Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יללת אלטרנטור - לא מוצא פתרון

Tamir FR
שימו לב! השרשור הזה בן 5932 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ניסיתי להעריק את המינוס כמו שכתבתם פה (מצורפת תמונה) (עשיתי חיפוש וזה מה שהמלצתם לעשות)

קניתי משתיק כזה , פילטר שאמור למנוע את הרעשים האלה , זה עזר לי רק לתקופה קצרה.

אני כבר לא יודע מה לעשות... הפלוס מועבר בצד שמאל שהאוטו והRCA מועבר בצד ימין של האוטו.

המינוס מחובר הייטב לגוף האוטו , מתחת למושבים מאחורה עם בורג גדול.

יש לכם עוד המלצות ?

מפרט

HU : PIONEER 4850

COMPONNENT : HERTZ ESK

SUB : MAGNAT NEOFLEX 130

AMP : MAGNAT THE ROCK 2X100RMS

AMP : JBL CS50.4 4X45RMS

תודה מראש

DSC01292.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצבע אכן מגורד.. לגבי האורך לא בדקתי..

ואני לא רוצה לתת הערכה מוטעית.

יכול להיות שכיוון המגבר בצורה כלשהי תסדר את הבעיה הזו ?

ולמה הפילטר כבר לא עוזר בכלל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקרון כל הפיוניר אותה בעיה,

זה הופיעה לך עכשיו? או מאז שקניתה? וניראה לי ששמעתי משהו על להחליף פיוז ליד המצבר ,(אבל אל תיקח אותי מאה אחוז אני לא רוצה להטעות אותך סתם,תחכה לאלה שיודעים טיפלה יותר ממני על הפיוז )

וזה יכול לאתחיל מאחד הסיבות הללו:

1. התקנה לא נכונה.

2. חיוט לא תקין .

3. מנחטי rca של 2 שקל.

4. תבדוק שאין לך לולאה בכבל הארקה.

5. תבדוק את ההלחמות של שקעי ה - RCA במגבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה התבלבלתי עם שרשור אחר, :lol:

בתומקאר , שמעתי עליו דווקה ביקורת מאוד טובה, עם אין לך בעיה תנסה להחליף רדיו דיסק עם אחד מהחברים לראות איפה הבעיה, תנסה קודם אם מישהו שאין לו פיוניר, ותשים אותו אצלך ותיראה עם יש רעשים, אחר כך מישהו עם פיוניר שאין לו רעשים במערכת אצלו תשים אצלך ותבדוק הכי פשוט ליפני הכל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מומחה ולא יודע אם זה קשור...

אבל אם ה+ עובד בצד שמאל והRCA בצד ימין הם לא מצתלבים?

כי בדרך כלל החיבור של הRCA למגבר בצד שמאל וה+ בצד ימין:roll:

ותנסה לחבר את זה לחיבור של האנטנה במקום לגוף המכשיר

Honda CiViC 91 DX (04-11)

Ford Focus hatchback 02(11-14)

KIA Cee'd SW 11 (14-today )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שחור זה מינוס אדום זה פלוס

בכל מקרה בתמונה רואים את החוט מחובר למינוס של הקומפוננט , כמובן שניסיתי לחבר גם למינוס של הסאב , ללא הועיל :(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו! איזה סלט! איזה קומפוט הת'רד הזה הולך להיות.

יללת אלטרנטור יש דרך אחת כמעט וודאית לפתור, הדרך הקשה.

בדרך כלל אין ברירה וצריך להיות מאוד יסודיים, תריץ חיפוש מתקדם לפי הודעות על שם המשתמש שלי ביחד עם המילים "אלטרנטור" ו\או "יסודי" אתה תראה כמה פעמים הסברתי את התהליך.

בגדול - אם אתה התעסקת עם נקודות הארכה, מסלולי ותקינות חוטים, חיבורי RCA ולא נפתרה הבעיה, אתה צריך לקחת את הדרך הקשה.

אתה מפרק את כל המערכת ומתחיל רק עם HU שמחובר ישירות לרמקולים - אין בעיה בשלב הזה, זה לא הHU.

השלב השני אתה מוסיף את הסאב, המגבר שלו והחיווט המתאים - אין בעיה, ממשיך הלאה.

מוסיף רמקולים קדמיים ואת המגבר שלהם - בהתחלה מעביר את הRCA דרך אמצע הרכב - אין בעיה, מעביר אותו דרך המסלול שאתה רוצה להעביר אותו - יש בעיה? מנסה למצוא מסלול אחר, להחליף RCA, הארכות של הRCA, החלפת נקודות הארכה של כבלי המגבר.

וכך הלאה... תדאג שכבל המינוס יהיה לפחות בעובי של כבל ה+ אם לא יותר עבה.

תדאג לנסות כמה נקודות הארכה - אולי לחבר שתיים ביחד בשביל ליצור נקודת הארכה טובה יותר.

תוודא שחוטי החשמל לא קרובים למחשבי הרכב (רצוי 18 ס"מ הפרש), תדאג שחוטי הRCA והאנטנה לא עוברים ביחד עם חוטי החשמל והרימוט באותו הצד של הרכב ותדאג גם אותם להפריד ככל הניתן אחד מהשני.

תוודא שבתי הפיוזים תקינים ושבידוד חוטי החשמל גם תקינים, במידה וכבל חשמל עובר במקום שיש מתכת חשופה - תשים סיליקון או גומיית מעבר - חבל שיהיה קצר.

ובסופו של דבר צריך לקחת גם בחשבון אלמנט לא תקין כמו למשל, ישנה האפשרות שהמגבר או הHU עצמם מייצרים את הרעש - זה גם קורה.

זה קטע משוגע שיכול להטריף ולהגמר בהחלפת חלק מציוד המערכת שלך וזה יכול להיות עניין קטן בהתקנה שעד שלא תעשה אותה צעד אחרי צעד - לא תגלה אותו.

בהצלחה!

-עריכה - נ.ב - אצלי ברכב, אני עושה שינוי קטן ויש רעש אלטרנטור. בן אדם לא מיומן לדעתי לא יצליח לפתור את הבעיה.

אצלי נקודת ההארכה היא חיבור של הבורג האמצעי של המושב האחורי ביחד עם התפס של הצד השמאלי של גב המושב האחורי. אם אני משתמש רק באחת מהנקודות - רעש אלטרנטור מטורף. אם אני מחבר אותן יחדיו בכבל חשמל בעובי זהה לזה של הכבל ה+ הראשי - שקט מופטי!

אני לא זוכר איך הגעתי לפתרון, אני זוכר שרציתי להיות בטוח שנקודת ההארכה הרבה יותר חזקה מכבל ה+ ויכול להיות שבגלל זה החלטתי לנסות לסכום יותר מנקודת הארכה אחת ולחבר בין כמה - וזה עבד, אבל זה יכול להוריד בן אדם מהפסים.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שמצאתי פתרון... לפחות עד עכשיו אין שום רעש..

הרחקתי את הכבלי הRCA מכל הכבלים האחרים , כמה שאפשר.

תמונות של מה שהיה לי :

תמונה ראשונה : מתאר את המיקום של הכבלי RCA שבאים מצד ימין של האוטו ונמצאים מתחת למושב אחורי הימני.

אפשר לראות גם כן שכבלח + - קרובים יחסית לRCA שנמצאים בצד ימין.

תמונה שניה : מתאר את המיקום של הכבלי + - והקומפוננטים , אפשר לראות את הארקה של המינוס.. נעשה בצורה איכותית.

תמונה שלישית : מתאר את מיקום של כל הכבלים כאן כבר אפשר לראות את הRCA ממש קרוב ל+ ו-

מקווה שזהו הפתרון

1.JPG

2.JPG

3.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5932 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...