Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט שיפוץ דשבורד - פיג'ו 205 אדומה

Chiefos
שימו לב! השרשור הזה בן 6040 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי שקניתי את ה205 Top Xri מחבר הפורום צביקה-פיק הפריעה לי קצת שהדשבורד הייה סדוק בכמה מקומות, על הדרך גם גיליתי שהמבנה של הדשבורד נשמר רק ע"י המולקולות שיש באויר. רציתי לסדר אותו, אבל אף פעם לא מצאתי לזה זמן, ואז חברה שלי "נפרדה" ממני:cry:, וכך החלטתי לשפץ.

כך נראה לפני השיפוץ.

cimg0086bo6.th.jpg cimg0085qo8.th.jpg cimg0080rm9.th.jpg

מתיכים קצת פלסטיק על כל הסדקים בשביל החיזוק

cimg0089ek1.th.jpg cimg0090fv6.th.jpg cimg0091zl0.th.jpg cimg0093hb7.th.jpg

משייפים, שמים בונדו, משייפים עוד קצת ואז צובעים

006es5.th.jpg 003ch9.th.jpg 004pv8.th.jpg

התמונות האחרונות צולמו מהפלאפון אז הם קצת מטושטשות, איך יצא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה מלכלך? מה שמחזיק את הדש-בורד במקומו זה המון פלסטלינה אפוקסית וקצת דבק ביזון לפלסטיק :lol:

נראה טוב, בטח יותר טוב ממה שהיה קודם. תן כמה תמונות של כל הדש, שנראה איך יצאה המצחייה מורכבת על הדש. אני מקווה שה"פחחות" שעשית לפלסטיק היא לא מאפוקסי, אחרת זה יסדק לך מהר מאוד.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, המון פלסטלינה אפוקסית, גם שברתי כמה חלקים בדרך כשניסיתי להוריד אותה. בפעם השנייה שנשבר חלק כבר התייאשתי והשארתי אותה, ועשיתי חיזוקים מסביב.

תמונות של הדש בורד מורכב אנסה להעלות מחר.

ודרך אגב צביקה, אני שומר עליה אז על תדאג, לך יש את היפנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה אחלה .

האמת , פרוייקט כזה מתאים לי מאוד .

תנסה לארגן תמונות באיכות טובה יותר .

חברה פראיירית יש לך , עכשיו היא לא תסע ב TOP XRI

חופשי זה לגמרי לבד

"שלום מותק מדבר סרג'יו קונסטנסה, מה שלומו?"

אוהבים אותך פולי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה אחלה .

האמת , פרוייקט כזה מתאים לי מאוד .

תנסה לארגן תמונות באיכות טובה יותר .

חברה פראיירית יש לך , עכשיו היא לא תסע ב TOP XRI

חופשי זה לגמרי לבד

נכון שיש אלה שאומרים את המשפט "הכל לטובה", אז הם טועים:lol:.

ולגבי הפרוייקט, זה לא ממש מסובך, עשיתי הכל תוך יום אחד. צריך קצת זמן, חומרים ושכל ישר:screwy:.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נחמד רק הבעיה שזה יתחיל להתפרק במקומות אחרים.

לפרק זה ממש לא בעיה להוציא את המשולש למעלה מתחתיו יש ברגים, להוציא את הפנל של מפסקי האורור, חום . מתחתיו יש עוד 2 ברגים.

ומתחת להפלסטיק של ההגה (הטרפז שלפני המחוונים) יש מתחת עוד 2 ברגים עם גומיות (נראה לי לבלום זעזועים) נמצאים קצת עמוק אז עם מברג ארוך.

ובצד שמאל יש בורג אחד שתופס את השכבה הפנימית של החופה וחור שמובילהגישה אליו יש רק לשחרר אותו קצת.

לסובב שההגה יהי הפוך (מטעמי נוחות) ולמשוך את החופה בעדינות שים לב לכפתורי איפוס הספידומטר והשעון הם קצת מפריעים אז להוציא את הגומיות שלהם קודם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה מעניין, תוכל לפרט מה עשית בכל שלב ובאיזה חומרים השתמשת?

אצלי כל הדש בצבע חום, קשה מאד לשחזר צבע כזה, החלום שלי הוא לגלף מצחיה מעץ בצורה המקורית,אבל למי יש זמן.:|

למכירה:כויל ל 205 בה"פ.

מחפש: שעון סל"ד+ פיג'ו205 לפירוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי בבסיס יש אחד שבנה ושיחזר את הדש בורד[חופה הזו] עם פיבר נוסף על כך הוא שיחק קצת עם המראה ונתן נגיעות מעוגלות לחופה החדשה בעיקר בנישה של הלוח שעונים הוא נתר למעלה קימור של "קשת" כמראה המודרני של לוחות השעונים של רוב המכוניות המודרניות. יצא מהמם.

הייתי מצלם את זה בכייף שימחיש לכם את הרעיון ויתן לכם קו מחשבה אבל לצערי הוא מכר את הרכב לפני חודשיים:cry:

בכ"א פרוייקט נחמד,מניסיון של שיפוץ דומה אצלי ב205 שהייתה לי-זה החזיק כמו גדול.

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד .

קבל ח"ח

יש לי רעיון בשבילך .

הרבה מאוד אנשים ניסו לעשות .

לוח שעונים לבן.

ולא ממש יצא להם

כך תמונה .

(זה לא הרכב שלי!!!)

נתי.

e_1_1_3_25955_20070824210848.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה מעניין, תוכל לפרט מה עשית בכל שלב ובאיזה חומרים השתמשת?

אצלי כל הדש בצבע חום, קשה מאד לשחזר צבע כזה, החלום שלי הוא לגלף מצחיה מעץ בצורה המקורית,אבל למי יש זמן.:|

בשלב הראשון השתמשתי בצורב עץ חשמלי כדי להתיך את הפלסטיק (לקחתי את הפלסטיק מחלקי דשבורד ישנים שמצאתי-כדי שיהייה אותו סוג ) על הסדקים משני הצדדים.

שמים חומר פחחות כגון "בונדו" או משהו אחר, נותנים לזה להתייבש ואז משייפים.

אחרי שהכל חלק, עוברים על הדשבורד עם לחץ אויר וחומר ספוג אלכוהול כדי לנקות את שאריות האבק ואז פשוט צובעים בספרי שחור לפלסטיק.

תמונה של צורב העץ החשמלי

vfybsw2aw3.th.jpg

natio2

לגבי הלוח השעונים הלבן, לא נראה שזה יתאים מכיוון שה205 שלי אדומה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצורב הזה נראה בעצם כמו מלחם, אבל עם ראש "עבה".

בכל אופן, פעם הכנתי שבלונה לשדרוג המראה של לוח השעונים המקורי. דווקא עשיתי איזה ניסוי כלים בזמנו על לוח שעונים מפירוק ויצא מגניב, אבל אני לא זוכר למה הפסקתי. נראה לי שזה היה בגלל שלא הצלחתי להחזיר את המחוג של המהירות לנקודה המתאימה או שרציתי להתקין מד סל"ד ואיכשהו הכל נתקע באמצע.

אם אתה רוצה, אני יכול לנסות לחפש לך את השבלונה. פשוט להדפיס במדפסת איכותית במיוחד ולתת לבחורה להדביק יפה על הלוח הקיים.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי גם היה סדקים אז ניסיתי אם אפוקסי אך זה התפרק לאחר זמן קצר.אז קניתי דבק שנראה כמו אפוקסי אך לפלסטיק (בא ב 2 מיכלים שחורים) והדבקתי את השברים ובינתיים מחזיק לא רע. לא עשיתי קוסמטיקה כי לדעתי הדשבורד ימשיך להיסדק במקומות חדשים וגם שם יצריך הדבקה.

ואם כבר על המחוונים עצמם אז האם ניתן להחליף את הספידומטר באחד אם תאורה אחורית כי מה שיש כרגע אצלי זה אחד עם לוח ברזל ושתי נורות שמאירות מלמעלה וגם הן לא תמיד עובדות.

בקיצור האם בדגמים היותר חדשים הספידומטר נראה נורמאלי מבחינת תאורה והאם ניתן להתאימו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6040 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...