Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התרשמות לאחר איטום [תמונות בהמשך]

shaked
שימו לב! השרשור הזה בן 5774 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב אחרי התקדמות קלה עשיתי אתמול איטום לדלתות הקדמיות אצל יוסי (A.K.A ALPINE).

האיטום מאסיבי ונעשה קצת אוברקיל כדי להיות מרוצה מהפעם הראשונה.

רציתי צליל יותר מדוייק מהסט שלי ופחות רעשי דרך.

האיטום- 2 שכבות על החלק של הפח רכב(איפה שהקורת חיזוק)

עוד שכבה פנימית וחיצונית על הפלטת פח שעליה יושב הרמקול (מה שרואים כשמורידים את הריפוד של הדלת)

וזה מה שהספקנו לעשות עד אתמול.

היום תהיה עוד שכבה אחת על הריפוד דלת עצמו ובזה יסתכם הסיפור.

עוד מתוכנן זה הגבהות כמו שצריך לסט שבדלתות ותכנון פוד לקורות לטוויטר.

איך שסיימנו אתמול הייתה לי שעה נסיעה חזרה להעריך את האיטום ואני אומר לכם אפילו שיחסית אומרים שהדלתות של הגולף חזקות ועבות מאוד היה שיפור של שמיים וארץ מהשיר הראשון ששמעתי כשעליתי על הכביש.

הרעשי דרך ירדו בצורה ניכרת ועכשיו שומעים יותר מנוע מאשר כביש (אולי איטום במכסה מנוע בעתיד).

לגבי הסאונד ניסיתי להעביר כמה סגנונות שמיעה כדי לראות כמה שיותר הבדלים.

אז עכשיו המערכת נשמעת יותר חזקה מבלי לשחק בגיין.

אין יותר רזוננס מהדלת בכלל, זתומרת שהרמקול היה יורד נמוך אז היית שומע גם באס מהדלת ולא רק מהרמקול - נגמר הסיפור שלו.

בקטעים של תופים יש רגעים שאתה משוכנע שיש תוף אמיתי איתך באוטו.

גם בפיצ'ים גבוהים יותר זה נשמע יותר חד והקול נשמע יותר אמיתי.

בקיצור קיבלתי מערכת חדשה שצריך ללמוד להכיר ולכוון.

בטוח שיהיה עוד איטום באוטו בהמשך אבל בינתיים יש עוד דברים להתרכז בהם כמו מה שרשמתי בתחילת הפוסט.

כמה מילים על העבודה- אני קצת מבין בעבודה מסוג זה ואני אומר לכם שיש קטעים שהבחור פדנט יותר ממני וזה כיף לראות שיש אנשים שאתה קובע איתם, מפנים לך זמן ובאמת משקיעים מכל הלב ומחזירים כל בורג למקום שלו.

גם שיטות העבודה שלו מקצועיות למהדרין לא כמו עוד איזה מתקין שעושה חורים בכל מקום ומה שיצא יצא:-):mm_yeah:

לכל מי שמתלבט על איטום - אין מה להתלבט, לעשות!

ואל תלכו לסתם מישהו שאומר לכם 800 ש"ח ונגמור עניין כי זה גם ייראה ככה ויישמע ככה.

אין עבודה טובה בזול ומהר.

תמונות אני אעלה בסוף היום כשאני אחזור הבייתה

VW GOLF V5 2001

HU: Alpine 9873E COMP: Morel Hybrid Ovation 6.5

AMP: Crunch PZI 175.4 SUB: IDQ 10In

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שמח וטוב לדעת שאתה מרוצה.

אתה נוסע ברכב גרמני, החברה אוהבים שהמנוע מנגן, תיקח את זה בחשבון, אם זה גולף עם נפח מנוע מכובד, הוא תוכנן להשמע ככה.

השתקה של קיר האש ובתי הגלגלים תעזור פלאים אך עדיין - אם זה מה שמציק לך, אתה צריך לחשוב בכוון של רכב שהמנוע שלו תוכנן להיות יותר שקט.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר מדוייק אם אתה מעוניין אז שאל את יוסי, אני עשיתי עוד איזה משהו על הדרך ויצא כמה אלפים (פשוט אין לי אינטרס לפרסם את המחירון של יוסי, כל מקרה לגופו)

אני חושב שאין יותר אטום ממה שיוסי עשה פשוט לא חושב שיכול להיות יותר טוב מזה אפילו עם זה שהאוטו גרמני יש הבדל עצום.

היום הוספנו את השכבה האחרונה וממש לא שומעים כלום חוץ מהמנוע.

מוזיקה שומעים מעולה ועכשיו צריך רק להתחיל לשחק עם הכיוונים לאט לאט עד שיהיה בדיוק לטעמי.

הורכב הסאב שציפיתי כ"כ להרכיב שנקנה לפני כמעט חודשיים. משלים את הסאונד טוב מאוד ואין תחושה של באס אחורה מדי.

עכשיו הבטחתי תמונות ואני מקיים, הם לפי סדר העבודה

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

5.JPG

VW GOLF V5 2001

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניראה טוב. ניראה שממש קל לאטום את הדלת של הגולף הכל מתפרק ויש גישה לפח החיצוני.

תתחדש והעיקר שאתה מרוצה!

עומר.

מחפש שילדת חיפושית או חיפושית שלמה עד עם רשיונות! (לצורך פרוייקט באגי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשאל את הידיים של יוסי כמה זה קל. . .

בתכלס יש גישה להכל- החלק המסובך הוא כל הקימורים על הפלטה של המרים שמשות ועל הריפוד דלת

VW GOLF V5 2001

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש על האיטום .

זה בכלל לא פשוט לעשות איטום ברמה הזו , וזה לא משנה אם זה דלת של סובארו (סיוט) או דלת של גולף (פחות סיוט) .. בתעכלס יוסי כבר נהיה מומחה גדול לדברים האלו .

העיקר שאתה מבסוט . תהנה.

Hybrid Audio Legatia L1PRO+L4 @ Genesis Dual Mono

Hybrid Audio Legatia L6 @ Genesis 4 Channel

AA Chaos 12 @ Sundown SAZ-1500D

Alpine 9533, H701, C701

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על ברדלס A2 לא עושים כאלה עבודות מיגון!

(נגמ"ש צה"לי).

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע יוסי יצא מעולה פשוט בתמונות שהעלתי אי אפשר באמת להעריך את הקימורים שיש בפלטה של המרים שמשות ובריפוד של הדלת.

לכל מי שרשם לגבי ההגזמה במקצת באיטום אני מבסוט שעשיתי את זה בפעם הראשונה אצל יוסי בצורה יסודית מההתחלה ועד הסוף ככה שאני לא אצטרך לגעת בנושא הזה יותר בעתיד חוץ מזה שהתוצאות היו מורגשות ברמה שאי אפשר לתאר.

ולדוגמא יש פה כמה אנשים בפורום שיש להם מספר שכבות של כל מיני חומרים שונים על אותה הדלת וזה עושה בסוף סתם סלט.

הכי טוב להשתמש בחומר ייעודי כמו שצריך לדברים החשובים.

לדברים יותר שוליים כמו דלתות אחוריות, קורות ועוד,לדעתי אין בעיה להשתמש בריפה בנד לדוגמא.

ושורלק- בקרוב אצלך לא?

VW GOLF V5 2001

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5774 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...