Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[לאנטיס F 96] כיצד להחליף תושבת מנוע אחורית בתנאים ביתיים? [נערך]

jimi26
שימו לב! השרשור הזה בן 6095 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב:לאנטיס f 96

הנידון: החלפת תושבת מנוע אחורית שליד קיר האש.

החלפתי את שאר תושבות המנוע על הרפצה ובתמיכה של ג'ק הידראולי, אני מעוניין להחליף את התושבת הרביעית, למי שמכיר אחורית, ליד קיר האש. מה שאומר שצריך לפרק את הגשר, שאלתי אם אני יכול לבצע את העבודה על הרצפה ובעזרת הג'ק שברשותי גם כן. למי שמכיר הכוונה תתקבל בברכה, תודה מראש לכל העוזרים בפתרון הבעיה.

כמו כן אשמח אם מישהו במקביל יכוון אותי למוסך באיזור המרכז שיכול לבצע את העבודה במחיר סביר, כמה זה אמור לעלות לדעתכם ?

מיכה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

ידידי, אל תחפש צרות.

הכל אפשרי, השאלה היא מה היא מידת הכדאיות.

מוסך יקח לך על ההחלפה כמה מאות שקלים, בעוד שעל הרצפה יקח לך יומים לפרק ולהרכיב אם בכלל תצליח.

זה לא משהו לעשות על הרצפה,צריך להוריד גשר,ביחד עם ההגה.

אפילו על ליפט זה לא קל אז על אחת כמה וכמה על הרצפה.

אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאורן, תודה על התגובה.

ת"א, חולון, בת ים, ראשון כל זה טוב בשבילי, רפי. השאלה כמה זה אמור לעלות ? יש לי את התושבת מנוע זרוקה בבגאז'.

אז צריך גם לפרק את ההגה?

נכנסתי למוסך לא מזמן עמלו שעתיים על הרכב, בסוף סגרו וקיפלו בחזרה כי לא הצליחו( גם סגרו על הפנים לא חיזקו ברגים, נאלצתי לעבור אחריהם. מוסך מדרכה מגעיל).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ על מוסך הבית של מועדון הרודסטרים - "רכב דוד", רח' הנירים 6 עד 8 בתל אביב (ליד יד אליהו).

תיגש למר דני הולנדר.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ על מוסך הבית של מועדון הרודסטרים - "רכב דוד", רח' הנירים 6 עד 8 בתל אביב (ליד יד אליהו).

תיגש למר דני הולנדר.

לא נראה לי, אני מחפש מקום טוב במחיר נמוך. ולא נראה לי שמוסך רכב דוד יהיה בתקציב שלי.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי טוב לחסוך. כמה שיותר. למה לטפל ברכב בכלל? בזבוז כסף.

מקום טוב לא יהיה זול. מקום זול לא יהיה טוב.

אם היית מכיר מקום כזה - לא היית שואל פה, נכון?

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר הזכירו את דני הולנדר,אני יכול להגיד שהבחור פשוט מקצוען אמיתי,ובשמחה מקבל פנים חדשות,

מיכה,אין משהו שהוא גם זול וגם טוב.

חבר מועדון החמש.

Mazda MX5 nc2 2010 RHT

BMW ///M235i M Performence 2014 - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
אם כבר הזכירו את דני הולנדר,אני יכול להגיד שהבחור פשוט מקצוען אמיתי,ובשמחה מקבל פנים חדשות,

מיכה,אין משהו שהוא גם זול וגם טוב.

אני גאה להגיד שעבדתי תחתיו בהיותי נער במוסך רכב דוד.

דני אחד מבעלי המקצוע הטובים ביותר שאני מכיר היום בתחום הרכב!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

**** נמחקה התבטאות לא עניינית ולא קשורה לפורום הזה - הנהלת הפורום****

החלפתי תושבת אחורית (תחליפית) במוסך לא מורשה, במחיר של 550 ש"ח כולל עבודה. 350 ש"ח עבודה והשאר תושבת.

ואפילו אני שאני מכונאי במקצועי לא עשיתי את זה בבית, אז אתה תעשה את זה ?

שמוליק

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השרשור עבר ניקוי יסודי מכל מיני הודעות לא קשורות ולא ראויות לרמת הפורום. בבקשה לא לנסות למלא מקום של צוות הניהול ע"י הערות של "שמור על הפה שלך...ואל תצוטט...וכו'. יש למשהו בעיה עם הודעה כלשהי, יש את לחצן הדווח על "הודעה לא נאותה או פוגעת".

אם השרשור יסטה שוב מהתלם הוא ימחק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

**** נמחקה התבטאות לא עניינית ולא קשורה לפורום הזה - הנהלת הפורום****

ואפילו אני שאני מכונאי במקצועי לא עשיתי את זה בבית, אז אתה תעשה את זה ?

שמוליק

אמנע מלהגיב בכלל, רק אומר שהזלזול הזה זה מה שיגרום לי לעשות את זה מתחת לבית, ולהעלות מדריך מצולם. שמוליק אתה לא מכונאי יחיד בעולם וזה שהחלטת ללכת למוסך זה לא אומר שאנשים לא מבצעים עבודות כאלו על הרצפה, למשל אני. שם כסף ? (או את המכונית שלך כמו בשרשור ההוא שהפסדת בהתערבות:)) ובדרך אגב למקרה ששכחת גם אני מכונאי

2- אולי באמת אעשה את זה בבית.

3- מוסך כללי במחיר סביר באיזור המרכז כגון: חולון, ת"א, בת ים, ואפילו פ"ת יתאים לי מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, זהו זה, אנחנו לא גננות.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6095 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...