Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לגבי שלילה לאופנוע ואוטו

MCLM
שימו לב! השרשור הזה בן 5926 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם יש לי רשיון לאופנוע ולרכב ועברתי על החוק בדרך מסויימת(לא חשוב איזה כרגע, שאלה תיאורטית),

יכולים לשלול לי גם את הרישון לרכב?

אם זה כן משנה באיזה דרך עברתי על החוק אז זה ליסוע בלי ביטוח באופנוע, יכולים לשלול לי גם את הרשיון לרכב?

המערכת למכירה בקישור למטה:

http://www.carsforum.co.il

/vb/showthread.php?p=1810490#post1810490

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוללים לך את הזכות לנהוג בכבישי הארץ על כל כלי ממונע על דלק.

גם על מלגזה.

אם קיבלת שלילה על טוסטוס, בגלל שנסעת בלי רישוי וביטוח, בלי קסדה, הלוחית רישוי מלוכלכת, ואתה מסיע עוד שני אנשים שהם גם בלי קסדה, וקיבלת שלילה בגלל זה,

אסור לך להתניע אוטו.

----

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו מספר מקרים בהם שופט לתעבורה התיר לנהגים פסילה רק על דרגות מסויימות ברישיון הנהיגה.

לדוגמא:

חבר שלי מהצפון מורה לנהיגה על אוטובוס,

קיבל שלילה מנהלתית ל 60 ימים והשופט הרשה לו ללמד נהיגה אבל לא לנהוג.

הזוי , אבל הכל יכול להיות במדינתנו.

ירון מאיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שאמר ירון,

החוק מאפשר לשופט לסייג את השלילה לכלי רכב מסויים, או לתנאים מסויימים, הדבר דורש נימוק מצד השופט.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו מספר מקרים בהם שופט לתעבורה התיר לנהגים פסילה רק על דרגות מסויימות ברישיון הנהיגה.

לדוגמא:

חבר שלי מהצפון מורה לנהיגה על אוטובוס,

קיבל שלילה מנהלתית ל 60 ימים והשופט הרשה לו ללמד נהיגה אבל לא לנהוג.

הזוי , אבל הכל יכול להיות במדינתנו.

ירון מאיר

למה הזוי? זה הפרנסה שלו, השופט רואה את זה בתור פרנסה,

תחשוב אם הוא יקבל שלילה ל60 יום ולא יוכל ללמד נהיגה, הוא ישב בבית, יחתום אבטלה ויפול על הממשלה, אז בשביל מה זה היה טוב?

אני שמעתי גם על נהגי מוניות שקיבלו שלילה אבל קיבלו אישור מהשופט/ת לנהיגה רק לעבודה על מונית,

גם שליחים על קטנוע וגם על נהגי אוטובוס.

Golf 1.6 DSG 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5926 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...