Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנה יוצאת דופן

שימו לב! השרשור הזה בן 5801 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא נוהג להעלות התקנות מחול , אבל פה באמת מדובר במשהו יוצא דופן. לא מבחינת הסאונד , פשוט מדובר בהתקנה באמת יוצאת דופן. עבודה יפיפיה בלי לוותר על שום דבר . פשוט מרשים.

ההתקנה

Hybrid Audio Legatia L1PRO+L4 @ Genesis Dual Mono

Hybrid Audio Legatia L6 @ Genesis 4 Channel

AA Chaos 12 @ Sundown SAZ-1500D

Alpine 9533, H701, C701

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

פשוט נראה מטורף. הכל מיוצר במיוחד! החיבורים של החוטי נחושת האלה לסאבים הגימורים הכל פשוט מושלם.

תודה

אמיר

!!!205rallye -->206XS -->clio172-->fiat bravo tjet 1.4t --> Ford Focus ST

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד הדברים המדהימים שיצא לי לראות...

כשרואים את כל תהליך ההכנה שלהם זה פשוט יוצא מן הכלל...

הוא ממש אוהב את החומר הזה. האמת שכול מה שהוא עושה איתו נראה פשוט נהדר.

וגם הפרוייקט של הגלגלים בסוף השירשור שלו נראה מעולה.

DSC02212_resize.jpg

Chevrolet Silverado 2500HD - 2015 - LTZ

TW: Morel Supremo Piccolo | MID: Morel CDM 880 | MIDBASS: ScanSpeak Silver

SUB-WOOFERS: 2X JL Audio 10TW3 - Original Under The Seat StealthBox

TW Amp: Genesis Stereo 100 | MID+MIDBASS Amp: JL Audio 450/4 | Monoblock: JL Audio 500/1 | DSP: Helix Pro MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה זה עניין של טעם , העניין פה לא היופי אלה האיכות בניה וההשקעה בכל כך הרבה פרטים. עבדתי שנים עם קרבון ואני יודע כמה עבודה ויש הרבה פריטים שנראים פשוטים לבניה אבל הם ממש לא. היופי פה שזה לא איזה שהוא מיליונר ששלח את הרכב לאיזה שהיא סדנת על וקיבל חזרה את הרכב. מדובר בבחור שזה תחביב בשבילו והוא יצר ובנה פרט פרט בלי לעגל פינות בכלום ובעיקר יפה לראות את היצירתיות שלו בבניות.

לגבי בחירת הרכיבים - הסט שהוא מתבסס עליו הוא אחד הסטים הטובים ביותר שקימים. להגיד שהוא לא משהו זה ממש לא נכון. אבל שוב , זה לא העניין פה.

Hybrid Audio Legatia L1PRO+L4 @ Genesis Dual Mono

Hybrid Audio Legatia L6 @ Genesis 4 Channel

AA Chaos 12 @ Sundown SAZ-1500D

Alpine 9533, H701, C701

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חוזר על דברים שאמרו בפורומים אחרים , שאני מסכים איתם , ההתקנה הספציפית הזאת מאוד מפורסמת , והאוטופיה נורא יקר , וכל ההתקנות האיכותיות מבוססות על דרייברים של ויפה או סקאןספיק , כמעט ללא יוצא מן הכלל , כן זה יפה מאוד , אבל שוב ... זאת התקנה לשם התקנה , לא איכות סאונד .

לא לקח את התרופות שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5801 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...