Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה 6, פורד מונדאו, או B4

danielfr
שימו לב! השרשור הזה בן 5779 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני בשבוע הבא רוכש רכב חדש, מתלבט בין שלושת הדגמים הנ"ל.

יש לציין שאני מתכוון לקנות ישירות מהחברה, כלומר מהדגמים החדשים.

איזה רכב הכי מומלץ לקנות? תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פורד מונדאו מומלץ יותר, רק תשאל מתי אתה יכול לקבל את הרכב.

לפי הדיווחים זה יכול לקרות רק בעוד חודשים רבים.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתיהן טובות. ה-6 חדשה ומודרנית יותר. ה-B4 כבר מתיישנת לאיטה. בכל מקרה - מה הצרכים שלך מהרכב? כי אולי יש חלופות עדיפות.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי, הסדר הוא כזה:

1. פורד מונדיאו- מרווחת, איכותית, מעוצבת אבל קשיי עמידה בביקוש עלולים לגרור המתנה ארוכה

2. מאזדה6- מהנה לנהיגה, זריזה, נראית לא רע, פחות תזזיתית מהדור הקודם אבל עדיין יש שימצאו אותה כ"שובבה" מדי לטעמם

3. סובארו B4 עם כל ההערכה שיש למכונית הזו ולפלטפורמה החביבה שלה, כבר באמת, באמת לא בגיל של המתחרות וזה ניכר. אבל אולי יותר מכל היעדר בקרת יציבות היא סיבה מספיקה להימנע ממנה.

יקירתי, לפני שאת מדברת סרה באלפא שלי, בואי נזכור שגם לך יש כמה ימים בחודש שאת דולפת ומושבתת.

טל שביט (1955-2011), האיש הטוב והנפלא שרכב היישר אל גן העדן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מס' 1 - B4.

אחריה המאזדה שהיא מצוינת,

ואחרונה חביבה הפורד שבכלל לא הייתי סופר אותה בגלל האמינות של כל דגמי המותג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלומר האמינות של הפורד לא טובה, לעומת זאת האמינות של המאזדה מצויינת?

ומה עם אני אגיד לך, שלשני הרכבים יש אפילו חלקים משותפים?

מונדאו רכב חדש לחלוטין, אבל אתה כבר יודע ומכיר את אמינותו?

תגובות כאלה, לא מבוססות, לא הגיוניות - רצוי שתשמור אותם לעצמך...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

robert כתב:

מס' 1 - B4.

אתה באמת ממליץ למישהו לקנות מכונית שהיא אולי בבסיסה טובה אבל בכל זאת מיושנת (אחת הוותיקות בסגמנט ובכלל בשוק), ללא ESP, עם התנהגות הדורשת נהג מיומן במגבלות ושעומדת להיות מוחלפת בתוך כמה חודשים. עכשיו, אני שואל אותך, אתה רציני?

כשלרעת הפורד אתה מציין אמינות בעייתית, אתה מכיר אותה? אתה רוצה לחלוק איתנו משהו על המונדיאו החדשה?

יקירתי, לפני שאת מדברת סרה באלפא שלי, בואי נזכור שגם לך יש כמה ימים בחודש שאת דולפת ומושבתת.

טל שביט (1955-2011), האיש הטוב והנפלא שרכב היישר אל גן העדן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כברירת מחדל הייתי לוקח את ה 6 , המונדאו פשוט ענקית , למצוא חניה בעיר לבהמה הזו נראה לי סיפור לא פשוט.

המונדאו מצוידת במנוע 2.3 ליטר, עם משקל עצמי גבוהה צריכת הדלק לא צפויה להיות מבריקה..

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה B4 רכב טוב אבל כבר מיושן, מאזדה 6 יפה מבחוץ מאוד פשוטה מבפנים (רכב העדר) אני חושב שהמונדאו עדיפה וגם האיבזור שהיא מגיע איתו בדגמים הפשוטים נדיב ביותר אבל צריך ליבדוק את זמני אספקת הרכב.

:fadein:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלומר האמינות של הפורד לא טובה, לעומת זאת האמינות של המאזדה מצויינת?

ומה עם אני אגיד לך, שלשני הרכבים יש אפילו חלקים משותפים?

איזה?

Seat Leon FR 2.0 (190bhp) DSG 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה B4 רכב טוב אבל כבר מיושן, מאזדה 6 יפה מבחוץ מאוד פשוטה מבפנים (רכב העדר) אני חושב שהמונדאו עדיפה וגם האיבזור שהיא מגיע איתו בדגמים הפשוטים נדיב ביותר אבל צריך ליבדוק את זמני אספקת הרכב.

מאזדה 6 מאוד פשוטה , אבל אפשר להוסיף ( קבלתי אותה בלי הגה וגלגלים - הוספתי ) חדשה מהחברה

ומאחר והיא חולקת מכללים משותפים עם ה " מונדיאו " אולי אפשר להתקין בה את ההגה של המונדיאו ? :roll:

שטויות בכמויות ( יש מס שטויות )

ועדר - מה רע בפרה הולנדית מטופחת ועסיסית , וגם הישראליות לא רעות .

בגרמניה - האודי , מרצדס וכו' נמכרות כמו עדר , לי היה מתאים פרה כזו מהעדר .

תנו נתונים , כסא לא נוח , פלסטיקים שבירים , תקלות ובעיות , ולא מאי ידיעתכם.

ולפותח הדיון - טיול קטן לסוכניות הרכבים , נסיעת מבחן עם הרכבים הללו , הם הפיתרון

אייל .

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5779 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...