Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ ברכישת רובר R75

din264
שימו לב! השרשור הזה בן 5848 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום אז ככה לאחר התלבטויות רבות החלטתי על רכב

זהו הרובר 75 זה הרכב שתמיד חלמתי עליו

אז ככה רציתי לדעת הכל עליו מה הבעיות שלו על מה להיסתכל שאני רוכש אותו

מה צריכת הדלק?

האם הוא נח?

וכמה הוא אמין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מדובר ברכב יוקרתי מדהים ביופיו!!!

רכב נוח מאוד, לא ממש חסכוני (כמו מתחרותיו), לגבי אמינות אני לא ממש יכול לתרום, יקר מאוד לאחזקה!!!

וכמעט חסר כל כוח שיווקי, קשה למצוא ועוד יותר קשה למכור, וזה דבר מאוד חשוב שאתה צריך לקחת בחשבון לפני שאתה קונה

אחת כזאת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל המנועים טובים.

ה-2.0 זכה לביקורות מצויינות.

אע"פ שה-2.5 גם טוב.

תחפש אחת שמורה ומטופלת. רצוי מאוד פרטית בלבד בלי עבר של חברת השכרה/ליסינג.

הטעות היחידה שלך בבחירת 75 היא לקחת אקזמפלר לא שמור.

חוצמזה, זה לא משנה אם תיקח מנוע 2.0, מנוע 2.5, רמת גימור קונסייר (או איך שלא קוראים לזה) 1 או 3.

עוד משהו, אין הרבה ידע על הרכב הזה בארץ.

לפני שאתה קונה תעשה לעצמך 2 טובות:

1. סע למוסך מורשה (עדיף המרכזי, אבל כל מוסך מורשה WILL DO), דבר עם הבוחן הראשי ותשאל אותו על מה לשים לב בבדיקת רובר 75, איזה דברים נוטים להתקלקל ומה המחלות.

בד"כ הם גם יודעים על רכבים למכירה. ויש גם בטרייד אין של רובר בפ"ת (צמוד למוסך המרכזי).

כמו כן, תשאל אותו אם שתמצא רכב, אחרי שתעשה לו בדיקה והוא ייצא מתאים תוכל להביא לו את הרכב להעיף מבט ולחוות דעתו.

2. פורומים מחו"ל - ההכרה של הרכב הזה בארץ אפסית. תקרא קצת בפורומים בחו"ל, תלמד מה המחלות, מה צריך לבדוק, ומה הגרסא הכי עדיפה.

אל תתעצל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמנו חבר קנה כזו מיד ראשונה עם 30,000 ק"מ ובמצב מדהים.

איכות הייצור הייתה שערורייתית והרכב קרקש מכל כיוון מהרגע הראשון.

מנסיעה על עוד 2 אקזמפלרים אחרים בשתי הזדמנויות אחרות התמונה חזרה על עצמה לצערי.

הרכב אכן נוח (אם כי צפוף מאחור) ומהודר ואפילו אמין למדי, אבל מי שקירקושים מפריעים לו - טוב יעשה אם יחפש משהו אחר.

HFturbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה בקירקושים נובעים ואיך לסדר זאת?

אמרו לי שאני יכול לבדוק באתר שמעל התגובה שלך

אבל אני לא כל כך טוב באנגלית ככה שזה לא עוזר לי

ועוד דבר אחד איזה הבדלים יש בין השנים 2000,2001,2002

אילו דברים שונים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב שלום,

בקרקושים לא הבחנתי בדגמים שנסעתי עליהם, אבל לטעמי העיצוב החיצוני המהמם נהרס קצת בגלל העיצוב הפנימי. אני גם חיפשתי משהו מאוד זריז וזה לא כאן. מה שכן - נוח, מפואר, נראה מעולה. לפי מה שביררתי, אם אני זוכר נכון, ה- V6 יותר יקר לאחזקה מה- 2.0.

הפנו אותך לפורומים של רובר - כנס אליהם. תקרא קצת על ההיסטוריה ותראה מה ההבדלים בין השנתונים.

ותפרסם לנו תמונות :-)

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז כמו שאמרתי אני לא טוב באנגלית ככה שהפורום לא נותן לי אישית כלום

ורציתי לדעת אז איזה מנוע אמין יותר

ומה הצריכת דלק של כל אחד מהמנועים וכנ"ל מהירות מאפס למאה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחבר שלי הייתה כזו שנת 2004 נפח 2500 V6 מנוע חזק שמפיק 170 ומשהו כוח סוס ( לא זוכר בדיוק) , רכב מפואר נוח, נהגתי עליו אוטו מפנק אין ספק. הרכב זולל דלק.

אבל האמינות אצלהם לא היה משהו , כל הזמן היה נשרף להם מנורות , היה לו כמה בעיות קטנות, לאוטו לא היה הרבה ק"מ בסביבות ה 30K והשיא היה שהלך מחשב האוטו . ומפה הם החליטו למכור אותו לחברה ועכשיו הם קנו ביוק לקרוס חדשה. ( מרוצים עד הגג דרך אגב).

אם יש לך את הכסף ואת הזמן להכנס לטיפולים היקרים אז שיהיה לך בהצלחה.

Peugeot 308 GTi By Peugeot Sport 2018

Ex- Peugeot 208 GTi 2013 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל אני שאלתי משהו אחר מה צריכת הדלק של כל אחד מהמנועים

ומה המהירות מ-0 ל-100 בשני המנועים

ואיפה מיוצרים המונעים כל אחד אומר אחרת

חלק אומרים שהמנוע 2000 הוא של הונדה וה-2500 של רובר

וחלק אומרים ששניהם של BMW

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רובר -

רובר שנים רבות שיתפה פעולה עם חברת הונדה.

ולכן רוב מנועי רובר היו מבוססים או זהים למנועי הונדה (להוציא כמה מנועים ספציפים).

באמצע שנות ה-90 לערך, רובר החליטה לנתק את שיתוף הפעולה עם הונדה, והחלה להציע ברוב הדגמים כמעט, מנועים מתוצרתה, ביניהם מנוע 2.5V6 שהותקן ברובר 825, והחליף את מנוע הלג'נד 2.7 שהיה ברובר 827.

מנוע זה נקרא KV6 והיה פרי פיתוח של רובר.

מנוע זה היה פחות טוב מהמנוע 2.7 של ההונדה, וסבל מבעיות כרוניות בראש המנוע.

בסוף שנות ה-90 רובר החליטה להחליף את סדרת 600 ו-800 ברכב אחד.

שיהיה קטן במידותיו מה-800, אך יוקרתי ה-600. מה שיצא זה רובר 75.

לפני השקת הרכב, ב.מ.וו קנתה את חברת רובר.

הצגת ה-75 נדחתה בזמן רב, עקב כך שב.מ.וו חשבו שה-75 אינה מוכנה עדיין לייצור וזקוקה למקצה שיפורים לא קטן בתחום האיכות.

לבסוף הרובר 75 יצא לאור. עם מנועי 2.0 ו-2.5 ליטר, כששניהם נבנו כאשר ב.מ.וו היא בעל הבית.

מנוע ה-2.5 אינו אותו מנוע שהורכב ב-825, אבל אני לא יודע אם הוא שיפור של מנוע ה-KV6 (כמעט משוכנע שכן) או מנוע כל-חדש (כמעט משוכנע שלא).

הרכב יוצר והורכב בבריטניה.

ה-75 לא הצילה את רובר, והיא נמכרה חזרה לבריטים (איש עסקים כלשהו אני חושב - לא בטוח).

במהלך המכירה חברת לנד-רובר נותקה ממנה ונמכרה כמותג נפרד לחברת פורד.

מאז רובר נכמרה שוב, לא הצליחה ונסגרה.

אין בעיית חלפים.

בנוגע לנתוני 0-100 - ניתן להשיג אותם באינטרנט בקלות. פשוט תחפש בגוגל.

אבל זה לא משנה, כי החיים הם לא 0-100 ובעיקרון, הבנתי שהמנוע 2.0 הוא דינמי ונעים יותר.

תחפש לך מישהו שיודע אנגלית ותשבו ביחד ותקראו את הפורום של רובר הבריטי - שמה יש את כל מהידע שתצטרך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5848 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...