Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חנייה במרכז הכרמל בימי שישי...

megapuzik
שימו לב! השרשור הזה בן 7419 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

בימי שישי במרכז הכרמל בחיפה, כולם חונים באדום לבן\אדום כחול\שטחי הפרדה למיניהם וכו' ולא נראה כאילו שוטרים מביאים להם קנסות.

מיותר לציין שיש בעיות חנייה רציניות באיזור...

שווה להסתכן בחנייה במקום כזה?

אם יהיה קנס, מה יהיה החור בכיס?

תודה מראש.

(סליחה על השאלה המפגרת, פעם ראשונה שאני יוצא עם האוטו לבילוי במקום כזה)

אני שונא צרפתים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאמין לי כל כלב יבוא יומו ועם המזל איך שתחנה יגיעו קשישים ית,מניקים חביבים ששמחים לתקן את המדינה הזו..!

בקיצור אל תגרר אחרי הזבל במדינה הזו-למרות שזה קשה!

אוטו זה כמו אישה.היית נותן את האישה שלך למישהו אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדום לבן, כחול לבן, תחנות אוטובוס וכו', אתה יכול לחנות כי לא נותנים דוחות בשישבת, אבל תחנה בצורה הגיונית שלא תפריע לשאר התנועה או תסכן ת'רכב שלך.

(ששששששש..... לא שמעת את זה ממני..... :roll: )

נ.ב.

באדום לבן\אדום כחול\שטחי הפרדה

זה משהו חדש?

:puzzled:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל הפעמים שהייתי עם אוטו שם(גם עם אוטו של חבר), לא חניתי שם אף פעם בדיוק מהסיבה הזאת, פשוט כל כך הרבה חונים שם שזה נראה כאילו בסופי שבוע זה מותר.

אני שונא צרפתים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדום לבן, כחול לבן, תחנות אוטובוס וכו', אתה יכול לחנות כי לא נותנים דוחות בשישבת, אבל תחנה בצורה הגיונית שלא תפריע לשאר התנועה או תסכן ת'רכב שלך.

רגע, זה חוקי לחנות שם בסופי שבוע או "חוקי" בגלל שלא נותנים דוחות?

אני שונא צרפתים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זוהי "הסכמה שבשתיקה". אני לא יודע לומר לך את מידת החוקיות שבעניין. אני רק יכול לומר לך שכבר שנים, בסופי שבוע אנשים חונים בתחנות אוטובוס שם במרכז, ולא מקבלים דוחות, כל עוד הם באמת מחנים בצורה שלא מפריעה לתנועה.

יותר מזה, יוצא לי הרבה להחנות שם בלילות של אמצע שבוע, אחרי 24:00, כשנגמרת התח"צ, ולא קיבלתי דו"ח עדיין, ב שש השנים האחרונות.

:puzzled:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע, זה חוקי לחנות שם בסופי שבוע או "חוקי" בגלל שלא נותנים דוחות?

לא חוקי! ואם כבר אתה חונה באחד מאלו תדאג שאתה לא מסכן את התנועה ולא מפריע לאף אחד.

ספרינט QV 1.7i

146 1.7 16V

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובאותו הנושא:

בעירייה ה"חכמה" שלנו (הכוונה לחיפה), ולא יודע אם בכל הארץ, על חנייה באדום לבן הקנס הוא קטן יותר (70 שקל) מאשר בכחול לבן בלי כרטיס (100 שקל) מה הטמטום הזה??!?! :mad::mad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...