבאה

ומזל טוב לכל מי שקטף פודיום!!!

אמיר

קבוצת ראלי גמליאל

http://www.gamlielrallyteam.com

קבוצת ראלי גמליאל GRT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יום עמוס, חמישה סטטיגים ולו"ז צפוף אף פעם אי אפשר להיות בכל מקום אבל בכל זאת מנסים להביא לכם קצת מההתרחשויות. תודה לפז בר שאירח לי חברה וגם למדתי.

סטייג 1: ממוקם בקפיצות הקטנות, אבל לא כולם קופצים. תאורה בעייתית וצילום מול האור.

סטייג 2: פניה של כמעט 180 - מצפה לראות רכבים על הצד - לא להיט בלימה מוקדמת ואני מדלג למעבר בין העצים. מישל מגיע עם הסופה בלי יכולת היגוי ובסופו של דבר נעצר צמוד לעץ

סטייג 3: הקפיצה הגדולה - הרבה זמן אויר ונחיתות כואבות

סטייג 4-5 : כמו 3 אבל הפוך השמש יצאה והתאורה משתנה לטובה.

תהנו מהתמונות:http://www.pbase.com/zegross/philip1108

105657704.8BAwIbE7.IMG_8143.JPG

Mazda MX-5 NC RWD

Subaru Forester 2.5 Sport AWD

BMW R1200GS Adv

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נראה כמו מטס בגובה נמוך...

:wink:

יופי של צילומים זאב.

כרגיל! (NEED I SAY???)

אלון

נ.ב.

בחרת את התמונה שגם אני הכי אהבתי...

פשוט בזמן הנכון במקום הנכון!

התמונה הזו שווה איזה פרס צילום או משהו...

אתם לא חושבים.

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאב

הדף החמישי זה של מטוסים או רכבי מרוץ חסר להם רק כנפיים

חן חן על התמונות בשביל אחד שטורח ובסופו של דבר לא נמצא על מסלול ורואה במקרה של אתמול רק את הזינוק והסיום אז התמונות שלך עושה רק טוב שכך שנראה.

ובהזמנות זאת ברצוני להודות לכל המשתתפים בארוע הצוותים, הסטונדטים , כל אנשי ממ"י ואנשי מישל

ג'י בן-ארי

ציף מרשל

עמותת המרשלים

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאב התמונה לא עולה אז צירפתי אותה כאן :wink:

ד.א. התמונות מדהימות כמו תמיד !

נתחיל מכמות הצוותים המרשימה שהייתה באירוע - כיף גדול ותענוג לעיניים. ילדים מתרוצצים בין המכוניות החונות בפיטס (בהשגחת ההורים כמובן) ולא ברור מי יותר מתלהב מהמכוניות - הזאטוט הקופצני או ההורה שמנסה להסביר לו מה זה רסטריקטור ובשביל מה זה טוב.

נמשיך בכמות הצלמים והצופים שהיו באירוע (רובם בני משפחה וחברים כמובן), כולל צוות הצילום של אודי לבנון שעמד בסוף הסטייג' ועשה ריאיון קצר לצוותים שסיימו. ברור שהמילים היחידות שיצאו לנו מהפה היו "היה מעולה !" בליווי חיוך מפגר מרוח על הפרצוף...

הראלי היה בנוי מקטע תחרותי של כ 10 ק"מ שבוצע 3 פעמים בכיוון אחד ועוד פעמיים בכיוון ההפוך. בשל כמות המשתתפים נוצרה הפסקה ארוכה יחסית בין הסטייג'ים מה שאיפשר אימון רגוע, עם מספיק זמן לבדיקות וטיפול לרכבים בין קטע לקטע בלי לחץ.

במעבר הראשון על הסטייג', החלודה שהצטברה מהראלי הקודם וחוסר ביטחון בנוטס (שהיו טובים מאוד בדיעבד) הניבו זמן סביר מבחינתנו אבל לא יותר.

במעבר השני הביטחון עלה וקיצץ יותר מחצי דקה מהשעון המדבר. גם הניסיון לנהוג בצורה יותר חלקה וזורמת סייע.

לפני תחילת הסטייג' השלישי מקבלים החלטה לא להגזים, ולחזור עם הרכב בחתיכה אחת. הניסיון הקצר שלנו לימד אותנו שדווקא במעבר שבו כבר מכירים את המסלול הכי טוב - הסיכון לסיים את הסטייג' על רכב השירות עולה. בכל מקרה קוצצו עוד כ 3 דקות ואנחנו חוזרים לפיטס על הגלגלים ומאושרים עד הגג.

בשני הסטייג'ים האחרונים התעלמנו מהזמנים במודע בשביל מטרה חשובה.

הקפיצה הייתה שיא גובה חדש בשבילנו, כיף אדיר כמובן, וידוע לנו שזה לא תורם לזמנים בשום צורה :lol: .

והנה עוד הזדמנות להודות לכל מי שהיה שותף בארגון ובהוצאה לפועל של האירוע: ממ"י, מישל גדז', המגשרים בין העמותות, מרשלים, צלמים, ולכל מי שהיה ולקח חלק בפסטיבל.

555.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוך, מישל,

מה קורה עם התוצאות הרישמיות?

באתרים שונים פורסמו תוצאות שונות. כדאי לעשות סדר בבלאגן ולפרסם דירוג סופי בשני המירוצים כולל זמנים.

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. באמת סופ"ש נהדר.
  2. תמונות באתר ממ"י חוויה מדהימה! http://www.motor-sport.co.il/site/detail/departAlbum/albumPic.asp?depart_id=13298&category_id=36449
  3. תוצאות לא סופיות הן תחת בדיקת זמנים: http://www.motor-sport.co.il/13298/תוצאות-והודעות-הראלי-8-11-2008
  4. בקרוב הכתבה של מ.מ.י. על הראלי.
  5. תודה לפז בר וגיל דור על התמונות.

ברוך שליט

_PAZ9320 (Custom).jpg

_PAZ9357 (Custom).jpg

_PAZ9401 (Custom).jpg

_PAZ9316 (Custom).jpg

DSC_0111.jpg

_PAZ8971 (Custom).jpg

העמותה לספורט מוטורי

מועדון מרוצי ישראל

[email protected]

03-5048686

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיקון - כתבתי בטעות שקיצצנו 3 דקות בסטייג' השלישי, הכוונה ל 3 שניות כמובן.

ותודה למי שתיקן אותי - לפחות עכשיו אני יודע שמישהו מתאמץ לקרוא :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר בבקשה לקבל את התמונה הזאת בגודל מלא?

attachment.php?attachmentid=134375&d=1226239623

אני מעוניין לעשות ממנה פוסטר ממש גדול לחדר :-)

סובארו-SVX שחורה 94' ,סובארו SVX לבן פנינה 92', סובארו XT טורבו שחורה 86', סובארו XT טורבו בורדו 86', סובארו XT טורבו לבנה 86'

ארז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוך, מישל,

מה קורה עם התוצאות הרישמיות?

באתרים שונים פורסמו תוצאות שונות. כדאי לעשות סדר בבלאגן ולפרסם דירוג סופי בשני המירוצים כולל זמנים.

אלון

לכל החברים והמשתתפים

אני נדרשתי לפרסם תוצאות של המירוץ ראלי הקצר , אולם אני משהה את הפרסום עד לקבלת ההחלטה הסופית של הנהלת המירוץ שדנה בערעורים על תוצאות המירוץ אשר עשויות להשפיע ישירות על הדירוג בטבלת האליפות !

אני לא אחראי ולא שולט על ה"אתרים השונים" אשר מפרסמים, כביכול בשמי (כדברי קובי כהן), את תוצאות המירוץ הקצר .

בקשתי מכולם , כולל קובי כהן , להמתין בסבלנות- אף אחד לא מנסה לתחמן !!

מישל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו

נראה שהיה מדהים

כאחד ששוב יושב מהצד , הקנאה יוצאת לי מכל החורים

חבל לראות שבארוע כזה גדול , יש בסך הכל שני משתתפים מקבוצת S הזולה

מה שמדגים שהיא ממש לא זולה , והנהגים מפחדים מראלי ארוך שכזה

אני פונה פה לכל הנכבדים ובעלי האמצעים

עזרו לנו אלה שיושבים ומקווים יום אחד להיות שם

עזרו לנו למצוא את הספונסרים שיעזרו לנו להתחיל

כי בלעדינו , לא יקום דור המשך (אלא אם אביך בעל מוסך , ולא מנסה לפגוע באף אחד פה)

אני בטוח שרבים מהפוקדים את הפורום הזה חולמים כמוני להכנס לתחום

אבל הפחד מההוצאות הרבות (במקרה שלי) , אי היכולת לקנות רכב בסיסי ,מוסך רחום שיטפל בו או אפילו מקום לאכסן אותו, משאירות אותנו הרחק מאחור

לצערי אני לא יכול להיות כמו נדב או קובי , שהלכו עם החלום עד הסוף

אז נכון שהחשיפה היא אפסית , ולכן ספונסרים אין בנמצא

ובכל זאת , חייבים למצוא פיתרון

איך זה הולך בארצות אחרות?

יש דוגמאות שיכולות להתאים לנו פה?

סתם רציתי לפרוק מהלב

שוב ברוך ומישל , כן ירבו האירועים האלו

מקווה איזה יום להגיע כמתחרה על רכב משלי

טל

:wink:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארצות אחרות ישנה יותר חשיפה גם כי יותר אנשים באים אבל בעיקר כי יש שידורים בטלוויזיה המקומית.

אם יעברו התקנות ויהיו מירוצים חוקיים אני מניח שגם יהיה כיסויי טלוויזיוני בערוץ הספורט (אגב יש כיסוי טלוויזיוני לליגת האנדורו והמוטוקרוס) ככה שתהיה יותר חשיפה ובתקווה לעוד ספונסרים.

אני מניח שגם אם יעברו התקנות יהיה אפשר להביא מכוניות ראלי יד שנייה מחו"ל מה שיוזיל את העלויות.

בליגת אנדורו ומוטוקרוס ישנם הרבה רוכבים שממומנים לגמרי ע"י הקבוצה (שמופעלת ע"י היבואן+רוכבים פרטיים) וישנם כמה רוכבים שגם מקבלים משכורת.

יבואן KTM גם הקים קבוצת לווין.

נקווה שהתפתחות כזאת תהיה גם בראלי.

אולי יבוא יום והליגה המקצוענית תהיה כל כך יקרה שנצטרך לפתוח גם ליגת חובבים :)

עריכה: גם בחו"ל לא זול להיות נהג ראלי מקצועי והמשפחות של נהגי הראלי משקיעות בזה הרבה כסף שלא תמיד חוזר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5612 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...