Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אליפות ישראל בראלי של עמותת נהגי המרוצים (IRDA) מרוץ מס' 2

bugiman
שימו לב! השרשור הזה בן 5777 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

מה כבר אפשר לכתוב או אולי הרבה, אירוע מוצלח נוסף אורגן עלידי מישל והצוות שלו. מעל 20 מתחרים מגעים לאירוע, מכוניות גיפים וטרקטורונים כולם מחוייכים מגעים בשעות הבוקר המוקדמות, התארגנות ויציאה להכרות המסלול,הכנת הרכב לרגע האחרון והנה האירוע יוצא לדרך. היתה לי הזדמנות להיות נוכח וממה שהתרשמתי הבדיקות התכניות והבטיחותיות עברו בשלום וביעילות עלידי החברה מקורס הבוחנים.האירוע תוכנן להסתיים בשעות הצהורים בגלל החשש לחום כבד ואכן כבר בשעה 12.30 חולקו הגביעים למנצחים וכולם מקפלים את הציוד ואת חלק המכוניות הנכות וחוזרים הביתה.האירוע הזה היה האירוע השיני של אליפות ישראל של עמותת IRDA ובחודש הבא האירוע הבא יצא לדרך.

המון תודות למישל,אלון,גידי,צוות המזכירות,המרשלים שעזרו ועשו עבודה טובה בחום.ואם שכחתי מישהו איתו הסליחה.

תודה מיוחדת לאלי אלבג שהגיע כנציג המנסה לגשר בכל חילוקי הדעות שישנן בין IRDA ושאר המתחרים שלא הגיעו ואני מקווה שהתצאות של הגעתו לאירוע יניבו פרי .

אני מאמין שעוד תגובות יגעיו לפה בקרוב.

המשיכו לנהוג בזהירות זלמן דגן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כל כך מתסכל לשבת ולראות את כולם נוהגים... אבל היה גם כיף מאוד לראות את כולם נהנים.

מזג האוויר היה מצויין, הקדמת הארוע בשעה היה רעיון טוב, והמון כבוד לכל החברה שהגיעו עם מישל ב 5 בבוקר לשטח.

המסלול היה מדהים, אני בטוח שהנהגים נהנו, היה מסלול מעורב עם חלק מדהים בין העצים לאחר הזינוק ושבילים פתוחים יותר בחצי השני.

כל הכבוד לאלי אלבג על זה שהגיע ונתן פייט רציני לרמי שוכטוביץ שקטף את המקום הראשון במקצה האחרון.

כן ירבו ארועים כאילו ואני מקווה שבפעמים הבאות אני אהיה בצד המתחרה.

שבת שלום ושבוע טוב לכולם

גידי קרונין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד לאלי אלבג על זה שהגיע ונתן פייט רציני לרמי שוכטוביץ שקטף את המקום הראשון במקצה האחרון.

אלון, זה יפה לא לקרוא מה שגידי כתב?

הדגשתי לך, למקרה שסתם פספסת... :wink:

התוצאות שאני זוכר (לפי המיקום):

מכוניות 4X4 - רמי, אלי ואהוד

מכוניות 2X4 - מרק ועופר

ג'יפים - שי שמעוני ואחד הבנים של מישל

היו גם הרבה טרקטורונים אבל אני לא זוכר שמות...

שי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי...

רציתי לדעת מה הזמנים. אני זוכר מכמה אירועים שאלי אלבג היה תמיד מהיר. מעניין אותי לראות את ההפרשים בינו לבין קובי לבין רמי ואהוד. עם איזה רכב הוא בא?

הקטגוריה הזו מעניינת במיוחד - יש גם את ג'וני ודני שאני מבין שהיה בחו"ל. ב 2 על 4 אני מבין שהיו הפעם פחות מתחרים בגלל שגם ניצן גם גידי גם דב - שגם בגלל חו"ל היה בנבצרות?? וגם אני (הרכב עדין לא גמור) לא הגענו.

אפרופו ה 4X4 אני מבין שמצטרף מתחרה חדש ישן לשורות - עידן זהבי. פשוט ראיתי את הרול-באר של האימפרזה החדשה שלו לפני שבועיים ב OMP/פיט סטופ אצל דודי.

טוב, נחכה בסבלנות לקונדסון...

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב

הארוע צולם על ידי המיזם החדש - "ישראמוטור" ואני מקווה שנעלה משהו בקרוב מאד.

דובי

הבלוג שלי- כעת ב-באזר, בלוגים של ספורט .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דובי,

היית באירוע? אין איזו כתבה שלך?

אלון

אווףףף.. כמה זה מתסכל אותי לשבת מהצד...

לא יודע איך אני מפנה זמן לסיים כבר את הרכב.

גידי - מבין את התסכול שלך!!!

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער, לא יכולתי להגיע היום לדרום, אבל הייתי בקשר קבוע עם אודי , שצילם את הארוע למיזם החדש.

אני ממתין לתוצאות רשמיות בכדי שלפחות זה יפורסם.

דובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לתת עוד פרטים על המיזם? עולה רק דף אינטרנט אחד ויש בו מעט באגים.

מי מאחרי המיזם?

זה מיועד לשידור אינטרנטי? עבור חברות טלויזיה מסחרית?

תן קצת פרטים - נשמע מעניין מאוד וגם בכיוון שאולי יכול להשפיע ולעזור בקידום חוקיות הספורט הזה.

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלון

בקצרה, בכדי להשאיר הרבה טעם של עוד...

בשלב הראשון יעלה ממש בקרוב אתר אינטרנט שישדר תוכניות ספורט מוטורי - הפקות מקור מהארץ ותוכניות קנויות מחו"ל .

בשלב השני...הפתעה !

היום היה השלב הראשון ומכיוון שידעתי על הספרינט יחסית מאוחר גם ההתארגנות היתה בהתאם, לפעם הבאה יהיה כבר הרבה יותר רציני !

דובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבת שלום

מצטער על העיכוב בפרסום התוצאות , המערכת הממוחשבת , שהשכרנו מה-WRC, קרסה ולכן עיבוד המידע התעכב והזענו כל הלילה על מנת לתקן

ובהשוואה למועד פרסום התוצאות של ראלי תורכיה , באמת פשלנו ! :-D

סיכום יעלה מאוחר יותר , לא היה קל לתפקד בחום הדרומי, מודה לכל השותפים בקיום האירוע, אלון,גידי,גונן פז,דלילה ולאחייאנים נילי ,ראובן ואלי הגדול מכולם, ולכל המשתתפים שהגיעו.

תוצאות :

טרקטורנים : 1.גל בן עמי - 3.06 דק' ... 2. מתן ניר - 3.08 ... 3. יובל שרון - 3.10 ...

ג'פים : 1. שי שמעוני - 3.20 דק' ... 2. עומר גדז' - 3.35 ... 3. צחי ליטבק - 4.35 ...

1600 סמ'ק : 1. מארק קריימן - 3.49 ... 2. עופר שוורץ - 4.09 ...

מעל 2000 סמק' : 1. רמי שוכטוביץ - 3.10 דק'... 2. אלי אלבג - 3.13 ... 3. אהוד לביא - 3.16 ... 4.קובי כהן -3.21 ..

5. ניר לביא - 3.29 ...6. ז'קי זית - 3.37 ...

מישל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבת שלום,

סקירה אישית של האירוע,

יום שישי, 04:50 בבוקר, השעון מעיר אותי, ו...יאללה, צריך להתכונן לאירוע.

מסתדרים בבוקר ויוצא למוסך להוציא את הרכב.

הפעם לצערי ללא דב שנדרש למשימה אחרת,

ב-7:10 מגיע לשטח, ומחנה את הרכב להכנות אחרונות.

לאירוע מגיע הנווט החדש שלי - ראם (מהמזכירות של האירועים הקודמים), וביחד מתחילים לעבור על הנושאים הנדרשים.

מבוצעות בדיקות טכניות, ומשתמשים בסיכומי הבדיקות הקודמות כבסיס לבחינה.

יוצאים לסיבוב הכרות, וכבר כאן נראה כי המסלול מעניין מאוד, ומשתנה לאורכו.

קטע אדמה קשה (ובעייתית) עליות, ירידות, חלק קצת חלק ועוד...

בתחילת המסלול קיים BAMP רציני שקצת מפחיד אותי, מכיוון שאני עם הרכב הנמוך ביותר, ומעבר עליו משמיע רעש לא נעים. מה עוד שמגיעים אליו בסוף ירידה במהירות גבוהה.....

בסיבוב "הכרות" ראשון באחת הפניות אני "בורח" עם הרכב מהסיבוב כתוצאה מרישום NOTS לא מתאים או הקראה, אבל זה בדיוק ממחיש לנווט ולי את החשיבות של הרישום המדוייק.

בסיום הסיבוב, הולך למזכירות ומדווח על הרכב ש"חתך" את הסיבוב......:-D

מסיימים את שני מקצי הכרות ואני מבסוט מהתוצאה, הגעתי למרווח 3 שניות מניר עם האימפרזה 3:46 (...ואני בAX הקטנה והחמודה שלי), ואני יודע בדיוק היכן עלי לשפר. מתאם עם ראם את הנקודות שבהם עלינו להתרכז וערוך לצאת.

יוצאים להקפה מדודה ראשונה וכבר בהתחלה - בום,

אני מרגיש שהפעם ה"מכה" לא עברה בשלום. ההגה מתחיל למשוך ימינה (פנצ'ר, מתלה, צירייה), והרכב לא מגיב טוב.

ממשיכים עוד חצי דקה ואני מבין כי בצד ימין יש בעיה אך המנוע לא מתחמם ומחליט להמשיך.

הרכב מתחיל לשוט קצת על המסלול - עדיין לא באופן בעייתי כך שממשיכים אך לקראת כל סיבוב מאיטים משמעותית בכדי לא "לברוח החוצה".

מסיימים את הסטייג', מגיעים לעמדה ואז .....מתבררת הצרה.

חטפתי מכה משמעותית הרבה יותר, פגעתי במגן הגחון, שלחץ את האגזוז והקרטר(כנראה) ושמן המנוע החל ליזול.

הנזק המלא עדיין לא ברור אך ברור שמרוץ מבחינתי הסתיים.

מאוכזב, מתוסכל, אבל ..... זה המרוץ.

התרגשות יתר, ואי התחשבות שלי במכשולים בדרך - סימו את המרוץ.

משלב זה הפכתי לצופה וירדנו (עם הנווט וחבר נוסף) לראות את המתחרים האחרים.

סה"כ אימון מעולה, המסלול טוב וניתן לנגישות לקהל, חלק דגול מוצל, - נהדר.

מישל,

יש נקודות לשיפור שאעביר אליך. :wink:

עפר שורץ

צוות חלום שמחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבת שלום .

נווט ? הרי זה היה ספרינט , לא ? דובר על קטע של 3.8 ק"מ , מספר פעמים שהזמן המהיר קובע .

דובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דובי שלום,

מזכיר לקרא את אופי הרכב אליפות ישראל והרכבה שפרסם אלון :

2 אירועי ראלי,

2 אירועי ספרינט,

ו-2 אירועים משולבים - מתכונת ספרינט (ההקפה המהירה ביותר), כאשר בצד ימין ניתן להיעזר בנווט.

הסיבות והרעיון רבות ומגוונות וניתן לפרט בשישור אחר בכדי להשאיר את זה לנושא המירוץ.

עפר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5777 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...