Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלה מתקפלת (טלסקופית), חוקי להחזיק ולהשתמש?

Volk
שימו לב! השרשור הזה בן 5942 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

לאחרונה נשברה לי רגל הכסא שהייתה משמשת אותי.

אני רוצה לקנות לאוטו אמצאי הגנה אחר, לא רוצה גז מדמיע כמו איזה בחורה אלא משהו יותר רציני.

חשבתי על אלה טלסקופית, שחורה ממתכת.

לפי מה שהבנתי יש שני אופציות, 53 ס"מ ו 70 ס"מ.

האם האחזקה של האלה ברכב היא חוקית ובמידה ועוצר אותי בילוש הוא לא יחרים אותה?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

לדעתי זה נחשב כחלק מערכת הנהג בכל הונדה סיביק...

אפשר לבחור בין זה לבין אגרופן... :)

ובנוגע לשאלתך : אין לי מושג, אבל אני מניח שכל עוד אתה לא משתמש בזה , זה לא יעניין אף אחד אם אתה מחזיק.

• מצחיק 1

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי זה לא חוקי. כי חוק העונשין (התשל"ז, 1977) מגדיר בפירוט איך אתה צריך להתגונן - אתה חייב להגן על עצמך, ועל זולתך, אבל בשימוש בכח סביר. כח סביר, משמעו להיות שווה לתוקף. אלה זה כבר כלי נשק. אמנם כלי נשק קר, וותיק מאוד, אך עדין כלי נשק.

כל הנאמר בפורום הינו בגדר הסבר תיאורטי בלבד! (סעיף 14 לחוק יסוד קארספורום/יישום וביצוע פעולות).

וכן. ציון גולן הוא מ-ל-ך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לא תהיה הוכחה לזה שהשתמשת בו, אלא אם כן יגיעו מז"פ...

כל הנאמר בפורום הינו בגדר הסבר תיאורטי בלבד! (סעיף 14 לחוק יסוד קארספורום/יישום וביצוע פעולות).

וכן. ציון גולן הוא מ-ל-ך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"גז מדמיע כמו בחורה"

כמה פעמים הכאת אנשים באלה ?

אם רשמת את זה אז אני מניח ש 0

כי מי שרושם את מה שרשמת לא הולך מכות כדי לצאת מהם בשלום אלא כדי לשחק אותה גבר.

ומה תעשה עם אלה כשערס וחברו יבואו אליך ? תעמוד כמו גבר עם מקל ? אתה תיגמור בגבס עם מקל אחר ביד.

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האלה הזאת, מאוד אפקטיבית, יחסית לכל עצם גדולך ומסורבל אחר, היא לא דורשת תנופה כמעט כדי לפגוע חזק וכואב, הבנייה שלה עשוייה ככה שבכל נקודה שלה שתפגע במישהו אתה תפגע באותו העוצמה אם פגעת בקצה של האלה או באמצע הגוף שלה.

בכל מקרה, האם אני יכול לקנות אחת כזאת, לשים אותה ברכב, ולא לצפות לבעיות כשבילושניקים עושים לי חיפושים ברכב ומשום מה זה קורה בכל יציאה לילית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להגיד לך, כל עוד אתה שם את האלה בבאגז' לא יעשו לך עם זה שום בעיה.

ברגע שאתה שם אותה לידך ברכב לזה כבר יש חשד ויכולים לעשות לך בעיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שורה תחתונה, אלא זה פחות יעיל מאגרופן

גז מדמיע זה הנשק קר הכי יעיל שיש

חוקי להחזיק נשק קר ברכב אבל על הכל חוץ מגז מדמיע יעשו לך בעיות במיוחד אם התדמית שלך היא כזו שאתה נעצר בכל יציאה לילית.

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיים היבט שלא לקחת בחשבון, ומן הראוי להתייחס אליו.

במידה ותיקלע למצב לא נעים ותצטרך להשתמש באלה, תהיה לך בעיה להוכיח שלא הייתה

כוונה מראש מצדך לפגוע בצד השני. נכון שזה לא נשק, וזה מיועד להגנה עצמית, אבל בבית

משפט זה לא ישנה, במיוחד אם הערס שתקף אותך יצטייד בעו"ד טוב. הם עדיין יוכיחו שאתה

אדם עם נטיות אלימות שרק מסתובב ומחפש למי להביא מכות עם האלה הטלסקופית שלו.

מה שעובד הכי טוב במקרים כאלה זה פריטים ממשק הבית (כמו רגל הכסא שציינת), או מנעול

הגה, כפי שציינו באחת התגובות, או ידית ראצ'ט מסיבית, או מפתח ברגים לגלגלים, בקיצור הבנת...

הנקודה הכי חשובה זה שתמיד תוכל להגיד: "לקחתי מה שהיה בהישג יד", ולא "הכנתי מראש, כי

ידעתי שאני הולך להשתמש בזה".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קשור לתדמית, הם עוצרים בעיקר מכוניות עם כל החלונות שחורים.

אם זה בבגאז אין לי שימוש בזה, אני רוצה שהאלה תהייה מקסימום בתא הכפפות וגם זה רחוק, אבל השאלה שלי האם להחזיק אותה, לא משנה איפה ברכב, זה חוקי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי היקר , קצת מחוץ לנושא ..

מדוע אתה צריך כזו אלה ?

סלח לי , אבל המתכון המורכב מהונדה סיביק שחורה ורעה , יחד עם רגל של כיסא שנשברה?! (לא רוצה לשאול כיצד ), ואלה טלסקופית , מהוות סיכון מיותר לכול המשתמשים בכביש .

אם אתה מניח אלה ברכב , אתה מתכונן לקרב .

אם לא תניח אלה ברכב , אולי לא תצא לקרב ... לא עדיף ?

סלח לי אם אני נשמע חטטן .

אם לא יהיו אלות ברכבים , אני בטוח שיהיו פחות מקרי אלימות , והנכונות מצד נהגים להגיב באלימות , הגנתית או התקפית , תפחת .

על מנת להתגונן מפני האלה שלך , צריך הנהג המתקיף או המותקף , להחזיק נשק חזק ויעיל יותר , ועל מנת להגיב לנשק החזק יותר שהוא מחזיק , עליך להחזיק משהו יותר טוב , וחוזר חלילה , עד למצב בו אנשים יורים באחרים , בגלל ויכוח בכביש .

פיקח , לא נכנס לצרות שחכם יודע לצאת מהן .

אנא חשוב על דברי .

"שלום מותק מדבר סרג'יו קונסטנסה, מה שלומו?"

אוהבים אותך פולי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5942 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...