Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיצד משתנת תעודת ביטוח שלי כשאני מגיע לגיל 24?

matanvip
שימו לב! השרשור הזה בן 5826 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

אני כרגע בן 23 ועוד כמה חודשים יגיע לגיל 24 ובכך תשתה תעודת ביטוח שלי.

אתמול חידשתי את תעודת ביטוח שלי לכך.

חברת ביטוח 9 מיליון.

ביטוח חובה 2199.

ביטוח צד ג':

ביטול שתתפות עצמית.

ביטוח שמשות לרכב.

שירותי גרירה.

סכום:1400 שקל.

כיצד בא לידי ביטוי שינוי עם שינוי הגיל כשגיע לגיל 24?

בתוד מתן.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין הבדל מבחינת תעודת הביטוח.

ההבדל הוא במחיר שתשלם לחברת הביטוח, כיוון שתצא מסטטוס ה"נהג צעיר" שקיים עד גיל 24.

אם לא ציינת את העובדה שאתה חוג 24 עוד חודשיים/שלושה לטלפן/ית איתו/איתה דברת, אז תאלץ לחכות להנחה רק בחידוש הביטוח בשנה הבאה.

מזלטוב:)

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא נכון בעליל

כל מה שאתה צריך לעשות לאחר יום ההולדת שלך זה ליצור קשר עם חברת הביטוח שלך ולשלוח להם הצהרה לגבי זה שהגעת לגיל 24 ואז תקבל החזר לגבי תקופת הביטוח הנותרת.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצל"ש

יש דבר כזה ביטוח לשבוע או סופשבוע?חוץ מהפול?

כי דיברתי היום עם הסוכן ביטוח והוא אמר שרק הפול עושים את זה ,והם יקרנים ,אז אני מחפש חברות אחרות.

"זול וזוגלובק - שניהם מתחילים בזין, ובשניהם תקבל נקניקיה"

חיפושיות 73-74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שאתה משלם הרבה יותר מדי כסף.

ביטוח חובה מגיל 24 לרכב בלי כרית אוויר צריך לעלות פחות מ2000, באזור ה1600 ש"ח.

ביטוח צד ג' כולל שמשות, גרירה וביטול השתתפות עלה לי בשנה שעברה 900 ש"ח.

שי - ביטוח חובה לפרק זמן קצר רק אצל הפול. אין חברה אחרת.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקרון, חברות ביטוח לא אוהבות נהגים צעירים... הגיל המועדף לביטוח רכב הוא דווקא 28 ומעלה.

עוד פרמטרים שקובעים את גובה הפרמייה לביטוח רכב הם מקום מגורים (האם נגנבים שם הרבה רכבים), סוג הרכב (האם נגנבים הרבה כלי רכב כאלה והאם הם מעורבים בהרבה תאונות), האם לבעל הרכבב יש משפחה (נהגים עם ילדים נוהגים בטוח יותר) ועוד שפע פרמטרים שמשפיעים על כובה פרמיית ביטוח הרכב....

בקיצור, תעשה קצת שופינג, לא חסרות חברות ביטוח שמציעות היום ביטוח רכב באינטרנט (הפניקס, 9000000, ביטוח ישיר) ושמעתי שבקרוב גם AIG ומגדל (דרך איחוד ישיר)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מה שאתה צריך לעשות לאחר יום ההולדת שלך זה ליצור קשר עם חברת הביטוח שלך ולשלוח להם הצהרה לגבי זה שהגעת לגיל 24 ואז תקבל החזר לגבי תקופת הביטוח הנותרת.

באיזו חברת ביטוח?

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל חברה

השאלה הגדולה היא האם יש הפרש ובדרך כלל יש בין חובה לעד גיל 24 ומעל.

מניסיון אישי ושל מספר חברים כל מה שצריך זה הצהרה והם מחזירים לך את ההפרש בין אם הוא 50 שקל או יותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום חידשתי את הביטוח שלי, הסוכן שאל בן כמה אני ואמרתי 23. אחרי זה היה צריך להכניס שנת לידה, אמרתי 84, המחשב לא הסכים להבין שאני בן 23 ונולדתי ב-84 (דצמבר), והוא אמר לי טוב הרווחת, רשום שאתה בן 24. שאלתי אם לא יהיו בעיות אם חלילה יקרה משהו, הוא אמר למה שיהיו בעיות, אנחנו לא שיקרנו.

עריכה - אגב יצא 1600 חובה+ג בשירביט. +270 גרירה ושמשות (מחוץ לפוליסה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5826 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...