Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעתכם על מיצובישי גלאנט 01'-00'(הכותרת נערכה בעדינות אך בנחישות).

maor064
שימו לב! השרשור הזה בן 4827 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכל חברי הפורום!

רציתי חוות דעת על מיצובישי גאלנט מודל 2000 או 2001 מה דעתכם על הרכב ומה לגבי צריכת הדלק, ואחזקה שוטפת של הרכב.

האם כדאי??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתיין דלק כרוני,בעיות בגיר האוטומטי(כמעט כמו כל מיצובישי ממוצעת למעט כריזמה).

בקיצור רכב דאווין,פוזה ולא הכי אמין בעולם.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתיין דלק כרוני,בעיות בגיר האוטומטי(כמעט כמו כל מיצובישי ממוצעת למעט כריזמה).

בקיצור רכב דאווין,פוזה ולא הכי אמין בעולם.

מישהו פה קצת עצבני.....:roll:

אם אני לא טועה לכריזמה ולגאלנט יש אותו גיר , בשינויים קלים.

בסה"כ נראה כי במחירים שהוא נסחר הוא מהווה תמורה מצויינת לכסף.

כל עוד מפרקים שם 6 תימניות בלילה...המטרה מקדשת את האמצעים!
:roflmao:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית הייתי מתרחק....

אלה השנים הפחות יפות של מיצובישי (לפחות בתחום הרכב), וזה בלשון המעטה.

מרבית הדגמים של מיצובישי מהשנים האלה (כולל הכאריזמה) סבלו ממגוון רחב של בעיות.

המיצובישים של תחילת-אמצע שנות ה-90 (לאנסר והיורשת שכונתה בארץ סופר לאנסר) היו אחלה (לתקופתם כמובן). היתה לי אחת כזאת (לאנסר 92) במשך כמה שנים טובות ומאושרות... ולמעט תקלות כרוניות במנגנון של החלון החשמלי, לא היו תלונות. אבל מה שקרה למיצובישי לקראת סוף שנות ה-90 היה לא יפה ולא מוצלח, ועד היום הם לא ממש התאוששו ממנו.

---

אמור לי באיזה רכב אתה נוהג, ואומר לך מיאטה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגאלנט היתה סה"כ מכונית טובה ויפה,שהציעה ביצועים טובים והתנהגות כביש טובה.

מי שסיימה את הקריירה שלה בארץ היתה המזדה 6 שהיתה נאה ומושכת ממנה,ולפני כן המזדה 626 שנהנתה ממחיר אטרקטיבי בהרבה.

במחירים שבו ניסחרות המכוניות הללו-זו בהחלט עיסקה טובה,לאחר בדיקה מקיפה,כמובן.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכל חברי הפורום!

רציתי חוות דעת על מיצובישי גאלנט מודל 2000 או 2001 מה דעתכם על הרכב ומה לגבי צריכת הדלק, ואחזקה שוטפת של הרכב.

האם כדאי??

ע"פ מחירו הנמוך בשוק המשומשות עסקה כזו בהחלט מהווה תמורה טובה ביחס למחיר המשולם .

הרכב מצוייד בגיר INVEX2 ,שאין ולא סבל ואו סובל מתקלות ,גיר אמין שקיים ברוב דגמי מיצובישי (כריזמה, פאגירו קינג,אאוטלנדר...) רכב בהחלט שמהנה לנהיגה ,יותר מאחות היפנית המאזדה 626.

בדגמי הגאלנט הקודמים 96 ומטה אכן היו בעיות בגיר האוטומאטי ,אבל רצוי להפריד מדגמי 97 ומעלה שרכב זה צוייד בגיר אחר וכמובן צורה שונה .

בשנים שציינת מגיע הרכב ברמת גימור GLS , איבזור שמשתנה 2 כריות 4 כריות וABS.(ישנו דגם ללא ABS ).

לגבי צריכת הדלק ,זה לא רכב בעל מנוע 1600 סמ"ק, אבל לא צורך יותר ממאזדה 626 או פאסאט .

כמובן שלכל מכונית שתראה צריך לבצע בדיקה מקיפה לגבי טיפולים ותאונות .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למכונאי שלי היתה דומה משנת 94 וכשהיא הלכה טואל לוסט בתאונה בירך":ברוך שפטרני מעונשה של זו",לאחר שהלך שם עוד לפני 90K גם ראש מנוע וגם המוח של הגיר האוטומטי.

מהתשובות כאן הבנתי שלאחר שנת 97 עשו מתיחת פנים אבל לדעתי גם לאחר נהיגה ברכב דומה הרכב כבד,דלק הוא שותה בערימות וחסכוני -לא בדיוק מה שהייתי אומר עליו אפילו בתור חובב יפניות מושבע.

גם 626 כבדה,לא חסכונית ושתיינית. אמינות ? זה כבר משהו אחר.

חוץ מזה,אני לא יודע אם אתם יודעים ובליע לפרסם מחירים אבל בכסף של גאלאנט 2002 אפשר לקנות לנטיס 2002 ולהישאר עם עודף- תחליטו אתם מה הייתם עושים.

אי אפשר כ"כ להשוות כי הגאלאנט היא סוג של מכונית מנהלים והלאנטיס משפחתית טיפוסית.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאבא שלי יש רכב כזה כבר 3 שנים ואני יכול להעיד שהרכב אמין ביותר! ללא שום תקלות או בעיות מיוחדות,הגיר האוטומטי/טיפטרוניק של הרכב מתפקד מצויין ללא שום בעיות מיוחדות. כמו כן הרכב די חסכוני בהתחשב בגודל ובמשקל שלו,כלומר מיכל דלק מלא של 50 ליטר אבא שלי יכול לנסוע עליו קרוב ל 530 ק"מ(בהתחשב בהרגלי הנהיגה הרגועה של אבא שלי).

הרכב די נוח ובעל מרחב פנימי גדול.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למכונאי שלי היתה דומה משנת 94 וכשהיא הלכה טואל לוסט בתאונה בירך":ברוך שפטרני מעונשה של זו",לאחר שהלך שם עוד לפני 90K גם ראש מנוע וגם המוח של הגיר האוטומטי.

מהתשובות כאן הבנתי שלאחר שנת 97 עשו מתיחת פנים אבל לדעתי גם לאחר נהיגה ברכב דומה הרכב כבד,דלק הוא שותה בערימות וחסכוני -לא בדיוק מה שהייתי אומר עליו אפילו בתור חובב יפניות מושבע.

גם 626 כבדה,לא חסכונית ושתיינית. אמינות ? זה כבר משהו אחר.

חוץ מזה,אני לא יודע אם אתם יודעים ובליע לפרסם מחירים אבל בכסף של גאלאנט 2002 אפשר לקנות לנטיס 2002 ולהישאר עם עודף- תחליטו אתם מה הייתם עושים.

אי אפשר כ"כ להשוות כי הגאלאנט היא סוג של מכונית מנהלים והלאנטיס משפחתית טיפוסית.

תשובה ישראלית - למכונאי שלי - השכנה של אחותי . הדוד שלה אמר ....

אתה בכלל מכיר את הרכב הזה !

יש לי את הרכב הזה 7 - שבע שנים . אני יד ראשונה . ( כנס להודעות שלי - ליין מן ) ותלמד קצת .

הרכב אמין . לא הייתה אף תקלה מעולם . " אתה מכיר רכב אחר ש 7 שנים לא הייתה בו תקלה "

אפשר לבדוק זאת ברישומי המוסך .

מנוע חזק שגם היום לא חסר בו טיפת שמן בין הטיפולים.

גיר - ממסרה אוטומטית . אמינה חכמה ( ללא בעיות ) הלומדת את דרישות הנהג בדקות הראשונות

של הנהיגה . ומתאימה את החלפת ההילוכים . לפי אופן הנהיגה - ספורט או רגיל .

שאר הרכב מראה אמינות - חלונות החשמל . הנעילה - וכמובן הבדיחה האחרונה - מחשב הרכב .

כולם שמעו ... כי מחשב הרכב מתקלקל ואין אפשרות להחליפו. שמעו ... אבל אף אחד לא ראה .

הרכב הזה מעל הממוצע הישראלי .

הבעיה - מחיר הרכב כחדש היה גבוהה ב 20000 יותר ממכוניות מקבילות . למעט הונדה ופאסט.

לכן - כאשר יצא דגם חדש ב 2004 . הוא היה מאובזר ויקר מאוד . דבר אשר גרם ל " כלמוטור "

יבואני מיצובישי להפסיק ליבא אותו - וזה כל הסיפור .

קח את הרכב לבדיקה . אם הוא תקין ושמור - קנה אותו .

בשנתיים האחרונות שני חברים שלי - קנו את הרכב והם נהנים מאוד ממנו . מחיר אטרקטיבי . ורכב מעולה.

בהצלחה וחג שמח - אייל .

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...

כבר כמעט 20 שנהאני עם גאלנט אחד הרכבים האמינים ביותר רכב נוח ומפנק טיפולים זולים וממש לא זולל דלק ממצוע של 11 ק''מ לליטר הייתה לי גאלנט ספורט 2002ו לצערי עברתי השנה למזדה 6 ומאד מעונין לרכוש בחזרה גאלנט מהשנים 2001-3 רצוי דגם ספורט

אודי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4827 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...