Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוק ההון - מי מכיר ברוקר \ בית השקעות מומלץ?

blavie
שימו לב! השרשור הזה בן 6097 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מדובר על תיק השקעות יחסית קטן (10K ש"ח) בינתיים ואשמח לקבל המלצות לברוקרים \ בתי השקעות מומלצים שמתעסקים גם עם תיקים בסדר גודל כזה.

תודה רבה לכולם!

HARD WORK BEATS TALENT WHEN TALENT

DOESN'T WORK HARD

1353594600_28_1_USD_7_dark.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:)

אני מודע לזה, אבל בכל זאת - זו התחלה ובעתיד יתווספו לתיק סכומים דומים.

מבירור שעשיתי עם חברות כמו אלטשלר שחם למשל, הם מתעסקים עם תיקים בסכומי מינימום של 300K ומעלה וכך גם רוב בתי ההשקעות המכובדים בארץ.

מצד שני, אין לי כוונה לפנות לבנק ולסחור דרכו לאור ריבוי העמלות שיש להם ומתוך מחשבה על העתיד (עכשיו אותן עמלות לא משמעותיות כ"כ, אבל בכל זאת.

בעתיד, באם התיק יגדל, אותן עמלות יהפכו להפסדים סדרתיים בהשוואה למסחר אצל ברוקר פרטי שלוקח הרבה פחות מהבנק).

שוב, אשמח לקבל המלצות לברוקרים \ בתי השקעות פרטיים בעלי שם טוב שמתעסקים גם עם פאווצ'ים בגודל כזה :wink:

DOESN'T WORK HARD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבית ההשקעות גאון אתה יכול להתחיל עם הון מינימלי של 15K ש"ח.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הראל בית השקעות פותחים תיקים גם בעבור סכומי כסף כאלו. היה לי תיק כזה פעם.

אבל כדאי לברר לגבי העמלות שהם גובים. יתכן והעמלות ישתו לך את כל הרווחים.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בד"כ כמה שהסכום יותר קטן העמלות יותר גבוהות (מבחינת אחוזים)..

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון, בסכומים כאלה כדאי לך לפנות ליועץ ההשקעות בבבנק. כשהתיק יגדל תפנה למנהל תיקים שינהל לך את החשבון בבנק. מנהלי תיקים (כמו אלטשולר שחם) לוקחים עמלה בנוסף לעמלות השורה ושאר הירקות שהבנק לוקח. היתרון שלהם הוא שהם מקדישים זמן ומאמץ שיהיו לך רווחים.

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסכום כזה אתה יכול לרכוש קרן נאמנות של בית השקעות מסויים, בכל מיני חשיפות (מניות,אג"ח,שקלי...)

הקרן מנוהלת ע"י אנשי מקצוע מטעם בית ההשקעות.

התשואה לא בשמיים אבל שווה לעשות זאת (רק קודם כדאי לראות מה קורה עם הבורסה בזמן הקרוב) בסכומים כאלה.

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאני כותב כאן זו דעתי בלבד.

בסכומים כאלו אתה לא ממש משקיע, אלא רק "משחק". גם אם תרוויח זה יהיה בקטנה (אלא רק אם תקח סיכונים גדולים). מעטים בתי ההשקעות שיתעסקו איתך בסכומים כאלו, ולכן ההמלצה הברורה מאליה היא ללכת ליועץ בבנק. א-ב-ל, אם יש לך קצת זמן פנוי וקצת שכל, אולי כדאי לך לנסות להיות היועץ של עצמך. חלק מהבנקים מאפשרים לך לנהל תיק השקעות וירטואלי משל עצמך דרך אתר האינטרנט שלהם (בנק הפועלים, במקרה שלי) ואתה יכול לשבת עליו כמה חודשים ולשחק משחקים. לאט לאט, כשתכיר יותר מה הולך בשוק ההון, תוכל ליצור לעצמך תיק אמיתי.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאני כותב כאן זו דעתי בלבד.

בסכומים כאלו אתה לא ממש משקיע, אלא רק "משחק". גם אם תרוויח זה יהיה בקטנה (אלא רק אם תקח סיכונים גדולים). מעטים בתי ההשקעות שיתעסקו איתך בסכומים כאלו, ולכן ההמלצה הברורה מאליה היא ללכת ליועץ בבנק. א-ב-ל, אם יש לך קצת זמן פנוי וקצת שכל, אולי כדאי לך לנסות להיות היועץ של עצמך. חלק מהבנקים מאפשרים לך לנהל תיק השקעות וירטואלי משל עצמך דרך אתר האינטרנט שלהם (בנק הפועלים, במקרה שלי) ואתה יכול לשבת עליו כמה חודשים ולשחק משחקים. לאט לאט, כשתכיר יותר מה הולך בשוק ההון, תוכל ליצור לעצמך תיק אמיתי.

רוני

אני "משחק" כבר כמה חודשים, באתרי מסחר ווירטואליים - שבהם שערי העליות והירידות לקוחים מהעולם האמיתי, כמו כן גם המדדים.

הצלחתי בינתיים לקבל הבנה של כל העניין ולהגיע לתשואות נחמדות מאוד יחסית לתקופה של 5 חודשים (העלתי את כל התיק שלי לתשואה של 30% בסך הכל) ולכן ברצוני להתחיל לנהל תיק אמיתי כרגע.

למרות שזהו הסכום שאני מעוניין להשקיע כרגע, כמה שהוא נחשב קטן - אני לא מעוניין לפנות לבנק, בעיקר בשל ריבוי העמלות וגובהן, שאלו סכומים שאני עצמי אמור להרוויח - בניגוד לברוקר פרטי שלוקח הרבה פחות מהעמלות שהבנק גובה.

השבוע אחליט סופית אם ברצוני להשקיע את הכסף, במידה וכן אפנה לאחד מבתי ההשקעות המתעסקים עם סכומים כאלו שעליהם המלצתם.

תודה לכולם!

DOESN'T WORK HARD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכתבתי בתגובה ל Sronis, אני משחק גם שם ובעיקר ב tipster כבר כמעט חמישה חודשים ובשני התיקים הגעתי לתשואות נחמדות מאוד.

בטיפסטר, שבו אני משחק באופן יותר עקבי, הגעתי לתשואה כללית של 30% בזמן הזה.

DOESN'T WORK HARD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...