Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט הפיכת 106S16 כביש לרכב ראלי FIA

אלון חלווה
שימו לב! השרשור הזה בן 5353 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז כן, אני קניתי את הראלי הלבנה מודל 98 מושתלת מנוע 16V שהיתה שייכת להבנתי לעזרא? עזרא, משתתף בצערך על אובדן הרכב (קרה לי בעבר, לא נעים, אבל, לא נורא) - תתנחם בזה שכשהרכב יהיה גמור - תוכל להנות מסיבוב ברכב בתצורה החדשה - הבטחה.

דובי ילווה את תהליך בניית הרכב ויעלה פה תמונות ודיווחים מעת לעת.

אני מחפש לרכב גיר של 106 ראלי 1.3.

מי שמכיר אותי - יודע שישתלם לו לעזור בנושא...

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 220
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שיהיה בהצלחה!!!

אתה יכול לפרט את תוכנית העבודה? (מבחינת מכלולים דרושים)

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביום ראשון הקרוב יוצאו הגיר והמנוע לעבודה "על השולחן" כדי להשאיר את השלדה נקייה לחיזוקים.

יפורקו כל הקישקושים - פלסטיקים, סלון (שנמכר, אגב), קליפת גג תפורק עם הגג הנפתח (פעולה כירורגית - כי זה מוחלף עם קליפה ללא חלון בגג). אחרי חיזוק השלדה, יורכב "רול-באר" ואח"כ פחחות וצבע.

אחרי זה התקנות פנים (מושבי מירוץ, חגורות, כיבוי אש וכו) ובמקביל הכנסת המנוע והגיר.

בסוף מתלים ואז - מבחני נהיגה לאיתור התקלות (שבטוח יהיו).

משם זה רק נהיגה וכיוונונים - עד שהרכב יגיע למצב המושלם ולאמינות גבוהה.

כמובן יש עוד הרבה מסביב - זה ממש רק פרומו, ללא פירוט.

הפירוט - יבוא בהמשך - עם תמונות - ע"י דובי שהתנדב למבצע כיסוי התהליך.

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלון

אחרי הארוע היום , נראה לי שהעבודה תהיה בקצב טיסה (בעצם אתה בטח לא יכול לקרוא עכשיו כי אתה כבר עובד על פירוק...)

:wink:

דובי

הבלוג שלי- כעת ב-באזר, בלוגים של ספורט .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום אלון,

ראשית, תתחדש על הרכש החדש.

בשנית, מניסיון של חבר על מנוע זהה - גיר 1.3 מתפרק בעומסים.

אצלו הוחלף פעמיים עד שהוחלט על גיר 1.6.

אביחי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שהשגתי כנראה גיר 1.3 - אח שלי - שמבין במכונאות ומכניקה הרבה יותר ממני המליץ לי להשאר עם הגיר של ה 1.6 אחרי שבדק את נתוני הייצור של שני הגירים. אני אשפץ את שניהם - ואתחיל כנראה עם ה 1.6 - אם יהיה חסר לי כוח (אחי עובד גם על המנוע 16V כאמור, אז - לא נראה לי... :twisted:) אשקול להשתמש בגיר של ה - 1.3.

תודה על הטיפ! חיזקת את החלטתי.

אלון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלון, מזל טוב על הטיל החדש...והמון הצלחה בבניה הלא פשוטה,אבל בסוף תראה תוצאות, ואני בטוח שאתה הולך לעשות צרות ב2X4 וגם לחלק מהאימפרזות :wink:

אז יש לך הרבה עבודה,לשלוח לך מנות חמות? כי בטח עכשיו אין לך זמן לאכול :lol:

בברכרה

קובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי אביחי.

משום מה נראה לי שאתה מדבר עליי.

הגיר של הראלי 1300 לא התפרק מעומסים,הוא ירד מהרכב בגלל שהוא לא התאים לרצועת כוח של המנוע...במהירויות גבוהות הגיר הגביל אותי.

אגב,זה הגיר שהחזיק הכי הרבה אצלי ברכב...שנה!!

המכלולים של הגיר 1300,ושל כל גיר אחר של פיג'ו וסיטרואן,זהים בחוזקם לגמריי.

השוני הוא הדפרונציאל,זה מה שמשפיע על האורך הכללי של הגיר.

אבל לראלי קרוס...הגיר של ה1300 מעולה!!! תמיד יש כוח זמין!!! תמיד!!

אגב גם לג'מיקנות הוא מעולה...אפשר להישאר לנצח בהילוך שני ללא צורך להוריד לראשון.

DSCF901111111105_resize1.jpg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבירן צודק :)

דיברתי על ליאור.

גיר קצר, זה מרכיב קריטי במיוחד במירוצים.

שיקולים שלו.

אני לא מדבר מניסיון, אלא מנסיון של מישהו אחר.

שאלון יאסוף מידע, ויגבש החלטה.

בכל מקרה, בהצלחה.

אביחי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלון גיבש החלטה:

אני אתחיל עם הגיר של ה 106 ראלי 1.6. צריך לזכור שהמנוע שלי יהיה חזק משמעותית ממנוע ראלי 1.6 ולכן - למרות שגם הגלגל גדל (והגיר מתארך כתוצא מכך) אני עדיין חושב שיהיה לי מספיק כוח.

אם לא - להחליף גיר לוקח בדיוק שעה ברוטו - ואפילו פחות - עם פועל טוב ואני אשפץ במקביל גיר של 1.3.

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהצלחה אלון.

:mm_yeah:

אשמח לעקוב אחרי השרשור ולהתעדכן בהתפתחויות.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוף יהיה לך גיר לכל סוג מסלול :lol:

שיהיה בהצלחה, מכל הלב.

מר תעלול.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5353 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...