Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט אודיו מדהים

STAS-S
שימו לב! השרשור הזה בן 5518 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אכן

משוגע אמיתי, פיאסטה ידנית וכל זה...

עבודה מדהימה.

אני לא מבין איך בכלל מותחים בד בצורה כל כך מושלמת, יש משהו מיוחד באלקנטרה שגורם לו להמתח ככה?

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל מה הקטע .. התקנה כל כל מושקעת ושם רמקול זבל סיני ?

:wink:

Hybrid Audio Legatia L1PRO+L4 @ Genesis Dual Mono

Hybrid Audio Legatia L6 @ Genesis 4 Channel

AA Chaos 12 @ Sundown SAZ-1500D

Alpine 9533, H701, C701

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שם גם בחור עם 3 way אקטיבי מקדימה עם סקאןספיק פירלס ומידים של usher על 3 מגברים soundstream class a 5.0

. ה 7 אינץ של usher לפחות ככה אומרים טובים יותר מסקאנים רבולטור מה שבעצם הופך אותם למידים הטובים בעולם :-)

לא לקח את התרופות שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה 7 אינץ של usher לפחות ככה אומרים טובים יותר מסקאנים רבולטור מה שבעצם הופך אותם למידים הטובים בעולם :-)

זה ממש לא הופך אותו למידבאס הכי טוב בעולם. קודם כל תשמע ותבחן בעצמך את ה USHER המדובר ברכב ואז תגיד מה אתה חושב עליו - העניין הזה של "ככה אומרים" לא שווה כלום , אני מזכיר לך שיש אנשים שאומרים שלמגברים של גנסיס יש חולשה מסויימת בבאס . כך שלא צריך לקחת כל דבר ש"אומרים" בצורה רצינית. מעבר לזה יש מידבאסים טובים יותר מהרוולוטור כמו הגרסאות של גנסיס, ובמובנים מסוימים גם הלגטיה עדיף עליו בתור מידבאס. (אלו סתם דוגמאות שאני מכיר היטב, יש כמובן עוד הרבה)

Hybrid Audio Legatia L1PRO+L4 @ Genesis Dual Mono

Hybrid Audio Legatia L6 @ Genesis 4 Channel

AA Chaos 12 @ Sundown SAZ-1500D

Alpine 9533, H701, C701

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזו השקעה, כנראה הוא אוהב מאד את ה....פיאסטה שלו. לא צריך להיות איזה יחס בין רמת השקעה לרכב?! היה פה איזה לינק של התקנה מטורפת עם כל הקרבון שמצאו בגרמניה ובשכנותיה אבל בבמוו חדישה. מצד שני, יגידו האומרים, ואולי בצדק, מה זה משנה? אם הוא אוהב את האוטו שלו וזה האוטו שלו אז שישקיע. אבל זו באמת השקעה.

כיף לראות דברים כאלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי אני אגנוב ממנו כמה רעיונות:)

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

. ה 7 אינץ של usher לפחות ככה אומרים טובים יותר מסקאנים רבולטור מה שבעצם הופך אותם למידים הטובים בעולם :-)

USHER היא חברה שמייצרת דרייברים מעולים, שגם נותנים תמורה פנטסטית למחיר .

אבל, היא ממש עוד רחוקה מסקאן ספיק.

מה גם, שמשפט כמו :" ה7" אינטש של USHER טוב יותר מהרווליטור" הוא מגוכח.

כי לUSHER יש נכון להיום בייצור סדרתי 7 אלמנטים שונים בקוטר הזה, והם שונים לחלוטין אחד מהשני.

מה גם שרווליטור זו בכלל סדרה שלמה של סקאן-ספיק שבה יוצרו במהלך השנים עשרות דרייברים שונים ומגוונים, חלק אפילו בייצור מיוחד לחברות כמו אלפיין,ג'נסיס וXETEC בתחום הרכב.

למעשה יש עוד עשרות רבות של אלמנטים של סקאןספיק שנושאים את אותו מנוע(SD-1) כמו ב"רווליטור" המוכר בעל הSPLIT-CONE, והבאסקט השונה הם קראו לזה "גראסהופר".

למעשה, USHER גם העיתה רבות את סקאן ספיק הן מבחינת המנוע והן מבחינת העיצוב עד רמה של 100% התאמה במראה.

אבל, אף אחד מהאלמנטים של USHER לדוגמא לא יורד נמוך כמו הסקאן-ספיק.

שימו לב להעתקה:

זה אלמנט של סקאן ספיק הנקרא : 18W8545K, בעל ממברנה מסיבית מפיבר ומנוע SD-1:

18W_8545.jpg

וזה אלמנט של USHER העונה לשם 8945A גם 7 אינטש:

31CBAPDC49L._SL500_AA250_.jpg

עכשיו רואים בבירור את ההעתקה? או לא?:)

בקיצור, אני אוהב את "אלו שטוענים".

לא חסר חברות מצויינות בעלום, אבל עדיין יש חברות שכבודן והמוניטין שלהם הולך לפניהם עשרות שנים, אז אנא לא למחוק אותן בשניות.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מנסה לחשב כבר רבע שעה כמה זה יעלה בסדנא בארץ - אני באיזור ה20-30 אלף שקל וממשיך לחשב..

התקנה מטורפת .

תומר.

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5518 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...