Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נורות ללוח שעונים ב 306

makelovin
שימו לב! השרשור הזה בן 5998 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

מישהו יכול להגיד לי איזה סוג וW צריך כדי להחליף מנורות בלוח שעונים של 306 שנת 2001?

אפילו שיהיו עם צבע? אם אפשר אפילו LED?

אשמח לתגובות. תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

99% מהמכוניות משתמשות בנורות זהות ללוח שעונים.

מדובר בנורה ללא בסיס, באורך כ 2 סנטימטר, ובקוטר כחצי סנטימטר.

הספק - 1.2W

נורה כזאת אמורה לעלעות 1-1.5 ש"ח בחנות חלפים, או פי 3-4 באוטו דיפו וכו'.

הנורה מגיעה ללא הבית הצבעוני, שנראה בתמונה, אתה מפרק את הבית מהלוח שעונים, שולף את הנורה הישנה ומכניס חדשה.

עריכה - הוספתי תמונה של הנורות ללא בית. תתעלם מהצבעים העליזים, הנורות הרגילות הן שקופות ולא צבעוניות.

1.jpg

2.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום גם אצלי נשרפו הנורות וזה בדיוק כאלה כמו בתמונה שנתת, קפצתי לאוטו דיפו יש שם חבילה של 2 נורות ב10 שקל,

קניתי והרכבתי אבל שמתי לב אצלי רשום 1.5 וואט ואתה רשמת 1.2 וואט, זה יכול להיות בעיה ולהמיס לי את הפלסטיק?

אוהד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

99% מהמכוניות משתמשות בנורות זהות ללוח שעונים.

מדובר בנורה ללא בסיס, באורך כ 2 סנטימטר, ובקוטר כחצי סנטימטר.

הספק - 1.2W

נורה כזאת אמורה לעלעות 1-1.5 ש"ח בחנות חלפים, או פי 3-4 באוטו דיפו וכו'.

הנורה מגיעה ללא הבית הצבעוני, שנראה בתמונה, אתה מפרק את הבית מהלוח שעונים, שולף את הנורה הישנה ומכניס חדשה.

עריכה - הוספתי תמונה של הנורות ללא בית. תתעלם מהצבעים העליזים, הנורות הרגילות הן שקופות ולא צבעוניות.

תודה על התשובה המהירה.

אבל בשביל הגיע לנורות אני צריך להוציא את המחוגים והקלפים של הספרות נכון? כי האור אצלי יוצא דרך המספרים ולא כתאורה כללית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך להוציא את המחוגים.

צריך לפרק את כל לוח השעונים, הגישה לנורות היא מאחורי הלוח.

למעשה, מזה היית צריך להתחיל את השאלה שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך להוציא את המחוגים.

צריך לפרק את כל לוח השעונים, הגישה לנורות היא מאחורי הלוח.

למעשה, מזה היית צריך להתחיל את השאלה שלך.

זהו שלמעשה הזמנתי דפים מיוחדים מפה:

http://www.metal-monkey.co.uk/acatalog/Coloured_Gels___Films.html

כי כרגע התאורה שלי היא כתומה (שיוצאת מהמספרים) והבנתי שאני אצטרך גם ככה לפרק אותם כדי לקלף את הצבע הכתום מהקלף כי הנורות עצמן שקופות אז חשבתי אם כבר לשים רק לדים כחולים במקום לשים את הניירות הכחולים שהזמנתי.

כך או כך אני אצטרך לפרק את השעונים.. צודק :\

זה הלוח שלי לצורך העיניין עם מד שמן איפה העיגול הורוד.

68082032eq4ueqzatwlofb1.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. הרכבה של לדים רגילים אינה עניין של מה בכך. אתה צריך להלחים לכל אחת מהן נגד וגם אז, יהיו לך איזורים חשוכים בלוח השעונים.

2. ניתן להזמין מחו"ל לדים מוכנים עם נגד בתוך בית הנורה והן פשוט מתאימיות ללוך השעונים, כמו נוריות מקוריות.

גם אז, יהיו לך אזורים חשוכים בלוח השעונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5998 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...