Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרויקט חדש שלי בכיוון CAR PC

Number One
שימו לב! השרשור הזה בן 5663 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב,

אז אחרי מבחנים קשים, ותקופה לא קלה אפשר לנשום. אני מתחיל בפרויקט חדש, וכולכם יודעים כי כבר דיברתי, זה פרויקט CAR PC.

המסך כבר אצלי (הרכבה יותר מאוחר)

מחשב בתהליכי הזמנה (גם יהיה יותר מסודר ומורכב)

ספק גם כבר אצלי, שזה M3-ATX 160W DC-DC

ok.נכון לעכשב מה שיש לי.

השאלה שלי ראשונה, זה איזה קבלים אני צריך להריץ בן מסך ומקום השליטה על מחשב, ולמחשב שמקומו נקבע מראש וזה תא מתטען.

תודה לכול העונים, ומעונינים :-D

התמונות של עבודה ורכיבים בהמשך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אהלן:D

מזל טוב על התחלת הפרוייקט שלך שיהיה בהצלחה :D

מה עם כרטיס קול איכותי יש לך משהו כבר?

אז ככה לגבי כבלים..

- אתה צריך מאריך VGA שירוץ מהמסך עד לכרטיס מסך במחשב

- כבל מתח (+) מהמצבר עד לספק הכוח (שישב ליד המחשב כמובן) + [חשוב מאוד] פיוז! כמו של מערכת על המצבר

- כבל מתח (-) קצר! מהספק כוח לגוף הרכב.

- בתור פקודה אפשר להשתמש בכבל REMOTE שאני מניח שהיה לך מהרדיו דיסק.

- מאריך USB (שים לב בהרכבה יש זכר ונקבה) - האופציה הכי טובה זה מאריך+HUB לכמה USBS מקדימה.

אתה צריך בעיקרון מקדימה רק USB למסך שידמה עכבר אבל אני מניח שתרצה גם חיבורים זמינים לעצמך

למשל לחבר DISK ON KEY וכו.

מקלט GPS אין צורך להעביר קדימה אפשר לשים גם מאחורה רק שיהיה חשוף לחלון לקליטה יותר טובה.

נראה לי שזהו +- אם תצטרך עזרה רק תדבר :D

HU: CarPC 3 In Progress [00%] AMP: Twister III F4-600

Woofer: Helon 165 (2 ohm) Tweeter: HX 165 PHASE SUBS: (X-ion 10" 350rms) X 2

Mitsubishi king

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שזה בדיוק מה שאני עשיתי (מחשב מאחורי סאב)

הבעיה שעוד לא התקנתי כרטיס קול עם יותר מיציאה אחת אז הסאבים עוד לא פעילים

אני מקווה מאוד שזה לא ישפיע על זה בצורה דרסטית כמו שאתה אומר

אבל מאנשים פה הבנתי שכדאי ללכת על הרדיסק של נייד כי הוא בנוי לזעזועים האלה

הרדיסק פלאש בטח מאוד יקר לא?

Mitsubishi king

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחת מהרצונות של בוני הCarPC, זה איזה 100 ג'יגה של מוסיקה..

פלאש של 32GB עולה 3.5K.. מחו"ל? גם שם זה עדיין יקר וקטן.. לאט לאט.. עוד איזה שנה אולי:wink:

HDD של 2.5" שמותקן במארז ייעודי - או לחלופין מארז "עבודת יד" אבל כמו שצריך, לא צריך להוות בעיה שישב ליד הסאב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת הגזמת...

http://cgi.ebay.com/NEW-OCZ-64GB-SATA-II-2-5-Solid-State-Drive-SSD-Laptop_W0QQitemZ250307808738QQcmdZViewItem?hash=item250307808738&_trkparms=72%3A1240%7C39%3A1%7C66%3A2%7C65%3A12%7C240%3A1318&_trksid=p3286.c0.m14

המחיר לא בשמיים ואין מיסים, רק מעמ.

אני כרגע עם מכשיר DVD של CLARION 785BT - הצעד הבא יהיה להחליף למכשיר סטריאו רציני בתוספת מחשב הכולל מסך נשלף.

חגי

...CASKA for life

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת מחיר לא רע :)

אבל באמת שאני לא חושב שצריך לחשוש עם הרדיסק של מחשב נייד שעולה בערך חצי ונותן עוד כמה ג'יגות לשימוש

בוא נגיד ככה, הקפיצות של הרכב זה בולשיט כי ישלי כבר כמה שבועות הרדיסק רגיל ברכב ולא קרה פעם אחת שזה גרם לבעיה,

הדבר היחיד שאולי יכול לגרום זה באמת הסאב ש-שוב מנסיון של אחרים הרדיסק של מחשב נייד פותר את העניין

ואם עדיין אתה חושש - שים על המארז חומר איטום .. :p

Mitsubishi king

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כודם כול תודה למשתתפים על השתתפות בפרויקט שלי, אני מאוד שמח לקראו הודעות שלהם.

אז כך, מאריך VGA,"+" ו-"-" כבר מאחורה, עם מגברים, מאריך USB כולל שני מפצלים (לנוסעים ולי :wink:), עכבר יהייה אלחוטי כולל שלט של לוג'יטק :roll: (ניקנה מזמן לצרכים ביתים).

לגבי מסך, המסך הוא lilliput eby-701 בגודל 7 אינץ'.

מחר תמונות :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקלדת מובן לי למה.. לעיתים צריך

אבל למה אתה צריך עכבר :o? זה לא מסך מגע?

Mitsubishi king

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמעט בלתי אפשרי להפעיל WINDOWS(לא תוכנה יעודית כמו CENTRAFUSE) ברזולוציה נורמאלית עם מסך מגע 7 - יש קושי ללחוץ בפינות המסך (כפתור "התחל" וכאלו)

יש לי מארז מחשב בבית של ZALMAN 160XT - מפה הניסיון.

עכבר BLUETOOTH קטנטן עולה 100 ש"ח אז מה הסיפור

...CASKA for life

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמעט בלתי אפשרי להפעיל WINDOWS(לא תוכנה יעודית כמו CENTRAFUSE) ברזולוציה נורמאלית עם מסך מגע 7 - יש קושי ללחוץ בפינות המסך (כפתור "התחל" וכאלו)

יש לי מארז מחשב בבית של ZALMAN 160XT - מפה הניסיון.

עכבר BLUETOOTH קטנטן עולה 100 ש"ח אז מה הסיפור

ממש לא קשה להפעיל וינדאוס עם מסך מגע, יש לי מסך מגע 7 אינצ עם וינדאוס ללא עכבר ואין לי שום בעיה עם זה

מעתיק,מגדיר,מפעיל,הכל רגיל. לכפתור ימני יש ריבוע קטן מיוחד שבלחיצה עליו הוא הופך לחיצה של העכבר לימנית או שמאלית.

אין קשר למחיר של העכבר. פשוט אין צורך בזה לדעתי, מקלדת חיונית זה אני יכול להגיד ב 100% שקרו לי כמה מקרים שאמרתי זה חסר לי

Mitsubishi king

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתכן שאפשר להסתדר ללא עכבר, זה לא הרבה יותר קל. שהייתי ברכב של focalist עם הטאצ' 7", ניסיתי וראיתי שזה קשה להסתדר בלי עכבר [דווקא יש לו].

דבר שני, העכבר שהוא קנה זה גם שלט, זה הרבה יותר נוח עם רוצים להשתמש עם שלט.

דבר שלישי, מה זה משנה שיהיה גם עכבר? הוא לא אוכל הרבה.. :-) שיהיה, אם צריך - תשלוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז כמה דברים : קודם כל תתחדש, ובהצלחה ואם אתה צריך עזרה אתה צריך לנסוע רבות כדי להגיע אלי (או במקרה שלנו לעלות קומה אחת במעלית:))

בקשר לכבלים : צריך כבל VGA אחד עד קדימה, מתח אתה לא צריך תמשוך מתח מהקו מגברים שלך יש לך גם ככה 4G זה יספיק

אתה צריך 2 USBים ארוכים עד לקדימה, ולמה ? אחד תחבר למסך לבד !! את המסך תחבר עם USB ישיר למחשב בלי עוד אביזרים זה יבטיח שקט תעשייתי,

את השני תחבר לHUB ותחבר לו כל מה שרוצים

מקלט GPS טוב יקלוט גם מתוך התא מטען ולא צריך להצמיד לחלון,

אצלי הארדיסק של לפטופ כבר 7 חודשים מקבל בראש מהסאב ללא הפסקה ואין שום בעיה,

בכל מקרה 800 שקל ל64 ג'יגה של סוליד סטייט זה יפה מאוד, אבל 350 שקל ל160 גיגה בתצורה של 2.5 זה יותר נחמד

יש צורך שיהיה עכבר ברכב למטרות קינפוגים - אפשר בקלות להסתדר בלעדיו, אבל שיהיה,

nimikipod - אמרת נכון, להפעיל ווינדוס, בסטאפ שעובד כמו שצריך והכל מקונפג דרך הFRONT-END אין סיבה שתראה ווינדוס, אני לא ראיתי את הדסקטופ שלי כבר חצי שנה בערך

כל הקינפוגים של הקרוס, תוכנת דיאגנוסטיקה ומה שלא תרצה הכל הכל עובד דרך הRR

מקלדת קניתי בזמנו מקלדת ב60 שקל מאוד קומפוקטית (בלי נומרי בלי כלום קטנה מאוד) והיא זרוקה בתא כפפות, טוב שיהיה למרות שגם היא כבר חצי שנה לא בשימוש,

בקיצור יאללה תריץ עיניינים אני פה אם אתה צריך משהו (יותר נכון אני בעבודה אבל זה יותר רלוונטי לך:))

*זה ממש ממש כיף לראות שיותר ויותר אנשים נכנסים לזה ובונים מערכות CAR-PC, ועוד יותר כיף לראות שאנשים לא פוחדים והולכים על מערכת קאסטום לחלוטין כמו שאני בניתי ולא משתמשים בפתרונות מוכנים שהם יקרים ולטעמי גם לא מספיק טובים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5663 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...