Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם אפשר לסמוך על טרייד מוביל ?

holonia
שימו לב! השרשור הזה בן 4568 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קראתי כאן תגובות נגד אוטו סנטר ..

ולגבי טרייד מוביל לא ראיתי שום דבר מיוחד..

האם יש מישהו שעבד שם ? האם באמת הם נחשבים לחברה הגונה ..?

חייב לציין שלפני כשבועיים רכשתי מהם פיאט מריאה (סניף ראשון) יש לי כמה בעיות עם הרכב (נורת ABS - צרה ידועה של הרכב וממש לא זולה) , והם לא מתנערים , פשוט לי אין זמן לגשת לטפל במוסך שלהם , אני השתכנעתי , יכול להיות שחלק מאנשי המכירות שלהם אגרסיבים מדי לטעמי , אבל הם הראו לי שמילה שלהם היא מילה וזה מה שחשוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תזהרו מטרייד אין..

הם טוענים שהם כביכול ישרים , שהם עובדים עם פזו ויש להם מוניטין שהם חייבים לשמור עליו , התחייבו על קצה שלדה שאסי גיר מנוע , וטענו שאין להם טופס בדיקה.

המראה של האוטו : מדהים , כאילו יצא מהחברה.

למזלי..

ראיתי כבר את האוטו הזה לפני חודש , ברמת אביב , יש תרד על האוטו הזה גם בפורום , האוטו לפני השיפוץ שהם עשו נראה זוועה , מכות בכל מקום , מעיכות והדובדבן קצה שלדה, ואז פתאום הם באים ואומרים שקצה שלדה יש היום בכל 206.

האוטו היום נראה חבל"ז , אבל מי שראה את האוטו לפני השיפוץ ובמיוחד את הבדיקה שלו לא היה מתקרב...

בקיצור תזהרו , יכול להיות שיש להם מציאות , אבל הם כמו כל מוכר רכב , רמאים מטבעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחפש רכב כבר חודש ויצא לי לשמוע עליהם בלוח פוקוס,אתר יד 2 ועוד

נכנסתי לאתר שלהם שם ראיתי מלאי גדול של רכבים יד ראשונה פרטית.

שם מצאתי את הפיאט פונטו החדשה שלי

הרכב היה מצוחצח כאילו יצא מהחברה

אבל כמובן לקחתי אותו לבדיקה

לפני כן נאמר לי שיש התחייבות להחזר כספי מלא בגין הבדיקה אם יהיה בעיה בשאסי/מנוע/גיר

בבדיקה של הרכב שלי לא היו בעיות כאלה אלא היה צריך לסדר כמה דברים קטנים שסודרו על ידם

אני יצאתי מבסוט עם רכב מעולה

נכנסתי עם קצת חששות אבל יצאתי מרוצה ואפילו שלחתי את החברים שלי שחיפשו רכב...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...

עם נסיון שלי איתם ממש לא!!

קניתי מכונית מ- Trade Mobile וחבר שלי גם כן קנה אצלם בעבר.

מתיחסים יפה איתך רק כאשר אתה מתחיל לחפש מכוניות, מציעיים מכוניות והכל יפה וחלק. ברגע שמצאת מכונית שאתה מעוניין בה, מתחילים לשכנע אותך שזה יד ראשונה, נקי (הם עושים תיקוני צבע, פוליש ושמים ניילונים פלוש בושם). נראה מאוד נקי, יפה ומסודר.

איפה הבעיה?

כאן הרשימה:

1. מחיר האוטו - מעלים אותו בכוונה, אין שום תמורה לכסף, מכונית יפה מבחוץ אבל יש מלא (!) טיפולים, תיקונים והחלפות חלקים בעוד חודש - חודשיים. אגף,לא תגלו את זה בבדיקה לפני הקניה עם מכונה מתקדמת, החברה בטרייד מובייל (Trade-Mobile) יודעים להסתיר את הפגמים טוב.
  2. ביטוח רכב - אל תעשו אצלם בשום פנים ואופן, רמאות..
  3. הבטחות של סוכן - כל ההבטחות תדרשו שיהיו רשומים על דפים ולא רק בעל פה
  4. חלקים שהם מוכרים - לא לקנות מחירים גבוהים
  5. אחרי הקניה - אחרי ששילמתם כסף, יחס יהיה שונה, אם תנסו לבקש משהו כמו - לקבל חוזה בפקס, לקבל ספר טיפולים לרכב שהם לא מביאים לך,אלא שולחים לאותך למוסך מורשה, ועוד ועוד דברים קטנים שהם "שכחו" לעשות..זווא
  6. אחריות - תשכחו מזה, כשמתחילים בעיות לא יטפלו בהם כראוי, תצטרכו לרדוף אחריהם, לחכות חודשים לתיקון ותשרפו המון עצבים..
  7. אנשי המכירות ונהגים של טרייד מובייל - כמו בכל חברות ליסינג גם ארסים בחליפות, קוראים את המכוניות כאשר מעבירים לבדיקות, ללקחות. מחליפים חלקים ממכונית ישנה למכונית חדשה. החלק שעומד להתקלקל מכניסים באותו שעןמד להימסר עוד יומיים. עצה תבדקו טוב טוב מה שראיתם בפעם הראשונה כשראיתם את הרכב. אפילו תצלמו.
  8. הרגשה אחרי הקניה - הרגשה שלי הייתה שעבדו עליי, לא מרוצה מהאוטו. ההרגשה כבר עברה כאשר האוטו נמצא אצלך כבר תקופה מסויימת, אבל עדיין אחרי הקניה לא אמורה להיות הרגשה כזו.
  9. לא ממליץ לקנות מהם, עדיף קצת לחכות ולחפש אותו מאנשים פרטיים (ולא דרך מתווכים כמו טרייד מובייל Trade-Mobile).

מקווה שעזרתי והזהרתי אנשים שמחפשים אוטו חדש/משומש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקפצת שרשור מלפני שלוש וחצי שנים ?

בנוסף, זו הודעתך הראשונה בפורום ואתה מלא טענות כרימון. שתף במקרה הספציפי שהיה לך ע"מ שנוכל להשכיל.

מה שקראנו פה זה רק האשמות כלליות , אך ספר את הסיפור שלך.

ולא, אין לי שום קשר לטרייד מוביל.

mx-5, audi a4, alfa 159.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקפצת שרשור מלפני שלוש וחצי שנים ?

בנוסף, זו הודעתך הראשונה בפורום ואתה מלא טענות כרימון. שתף במקרה הספציפי שהיה לך ע"מ שנוכל להשכיל.

מה שקראנו פה זה רק האשמות כלליות , אך ספר את הסיפור שלך.

ולא, אין לי שום קשר לטרייד מוביל.

כל מה שרשום היה אצלי ולחבר שלי, מקרה שלי מתואר בעובדות במסר אחד. אם אתה לא מאמין זכותך,לא יתווכח עם אף אחד. אני מאמין רק בעובדות. אילו הייתי מתאר בדיוק מה היה, כמה זמן חיכיתי לתשובה, למסמכים, איזה חלק החליפו וכדומה אנשים היו מפסיקים לקרוא באמצע והיו סוגרים את הדף.

למה רשמתי את המסר?

לשם שאנשים יהיו זהירים עם הקניה שלהם. שמעתי על חברות טרייד אין נוספות שגם כן לא פחות גרועות בעניינים אלו, לכן לא קניתי מהן אוטו. טרייד מובייל בחרתי עקב שמועות ופירסומים שהיו ממש טובים ואחראים, אבל למעשה אותו דבר כמו השאר, שום הבדל , אין על מי לסמוך, רמאות מוחלטת. יכול להיות שיש לקוחות מרוצים מהחברה זו ,לי זה לא קרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טרייד מוביל זו חברה מעולה , בעלת שם טוב , הם בעצם עושים טרייד אין לכל היבואנים ואז אתה קונה רכב שהיה אצל לקוח שעשה טרייד אין בחברה מסויימת וטרייד מוביל קונים את הרכב ומוכרים , לרוב הרכבים ה איכותיים כי הם קונים רק רכבים טובים .

פורד פיאסטה שנת 97 מנוע - יוטה 1.3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4568 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...