Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה אנשים לא אוהבים צרפתיות (בארץ)

boaz9090
שימו לב! השרשור הזה בן 5682 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המון אנשים אומרים לי שזה לא רכב אמין ובארץ מאוד לא אוהבים צרפתיות וגם לא יודעים לטפל בהם בארץ???

מישהו יכול לעשות לי סדר בדבר אני לא מבין מאיפה אנשים מחליטים כאלה דברים?!

אני נוסע על פיג'ו 106..

אין כמו אלפא :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 176
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

106? בעיות חשמל יש לך ? לא ? מממ מוזר

205 , נסעת ? את הדשבורד בבורות החזקת ? מממ סבבה.

על גיר AL4 שמעת ? ממ לא? תעשה חיפוש.

אבל חוץ מזה היא סבבה ! :D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על גיר AL4 שמעת ? ממ לא? תעשה חיפוש.

אחת ולתמיד, אני חייב שמישהו יסביר לי מה הבעיה עם הגיר הזה.

אז נכון, המעבר מראשון לשני ולהפך לא תמיד מועבר בצורה חלקה (אבל לומדים לשלוט על זה), חוץ מזה הוא מעולה.

יש לו נעילת ממיר מומנט מהילוך 2 (יתרון ע-נ-ק לעומת גיר אוטו' טיפוסי), הוא לא ממהר לעלות להילוך הגבוה ביותר, יש בלימת מנוע בירידות והוא מגיב מצויין לדוושה.

כנראה שהגיר הזה לא מתאים לישראלים "נכים" ויותר פונה לקהל האירופאי שירדו מגיר ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיר הזה, משהו מוזר איתו.

לפני כחודשיים, עשיתי נסיעת מבחן על 207 ושם הוא התנהג בצורה מחפירה, אבל ממש! פתאום הוריד הילוך בברוטליות, לא סחב, לא הגיב בזמן, פשוט לא עשה כלום כמו שצריך.:-(

ולפני יומיים יצא לי, לראשונה, לנהוג על 206 1400 אוטומטית, ווואלה, היה נחמד.

לא היה רע בכלל.

הפאביה נמכרה.:-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי אמר שלא אוהבים צרפתיות ? למרות שאני מודה שהייתי שמח אם הן היו מגלחות את בית-השחי ... :wink:

אני לא מסכים אם הטענה הזו משום שיש דווקא הרבה שכן אוהבים.

חוץ מזה, שהדבר נכון גם לגבי איטלקיות (המכוניות כן?!), אמריקאיות, קוראניות ואפילו יפניות (כן אני מכיר כמה וכמה אנשים שלא מוכנים לגעת בתוצרת יפן).

זה לא שאין בצרפתיות דברים שיכולים להוציא אדם מדעתו, אבל לעיתים אותם דברים הם בדיוק מה שחסר במכוניות אחרות - שהן פשוטות ודלות הרבה יותר.

לי באופן אישי אין שום דבר נגד צרפתיות ואפילו היו ברשותי מספר כאלו, היו לי גם איטלקיות, גרמניות, יפניות, אמריקאיות ואפילו רוסיה אחת עברה תחת ידי (רק בשביל הסדר הטוב, אנחנו עדיין מדברים על מכוניות כן?!)

אני כן מסכים עם הטענה שכל מכונית, אמינה ככל שתהיה, תחדל להיות כזו לאחר טיפול מסור של מוסך בלתי מקצועי וכאלו למרבה הצער יש בשפע.

אולי יש מקום לנסח את השאלה מחדש ?

דני G.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל אדם הדרישות שלו מהרכב שלו.

אחד דואג לנוחות יותר מהכל, השני ירצה שהרכב יהיה חסכוני לכל היותר.

כאלו שאוהבים את האמינות לא נוגעים בתוצרת צרפת.

הסיכויים שאתה תיפול על רכב שלא מפסיק לעשות בעיות גדולים יותר מכל יצרן אחר.

כשאתה יורד לפרט הרבה בעלי צרפתיות יגידו לך שהאוטו לא עושה בעיות. אבל בגדול זה עובדתית - רכב צרפתי זה לא רכב אמין.

GS300.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל בגדול זה עובדתית - רכב צרפתי זה לא רכב אמין.

3 סיטרואן הידרופנאומטיות היו לנו בעבר.

יש לנו אחת בהווה.

וכבר מתכננים על ההבאה (ה-C5 החדשה).

כנראה שאבא שלי מזוכיסט שאוהב מוסכים, אבל אל תתן לעובדות לבלבל אותך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רבותיי, רבות דובר כאן על אמינות הצרפתיות, או העדרה. מבחינתי, אגב, יש עוד חמש סיבות טובות לא לקנות צרפתיות לפני סוגיית האמינות - הן מכוערות, יחידות ההנעה פרימיטיביות, איך להתנהג הן כבר שכחו, הנוחות מהן והלאה ואם לא אמרתי כבר - הן מכוערות. אז בינינו, מה כבר משנה האמינות?

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור בעלים של 106 (ראלי)

הצרפתים לא יודעים להנדס, נקודה! הינדוס לא נכון = אמינות לא הכי טובה.

אני מת על הרכב שלי ועל ההתנהגות שלו, אבל כשזה קשור להנדסה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמינות ? לא כולן. ה-504 (בעיקר סטיישן) ממשיך לשמש בכמויות ענק בארצות האפריקאיות שהיו תחת צרפת, עם דרכים שעיזים מקיאות בהם והעמסות אנשים וסחורות במשקל שלא יאומן.4 מטר מעל הגג רכב בלתי שביר. לצערי אני לא נוהג להסתובב עם מצלמה. היא יוצרה בניגריה עד לפני שנה וכולם מצטערים שהפסיקו.

ה-309 (כן,כן) עד היום היא המונית הנפוצה בגינאה,גבון,טוגו,סגגל,קמרון ,מאלי,ניג'ר,בורקינה ועוד. מועמסת כנ"ל, בדרכים כנ"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה להסביר הרבה - ישראלים זה עם\עדה\טיפוס - מה שמתאים לכל העולם לא מתאים להם.

וואללה משפט מחץ,זה לא רק לצרפתיות,זה גם לאיטלקיות-לנציה אלפא,באיטליה אלה מכוניות מספר 1 רק כאן המוסכים לא יודעים לטפל כמו שצריך אז אומרים חרא של אוטו,אל תתקרב.

הבעיה אצלינו לא אצל הצרפתים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה אצלנו זה שישראלים חושבים רק בסטיגמות והולכים בעדר לקנות טויוטה/הונדה שבמחיר שלה אתה קונה רכב אירופאי/אמריקאי בעל ערך מוסף רב יותר ..

(כן אני מכיר כמה וכמה אנשים שלא מוכנים לגעת בתוצרת יפן).

מודה באשמה :D

2001 Opel Astra 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5682 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...