Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הורידו לי את האוטו מהכביש, כמה שאלות (ודיון בנושא שיפורי רכב בתחום האפור)

מושיקו.
שימו לב! השרשור הזה בן 5739 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קיבלתי הורדה מהכביש אתמול על כמה דברים, כמה מהם נראה לי מאוד הזויים.

1. מוט מייצב/פיתול, הבוחן טוען שזה חיזוק שילדה. עם זה אני מסכים למרות שזה רק תורם ולא גורע.

2. הגה ספורט. אין לי בעיה.

3. שעונים בקורה. אין לי בעיה.

4. צופר. הצופר שלי לא צופר מההגה אלא החלפתי לו מקום ואני צופר ממקום אחר. על דבר כזה הוא נותן לי הורדה? זה באמת לא חוקי להחליף מקום לצופר?

אין לי אפשרות להחזיר את הצופר הקודם להגה, האם על זה אפשר לקבל הורדה?

היו עוד כמה דברים ממש שטותיים אבל הבנתי שהוא מחפש אותי אז סתמתי.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 210
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

על שעונים הוא לא יכול להגיד כלום. אבל על הגה הוא יכול לתת הורדה.

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שאתה מתכוון לסטראט ברייס, מוט חיזוק/גישור.

לא מבין מה הבעיה שלהם יאללה, המוט משפר את היכולת הדינמית של הרכב.

הורדה על שינוי מיקום הצופר נשמע הזוי לחלוטין.

מושיקו אם אתה יכול תספר יותר בהרחבה על המקרה,

מה אמר לך השוטר והבוחן ?

DS 7 CROSSBACK 2019

2019 PEUGEOT 308 GTI

2006 PEUGEOT 307 XT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם לבוחן קוראים אופיר הרוש? אם כן אתה יכול להצטרף לקבוצת נפגעי אופיר הרוש.

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם ליידע כללי איזה מכונית זאת הייתה?

ואני לא בטוח בכלל ששעונים בקורה מהווים סיבה להורדה מהכביש,

אלא אם כן יוכיחו שהם מסנוורים את הנהג או המכוניות מאחורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן! זה היה אופיר הרוש אתה ירושלמי?

אתמול היה מבצע בשכונה שלי עצר אותי שוטר על לוחית רישוי לא במקום, דוח 500 שקל. שתקתי כי ידעתי שזה אסור.

השוטר עוד לא סיים לרשום את הדוח בדיוק עובר הבוחן אומר הופה מה יש לנו פה!! יאללה לעבודה.

מסתובב סביב האוטו ואיתו עוד כמה שוטרים ועוברי אורח. לא מספיק הבוחן עצמו, הגיע עוד בוחן והקצין שלהם, אומרים לי שהאוטו לא חוקי לכביש והוא מסכן חיי אדם שזה משהו מאוד מאוד לא נכון כי האוטו שלי מטופל כמו שצריך ומחוזק מכל הכיוונים ולא כמו חצי מהמכוניות בישראל שנוסעות עם צמיגים יבשים וברקסים מלפני 4 שנים שזה באמת סכנה לציבור! אבל לדבר איתם זה כמו לדבר לקיר הם יודעים רק מה שרשום בספר.

בקיצור הוא הכין לי רשימה על דברים שהם ממש שטותיים, על אנג'ל אייז הוא אומר שזה קסנון אחרי שעה שאני מתווכח איתו שזה אור רגיל אבל הוא לא יכול לצאת מפסיד אז הוא אומר שהפנס עצמו לא חוקי.

האוטו שלי זה הונדה קופה אני יודע שהיא מושכת תשומת לב ואת האמת הייתי מוכן מתישהו למפגש עם בוחן.

הוא לא ויתר בכלום רק דבר אחד אני שמח שהוא לא ראה כי כנראה היה חושך, האוטו מונמך 80 מ"מ הוא ממש בריצפה מזה מאוד פחדתי שהוא יגיד לי להחליף קפיצים ובולמים כי זה כבר סרט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער על היציאה הקלה מהנושא..

באיזה רחוב זה היה בירושלים ובאיזה שעה?

תמלא את הרכב במים מהסנרוף (עם צינור), תתכופף למטה ותראה מאיפה נוזל.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שמח שהוא לא אמר לך כלום על הבדלי הצבע :)

ראיתי את האוטו שלך במקרה כמה פעמים, פשוט יפהפה.

לגבי הבוחן, קורה.

איפה כל זה קרה?

אביחי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. מוט מייצב/פיתול, הבוחן טוען שזה חיזוק שילדה. עם זה אני מסכים למרות שזה רק תורם ולא גורע.

אם רכב יכנס בך בגלגל הקדמי מהצד והמוט הזה יתעופף ויכנס לו דרך החלון שלו ישירות בין העיניים גם תגיד שזה רק מוסיף?

2. הגה ספורט. אין לי בעיה.

לא ידוע באיזה תקנים ההגה הזה עומד.

3. שעונים בקורה. אין לי בעיה.

גם הם עלולים להתעופף בשעת תאונה

4. צופר. הצופר שלי לא צופר מההגה אלא החלפתי לו מקום ואני צופר ממקום אחר. על דבר כזה הוא נותן לי הורדה? זה באמת לא חוקי להחליף מקום לצופר?

אם אתה צריך בשעת חרום להוריד יד מההגה בשביל לצפור זה מסוכן ולא הגיוני ומהווה סיבה להורדה.

היו עוד כמה דברים ממש שטותיים אבל הבנתי שהוא מחפש אותי אז סתמתי.

תודה.

אני מקווה שאתה מבין שאני לא מסכים איתו לחלוטין אלא רק מנסה להסביר לך את הרציונל (הקצת מעוות) שגורם לכל השינויים האלה להפך למסוכנים אליבא דה משרד הרישוי.

טוב עשית שסתמת, חסכת לך הרבה בלבול מח וסעיפים נוספים.

תוריד את ההגה, תוריד את הסטראט, את השעונים ותחזור אליו לבדיקה ושכח מהעניין.

רק לידע כללי, אם אח"כ תחזיר את הכל והוא יתפוס אותך שוב, זה כבר העמדה לדין אז תחשוב פעמיים לפני שאתה מחזיר.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב עשית שסתמת, חסכת לך הרבה בלבול מח וסעיפים נוספים.

תוריד את ההגה, תוריד את הסטראט, את השעונים ותחזור אליו לבדיקה ושכח מהעניין.

רק לידע כללי, אם אח"כ תחזיר את הכל והוא יתפוס אותך שוב, זה כבר העמדה לדין אז תחשוב פעמיים לפני שאתה מחזיר.

לא בטוח שהוא צריך לחזור אל הבוחן המשטרתי.

האם הוא ביטל לך את רשיון הרכב או נתן לך עיכוב רשיון ל-48 שעות לצורך סידור הליקויים?

48 שעות - יש לחזור לבוחן המשטרתי.

ביטול רשיון - טסט מחדש לרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגירה, בפעם האחרונה שהייתה בבעלותי פז'ו, הצופר שלה היה על ידית האיתות.

ככה שכנראה שזה לא באמת מסוכן, אם יצרן גדול כמו פז'ו מרשה לעצמו למקם שם את הצופר.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגירה, לגבי השעונים בקורה, העניין נראה לי קצת הזוי. כל דבר שיש לך ברכב, כולל טלפון סלולרי שעומד על דיבורית או קולב שמונח במשוב האחורי, יכול להתעופף ולגרום לנזק. גם רמקולים שמורכבים על פודים, יכולים להתעופף בדיוק באותה צורה, וזה לא נחשב עבירה.

לא נראה לי שזאת סיבה מוצדקת להורדה מהכביש.

לעומת זאת, כל שאר הדברים, כן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגירה, בפעם האחרונה שהייתה בבעלותי פז'ו, הצופר שלה היה על ידית האיתות.

ככה שכנראה שזה לא באמת מסוכן, אם יצרן גדול כמו פז'ו מרשה לעצמו למקם שם את הצופר.

בשביל לצפור דרך הידית לא צריך להוריד ידיים מההגה (אם אתה חושב על זה, זו כמעט אותה תנועה כמו צפירה בצופר הממוקם על ההגה).

אני מניח שהוא מיקם את הצופר במיקום שהוא לא ידית האיתות, כי על ידית האיתות זה ידוע מקובל והגיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5739 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...