Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש המלצה לחומרי פוליש וואקס טובים [כ"ע]

TalMetro
שימו לב! השרשור הזה בן 5771 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

החומרים של טרטל הם זבל, לפחות בארץ.

כשאתה מורח ווקס נוזלי על הגג, הוא מתייבש מיד ! וקשה מאוד להסירו.

אני אישית לא סובל לעבוד עם טרטל.

הווקס המועדף עלי הוא קארפלן, ניתן לרכוש אותו אצל היבואן "אהרון שיווק" שנמצא ברחוב הרכב 1 בת"א, יש גם משחזרי צבע, פוליש, ועוד.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוד, אני לא טמבל, מגיל 15 אני עושה וקסים לרכבים של ההורים שלי, כיום גם לרכבים שלי מן הסתם.

לעולם לא רחצתי או ווקססתי רכב, בשמש, וקס אני עושה אך ורק אחרי השעה 6 בערב (בקיץ, בחורף יותר מוקדם), ובמקום מוצל לחלוטין כאשר פח הרכב קריר ולאחר שטיפה.

טרטל תמיד, אבל תמיד אכזב אותי.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני לא הייתי מרוצה מהעבודה עם החומרים של טרטל. המשחה מהר מאוד מתקשה והופכת לאבקה מציקה.

את המוצרים של קארפלאן ניתן כאמור להזמין מהיבואן. המחירים נוחים מאוד והשירות מצויין. ישנם גם מבצעים והנחות מידי פעם על מוצרים שונים.

באחת מהפעמים אחד הבקבוקים ההזמנתי נפגם במשלוח. קיבלתי בקבוק חדש על חשבונם.

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה להצתרף להמלצה על TURTLE.

אני עושה וקס פעם בשבוע, לא תחת סככה ופח לא ממש קר, אבל בכל זאת יוצא יפה מאוד. וקס מעולה, הוא לא מתייבש מייד ומספיק להרבה זמן.

בזמנו פרסמתי נושא עם סרטון שמצאתי, שם מסבירים איך לעשות וקס עם TURTLE. אני עושה בדיוק לפי איך שמוסבר שם ויוצא לי יופי של וקס. וקס אני עושה אחרי שטיפה, כאשר האוטו כבר ייבש.

למעשה, אני לא השתמשתי בוקסים אחרים מעולם, זה וקס ראשון שלי. למדתי לעבוד איתו די מהר.

כל פעם אני מורח את הוקס באיזור קטן ואז מנגב עם מטלית מאוד רכה. לוקח לי בערך שעה לעשות וקס לBMW סדרה 7.

לאלפא 164 היה לוקח לי קצת פחות זמן. אני מניח שבמכוניות משפחתיות וקטנות זה סיפור של חצי שעה, 40 דקות גג.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם משתמש עם טרטל+טפלון התוצאות סה"כ בסדר גמו עם עמידות יחסית גבוהה של הוקס לאורך זמן.

חשוב מאוד למרוח מסקיין-טייף על חלקי פלסטיק שחור שמשתלווים עם הצבע, על מנת למנוע יצירת שכבת וקס עליהם.

Family210605 036.jpg

אופיר רודניצקי, דיאגנוסטר מומחה לרכבי קבוצת VW AUDI SEAT SKODA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי אז ככה קניתי פוליש ווקס 150 של "טרטל" (קופסת מתכת אדומה כזאת,משחה בצבע כתום) - לפי ההמלצות שלכם על החומר וגם של המוכר במקום.

ווקס קניתי כספרי נוזלי על בסיס טפלון של חברת "דופונט" - מישהו מכיר את החומר? איך הוא ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין כזה חומר "פוליש ווקס".

יש פוליש ויש ווקס. שני דברים שונים לחלוטין.

על המוצרים של דופונט דווקא יצא לי לראות פעם תוכנית טלוויזיה האמת. התוצאות היו יפות.

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביום שישי האחרון עשיתי ווקס לרכב שלי. את התוצאות אתה יכול לראות בשרשור שפתחתי באוף טופיק (קישור בחתימה), בכל אופן התוצאות יפות מאוד, אבל העבודה עם הטרטל קשה משום שהוא מתייבש מהר.

מעולם לא עבדתי עם ווקס אחר, אך כשייגמר הבקבוק אני עובר לווקס של קארפלאן לפי המלצות בנט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין כזה חומר "פוליש ווקס".

יש פוליש ויש ווקס. שני דברים שונים לחלוטין.

על המוצרים של דופונט דווקא יצא לי לראות פעם תוכנית טלוויזיה האמת. התוצאות היו יפות.

יש כזה דבר.. זה פוליש שלא צריך לעשות אחריו ווקס, 2 בתוך 1... :wink:

TalMetro: עד כמה שזכור לי, קופסת מתכת בצבע אדום(RUBBING COMPOUND) הוא לא ווקס ולא פוליש(זה נייר שיוף בצורת משחה) שאחריו עוד צריך לעשות פוליש קל(מנסיון) והוא לא מתאים לצבע מטאלי(ולפי התמונות בשרשור הקודם שלך, הרכב שלך הוא אפור מטאלי ולא אפור רגיל, מה זה בכלל אפור רגיל,צבע בסיס?)..

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=216467&page=2

If there is a car in front of you, you are going too slow... :-D:drinking:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כזה דבר.. זה פוליש שלא צריך לעשות אחריו ווקס, 2 בתוך 1... :wink:

TalMetro: עד כמה שזכור לי, קופסת מתכת בצבע אדום(RUBBING COMPOUND) הוא לא ווקס ולא פוליש(זה נייר שיוף בצורת משחה) שאחריו עוד צריך לעשות פוליש קל(מנסיון) והוא לא מתאים לצבע מטאלי(ולפי התמונות בשרשור הקודם שלך, הרכב שלך הוא אפור מטאלי ולא אפור רגיל, מה זה בכלל אפור רגיל,צבע בסיס?)..

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=216467&page=2

אתה בטוח שהצבע לפי התמונות הוא מטאלי (חבר אמר שלא) ? עם כך אני יצטרף להחליף את החומרים שיתאימו לצבע מטאלי לא ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5771 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...