Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סימונים צהובים-לבנים על כביש 1- אוי לטמטום

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 5836 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נסעתי עכשיו על כביש 1 מכיוון ירושלים לכיוון ת"א. על לפחות 10-15 ק"מ מהכביש יש סימוני נתיבים ושוליים לבנים ובאמצע שלהם סימוני נתיבים ושוליים כתומים. טמטום כזה לא ראיתי הרבה זמן. מה שכן ראיתי זה עשרות נהגים שמתבלבלים ולא יודעים באיזה סימון לבחור (כולל אנוכי) ולא מעט נהגים שנבהלו מנהגים אחרים שבחרו סימונים אחרים. מדהים, איזו מדינת חלם...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקרון, במקום שיש פסים כתומים = עבודות בכביש, יש להתעלם מצבעים אחרים ולנהוג לפי הכתום.

בהחלט מבלבל עירבוב הצבעים.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמיר זה נכון מה שאתה אומר, אבל כשיש עבודות בכביש אמורים לצבוע את הסימון הכתום על הלבן כך שיהיה רק כתום. פעם עשו כתבה בחדשות על דבר דומה שהיה באיילון ופשוט כל יום היה שם בלגן. רק בנס זה לא נגמר בתאונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גולף,

לא תמיד תוואי הנסיעה הכתום יהיה בהתאם לתווואי הלבן ולכן לא בהכרח יצבעו כתום על לבן.

היה נכון יותר לוּ במקרה שכזה היו משחירים את הלבן, אבל השיקולים להשארתו (לשימוש חוזר לאחר העבודות) לפעמים הם תקציביים, לפעמים הם עצלניים.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכיר לי שלפני 12 שנה, בירידה מצפת הכביש הוביל ישר אך משום מה סימון ישן שנשאר על הכביש התעקל ימינה ישר לתהום.

הסימון הזה הושחר אחרי שנהג אחד החליט לדבוק דווקא בו.

יניב

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גולף,

לא תמיד תוואי הנסיעה הכתום יהיה בהתאם לתווואי הלבן ולכן לא בהכרח יצבעו כתום על לבן.

היה נכון יותר לוּ במקרה שכזה היו משחירים את הלבן, אבל השיקולים להשארתו (לשימוש חוזר לאחר העבודות) לפעמים הם תקציביים, לפעמים הם עצלניים.

.

גם נכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעתי עכשיו על כביש 1 מכיוון ירושלים לכיוון ת"א. על לפחות 10-15 ק"מ מהכביש יש סימוני נתיבים ושוליים לבנים ובאמצע שלהם סימוני נתיבים ושוליים כתומים. טמטום כזה לא ראיתי הרבה זמן. מה שכן ראיתי זה עשרות נהגים שמתבלבלים ולא יודעים באיזה סימון לבחור (כולל אנוכי) ולא מעט נהגים שנבהלו מנהגים אחרים שבחרו סימונים אחרים. מדהים, איזו מדינת חלם...

חשבתי שזה קרה רק לי, נסעתי שבוע שעבר מלטרון, איזה טמטום, חלק מהפסים גם השחירו - לא מובן בכלל מה הולך על הכביש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשותכם, יש לי אתגר.

בכביש מספר 1 לכיוון תל אביב באיזור נתב"ג, יש איזור בשיפוצים (חלקו ללא שוליים ואכן גם הוא סובל מתופעת הסימונים הכתומים)

באיזשהו שלב מגבלים את המהירות מ100 ל60-70, אך הפלא ופלא, לא מחזירים בחזרה.

גם מספר קילומטרים לאחר סיום האזור שבשיפוצים(יש גשר שבדיוק אחריו מסתיים הבלאגן, אבל אני לא יכול למקם אותו בצורה מדוייקת), רק כאשר כביש אחר משתלב לכביש שלנו ניתן לראות שמגבילים אותם ל100 = כלומר מותר בכביש לנסוע 100.

השאלה שלי היא כזאת, היכן התמרור הנעלם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר את הכביש הארור , נוסע בו מדי יום בדרכי חזרה הביתה ומתפלל לאלוהים שאיזה נהג מטורף לא ימרח אותי על הקיר בטון מצד ימין , בזמן שהוא סוטה מנתיבו .

הכביש הזה הוא ממש סכנת חיים , הם עושים שם שיפוצים כבר די הרבה זמן והבטון הזה מאוד מסוכן , מה גם שהנתיב שצמוד לבטון הוא מאוד צר , בגלל הבטון ומי שנוסע לידי פשוט לא מאפשר לי לברוח לשום מקום במידה וקורה משהו חס וחלילה .

והסימונים על הכביש ? עם זה קצת פחות הסתבכתי כי אני מורגל לכביש הזה ועובר שם כל יום , אבל הבורות והקפיצות שיש בכביש פשוט מוציאים אותי מדעתי , שלא לדבר על הסימנים המבלבלים שכבר הזכרתי .

בישראל כמו בישראל - עד שמישהו לא ייהרג אף אחד לא יעשה שום דבר .

HU: Pioneer 4900IB Front Speakers: JBL GT06508C Rear Speakers : none

Amp: Infinity 475A Sub: JBL GT5-12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזה לא סתם פסים.

הפסים הלבנים ש"הושחרו" נשארו עם "עיני החתול".

כאשר נסעתי הלילה מגנות לתל אביב באמצע הנתיב המסומן בצהוב, הרכב רעד מכיוון שהגלגלים נסעו על "עיני החתול" לאורך קטע לא מבוטל.

מיאו, דבילים...

עד 27.1.2020 אני עסוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

OT קטן - אם כבר מדברים על האיזור, מה זה האתר בנייה הענקי שרואים מהרכבת כאשר היא משתלבת לכביש 1 מכיוון לוד?

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בישראל כמו בישראל - עד שמישהו לא ייהרג אף אחד לא יעשה שום דבר .

אולי פעם זה היה נכון, היום אפילו זה כבר לא נחשב. (תשאל את תושבי שדרות).

נקווה שיסתיימו העבודות אז לפחות ימחקו את הסימון הכתום, או שיעשו את מה שעושים כאן בדרום נותנים לו לדהות מהשמש.

קליאו ספורט 03' 2.0, לוגמת 98 - נמכרה :'(

מגאן 07' 1.5, לוגמת סולר - נמכרה :'(

Say hello to 2015 Megane RS CUP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

OT קטן - אם כבר מדברים על האיזור, מה זה האתר בנייה הענקי שרואים מהרכבת כאשר היא משתלבת לכביש 1 מכיוון לוד?

אתה מתכוון לאתר הבנייה ליד הגשרים של נתב"ג?

אם כן, שם אמור להתחיל נתיב האגרה החדש שיקום על כביש 1. נתיב האגרה הזה הוא גם הסיבה לעבודות שצויינו קודם.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמור לקום שם מחלף חדש, שיכלול חניון ענק, מסוף אוטובוסים, גשרים לרכבת/מכוניות וכו'..

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5836 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...