Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פונקציות ב HU

Guest gonen
שימו לב! השרשור הזה בן 7468 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פונקציות ב HU כמו SLA (בפיוניר, לא יודע אם יש בעוד חברות), LOUDNESS פוגעות באיכות בשימוש בהן ?

מה עדיף - לעבוד על SLA 0 וללא LOUD ורק לשחק עם האקולייזר והווליום או שפונקציות אלה תורמות הן להגברה והן לאיכות ?

מה בעצם הן עושות ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלאודנס זה בעצם כמו סוג של אקולייזר וזה מגביר תדרים מסויימים. את הSLA אני לא מכיר.

בכל אופן תשחק עם זה ותשמע מה נשמע לך הכי טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פונקציות ב HU כמו SLA (בפיוניר, לא יודע אם יש בעוד חברות), LOUDNESS פוגעות באיכות בשימוש בהן ?

מה עדיף - לעבוד על SLA 0 וללא LOUD ורק לשחק עם האקולייזר והווליום או שפונקציות אלה תורמות הן להגברה והן לאיכות ?

מה בעצם הן עושות ?

השאלה מה אתה מגדיר פגיעה באיכות. כל שינוי כזה(אבל לא sla) משנה את המקור אז זה תלוי בטעמך האישי, אתה הרי לא הולך לתחרות sq או שאני טועה?

sla -זה לא משפיע על הצליל, זה פשוט משנה את הווליום לפי המקור. לדוגמא: אם אתה שומע cd ואז מעביר לרדיו בדרך כלל הרדיו נשמע חלש יותר אז זה מגביע טיפה את הווליום אבל אין לזה השפעה על הסאונד עצמו.

loudness - אכן עובד בדומה ל אקווליזר והוא מרים טיפה את ה bass וה treble.

הוא משמש לשמיעה בווליום נמוך. כאשר אתה מעלה את הווליום רצוי לכבות את ה loudness.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שעכשיו חזרתי מהעבודה, ולפני שעליתי הביתה ישבתי ושיחקתי עם זה קצת...

את ה SLA הספקתי להבין לבד אבל תודה בכל אופן...

לגבי הלאודנס - בפיוניר יש בחירה של רמות לאודנס שונות - low, mid, high

מה שמחזק את ההסבר של אייל ואחרי המשחק הבנתי את זה יותר, ה LOW מגביר כנראה תדרים נמוכים כשל סאב כי ברוב המוסיקה לא הרגשתי את ההגברה באופן משמעותי,

כששמתי על MID הבאס היה יותר חזק והמיד היה יותר חזק,

על HIGH הכל יותר חזק והטרבל צורם הרבה יותר...

לכן השארתי על MID כדי להרגיש את הבאס עד שאני אוסיף מגבר וסאב...

בלי שום קשר - האקולייזר המובנה של הרדיו (המצבים השונים - flat, vocal, natural, spr-bass, powerful) גם משנים את ההגברה ?

שוב אחרי המשחק שמתי לב שהגדרות האקולייזר שלי לא נשמעות אותו הדבר עם כל אחד מהמצבים המובנים, ז"א שמתי מצב מסוים והבאתי את האקולייזר למצב 0 נניח, כששיניתי מצב והבאתי שוב את האקולייזר למצב 0 זה לא נשמע בדיוק אותו דבר, יתכן או שזה רק הדמיון שלי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הלאודנס - בפיוניר יש בחירה של רמות לאודנס שונות - low, mid, high

מה שמחזק את ההסבר של אייל ואחרי המשחק הבנתי את זה יותר, ה LOW מגביר כנראה תדרים נמוכים כשל סאב כי ברוב המוסיקה לא הרגשתי את ההגברה באופן משמעותי,

כששמתי על MID הבאס היה יותר חזק והמיד היה יותר חזק,

על HIGH הכל יותר חזק והטרבל צורם הרבה יותר...

לכן השארתי על MID כדי להרגיש את הבאס עד שאני אוסיף מגבר וסאב...

לא נכון. זה פשוט רמות שונות של "הרמת הצלילים". ב low העקומה של הסאונד בקצוות(bass ו treble) מורמת טיפה כלפי מעלה לכן כמעט לא הרגשת הבדל, ב mid זה מורם טיפה יותר וב high עוד יותר, בגלל זה גם ב high הטרבל נשמע לך צורם.

אבל אני אחזור שוב: תשמע איך שנראה לך הכי טוב! תהנה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7468 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...