Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה| מכירת רכב, והאם לפאג'רו יש שוק?

doron-sinay
שימו לב! השרשור הזה בן 5728 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

שמי דורון, ואני חדש כאן בפורומים.

יש לנו מיצובישי פאג'רו ארוכה מודל 99 מנוע 2800 הדגם עם הסאנרוף, דבר ראשון אני רוצה לשאול אותכם אם הרכב הזה נחשב רכב בעל שוק? כי כולם אומרים לנו שכן, וחלק אומרים לנו שעכשיו לדיזלים אין שוק ביכלל, כי רוצים לעלות איזה מחירים של הדלק או משהו כזה, מה נכון? לרכב יש שוק? אין שוק?

אנחנו מנסים למכור את הרכב, המון אנשים מתקשרים אבל רוצים בהרבה מתחת למחירון, נכון לעכשיו המחירון של הפאג'רו הוא 73,000 שקל ושלנו במצב מצויין אנחנו דורשים עליו 13,000 מתחת למחירון כלומר, 60,000 שקל.

ניסינו לשים את הרכב למכירה בכל מיני מקומות אבל שום מקום לא היה מספיק טוב.

השאלה שלי היא האם למישהו כאן יש איזה רעיון כלשהו היכן להעמיד את הרכב כדי למכור אותו? מקום טוב שאפשר למכור בו את הרכב? אני רוצה מקום ספציפי.

דרך אגב, אני גר בסביבת גדרה,רחובות,יבנה.

תודה מראש,דורון.

מסנג'ר: [email protected]

אייסיקיו: 193615560

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל פרסם מודעה ביד-2 עם תמונות מחמיאות של הרכב. תחנה את הרכב במקומות שיש בהם הרבה אנשים כמו צומת בילו בשבת - מוצ"ש (אני לא מצליח לחשוב על עוד מקום הומה אדם באזור). תתאזר בסבלנות ותמכור, לפעמים זה לוקח מעט יותר זמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת היא שפירסמתי כבר בYAD2, הרכב מפורסם שם כבר חודשיים ואני מקפיץ את המודעה פעם בשבוע.

בצומת בילו שמנו את הרכב התקשרו 2 ולא רציניים.

חשבתי על מקום רחוק יותר, אולי בכיוון של צומת מסמיה/קסטינה.

מה אתה אומר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני חודש מכרתי את HYUNDAI TERRACAN שעשתה 180.000 ק''מ (שנת 2003, יד1) וקניתי PAJERO דגם 2008. את היונדאי (גם טורבו-דיזל) מכרתי בקושי לא הרבה מעל 1/2 מחירון. אז הכל פונקציה של כסף, לא נראה לי שההנחה שעשיתם מתחת למחירון היא משמעותית מספיק די למכור את הרכב במהירות. אם אתה לא לחוץ למכור פשוט תשתמש ברכב ותמשיך למכור. אם אתה חייב למכור אז תוריד מחיר עד כמה שנותנים בפועל.

Seat Leon FR 2.0 (190bhp) DSG 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת היא שאנחנו ביכלל לא לחוצים בכסף, יש לנו כבר איזה עשרה אנשים שמוכנים לתת על הרכב 55 אלף שקל ואנחנו דורשים 60 בלבד!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין נוסחת פלא, צריך סבלנות. אל תקפיץ מודעה פעם בשבוע אלא על בסיס יומי. תחנה את הרכב בבילו עוד פעם, מה ציפית? שתמצא קונה כבר באותו ערב? אני יכול להמליץ גם על אזור הקניונים באשדוד ובסטאר סנטר באשדוד. בימי שבת בערב המקומות הללו הומי אדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת היא שאנחנו ביכלל לא לחוצים בכסף, יש לנו כבר איזה עשרה אנשים שמוכנים לתת על הרכב 55 אלף שקל ואנחנו דורשים 60 בלבד!

אני מכיר את ה-10 האלה.

איך שאתה מסכים, הם נעלמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שזה לא ממש קשור, רק רוצה להביא ליידעתך שפג'רו משנתון נמוך יחסית כמו שלך , שתעמוד באזורים שציינת (גדרה,רחובות) , סביר להניח שתגנב אם תעמוד מספיק זמן במקום בלי השגחה..

כל לילה כמעט חוטפים כזה רכב לשטחים, נסה לשים אותו במקום שגם בלילה מסתובבים אנשים (מקומות עם שומר, מועדונים..) או שכל זמן שהרכב לא זז ועומד למכירה - תוציא מצבר או כל דבר שימנע מהרכב להניע.

בכל אופן הצעה בלבד ובהצלחה במכירה

(נסיון של יותר משנה בתחום איתור וגניבות רכב)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהדר, עד שהפרמיה על הרכב הבא תתייקר משמעותית :)

איך זה קשור?

הפוליסה נעלמת יחד עם הרכב. הוא מקבל פיצוי וזהו. לא ישפיע לא רכבים אחרים שהוא יבטח.

Seat Leon FR 2.0 (190bhp) DSG 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר בחור שנעלמה לו אופל אסטרה דיזל, שלא רצו לתת עליה אפילו 20 אלף מתחת למחירון. פשוט אף אחד לא התעניין במשך חצי שנה, וסוחרים רצו לקנות במחיר שהיה מבייש אפילו את הגנב של הרכב.

הפרמייה לדעתי עולה אח"כ, אבל זה עדיין כלום לעומת ההפסד שלו אם היה מוכר לסוחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5728 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...