Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה לאנטיס או סוזוקי בלנו

may
שימו לב! השרשור הזה בן 6020 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

אני מחפשת רכב לאימי - משפחתית לא מאוד גדולה, אוטומטית, אמינה וחסכונית, עד 30,000 ש"ח.

לפי בירורים שערכתי צמצמתי לשתי אופציות - לנטיס או בלנו שנתון 97'-98'. כאלה ראיתי שאפשר למצוא אפילו יד 1, עם ק"מ לא מאוד גבוה (אם יש קצת מזל...).

אשמח מאוד לכל אינפורמציה שצריך לדעת, דברים שכדאי לשים לב במיוחד לגבי הרכבים האלה, המלצות וכו'..

ואם מישהו מוכן להסביר לי מה ההבדל בין לאנטיס ל323, ובין בלנו לסופר בלנו, ומה עדיף מבחינתי (מבחינת האיכות וביחס למחיר).

תודה, מאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, לגבי ההבדל בין לאנטיס ל 323, ראיתי שאני בערך הבנאדם האלף ששואל את השאלה וגם קיבלתי תשובות, אזלזה אין לי צורך שתתייחסו..

לגבי כל השאר - בהחלט כן! בבקשה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאנטיס עדיפה.

יותר אמינה, ויותר בטיחותית.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוחרים, נוכלים, זיופים...

הדברים הרגילים.

בגדול - אם הרכב טופל כמו שצריך, לא היה בליסינג, וננהג בצורה הגיונית - לא צפויות בעיות מיוחדות.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאנטיס עדיפה.

יותר אמינה, ויותר בטיחותית.

מסכים אבל סוזוקי יותר חיסכונית. מזדה לאנטיס (ובמיוחד עם מנוע 1800 ) שתיינית .ועם מנוע 1600 קצת כבדה.

עכשיו לגבי ההבדלים: מזדה 323 ומזדה לאנטיס-שני דגמים שונים. ל 323 יש צורה של קופסא.ב- 1997 הוחלפה ע"י לאנטיס.

בשנה הזאת היו שני הדגמים.גם 323 מאוד אמינה.

באלנו וסופר באלנו זה אותו הרכב רק עם רמת איבזור שונה-סופר מאובזרת יותר.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לנו עד לפני חודש סוזוקי בלנו.

פשוט מצויין, אמין, טיפולים שצריך ודלק ופשוט סע.

המנוע של הסוזוקי טיפה יותר חזק, לא כל כך מורגש אבל שמים לב לזה.

בגרסת ה"סופר בלנו" יש לך 2 כריות אויר בנוסף.

סך הכל באמת אחלה אוטו. היינו מרוצים מאוד ממנו.

פירסמתי ביד שניה ותוך פחות מ24 שעות מכרנו אוטו ללא בדיקה וללא כלום.

קצת היה עצוב שמכרנו אותו.

אם יש לך שאלות על בלנו אתה מוזמן לשאול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה מבחינתך שתיינית? ממוצע 1-12? או פחות...?

ומה הכוונה 1600 כבדה? יעני אין לה תאוצה ונשארת אחרונה ברמזור?

מנוע 1800 צריכת דלק 1:9. אולי אם לא ממהרים:1:10 ממוצע.

"כבדה" הכוונה לא סוחבת טוב בעליה. דווקה ברמזור אין בעיה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסוזוקי יותר חסכונית, בנוסף רובן היו פרטיות ויותר קל למצוא כאלו פרטיות. האחזקה של הבאלנו זולה יותר אם כי לא בהרבה.

הפשרה של היום היא הנורמה של מחר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יציע כיוון אחר:

לפי דעתי, הרבה יותר עדיפה אלמרה משתי האופציות שנתת .

אמינות ללא פשרות, חסכונית ועלות אחזקה לא גבוהה.

אלמרה 97-8 , תכנס למסגרת התקציב שלך.

"חייל שנלחם תמיד מקווה לימים טובים יותר. אבל אלה שלא נלחמים הם שקובעים איזה ימים יבואו"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דעתי היא הסוזוקי בלאנו, הייתה לנו אחת כזאת, וזה היה רכב מעולה, לא הייתה לו תקלה אחת.

חוץ מטיפולים קבועים הרכב לא היה מיתקרב למוסך. אישית אני יעדיף הכול חוץ ממאזדה, פשוט כי המאזדות על כול רמ"ח איבריהן דוחות אותי לחלוטין. במיוחד ה3 וה6 החדשות אבל זה בעיה מנטלית אישית שלי.

בכול מקרה הבלאנו שלנו הייתה מצויינת. אם תימצא אחת מתוחזקת כמו שצריך ועם קילומטראז' נמוך=זכית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יציע כיוון אחר:

לפי דעתי, הרבה יותר עדיפה אלמרה משתי האופציות שנתת .

אמינות ללא פשרות, חסכונית ועלות אחזקה לא גבוהה.

אלמרה 97-8 , תכנס למסגרת התקציב שלך.

+1

האלמרה תיהיה עדיפה על פני הנ"ל.

Black Nissan JUKE TEKNA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6020 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...