Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ויתור על סופר לאנסר במצב מעולה ששקלתי לקנות היום - האם ההחלטה נבונה?

שבלול המגניב
שימו לב! השרשור הזה בן 5920 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אני בשבועיים האחרונים מחפש רכב זול ונחמד (בסביבות ה20 אלף).

כמו שרשמתי בפוסטים הקודמים הרכב הקודם נמכר עקב כניסה יומיומית למוסך ולכן הדרישה הראשונית שלי היא אמינות מקסימלית (ומשם הגעתי לסופר לאנסר הזה),

מעבר לזה אני חייל אז חשוב לי גם העיצוב וההנאה מהתפעול (לדוגמא, חלונות חשמל חובה)

הסופ"ש הזה הוצע לי סופר לאנסר 95 אוטומט במצב מ-ע-ו-ל-ה,

של הבן הגדול (30+) של המכונאי רכב שלי, ככה שהסופר לאנסר שלו טופלה בצורה יומיומית ובאמינות מקסימלית, הותקן כל מה שהיה צריך לדוגמא קולר לגיר וכו...

הרכב יד שניה (הראשונה אשה זקנה שחוץ מלשפשף פה ושם את הפח במהירות נמוכה לא עשתה יותר מידי, שאסי נקי).

המחיר המבוקש 18,000 ש"ח כשהמחירון 19,200 (בשקלול עם ה-ABS).

אבל מה שמונע ממני לקנות את הרכב הזה, זה בעיקר העיצוב.

אני חייל והעיצוב של הסופר לאנסר דיי מבאס אותי.

הנהיגה שלו ממש נחמדה, ההיגוי קצת כבד והאצה לא הכי מהירה לטעמי, אבל אני יכול להתגמש על זה, אבל לטעמי העיצוב שלו ממש לזקנים.

מה אתם אומרים על ההחלטה לוותר עליו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבלול יקר ומגניב,

מה הקשר בין עובדת היותך חייל לבין עיצוב הלאנסר (המבאס, לטענתך)?

אתה טוען שעם יתר תכונות הרכב אתה יכול לחיות - וחלקן אף בהחלט לטעמך - אז איפה בדיוק הבעיה? רק בעיצוב? מה דעתך לחפש לך את הקולט - האחות קצוצת-הזנב ומופחתת-הדלתות? הבסיס המכני זהה, אך הקולט מעוצבת יפה וצעיר יותר (עשוי להתאים לך), אם כי רחוקה מלהיות ספורטיבית - בניגוד מוחלט לדעתם של מומחים מטעם עצמם. מישהו אמר "ערסים"?

בקיצור: ערוך לך רשימה של יתרונות מול חסרונות ונסה להגיע להחלטה נבונה. בפורום תוכל לקבל עצות ורעיונות, אבל לא תשובה החלטית לשאלתך. זה תלוי אך ורק בך.

בהצלחה!

הביצה שלי התחילה להטיל תרנגולות זהב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה, כנראה שלא הסברתי את עצמי נכון אני לא מחפש רכב ספורטיבי אבל אני מחפש רכב שיראה סבבה.

היה לי דיהו לאנוס שממש אהבתי, נכון שזה לא CLK GTR אבל היה לו עיצוב סבבה כזה פשוט וחביב.

הסופר לאנסר נותן לי הרגשה של רכב לזקנים כזה, לאדע איך להסביר את זה, העיצוב שלו מעציב אותי...

היתרון של הרכב הזה הוא אך ורק התחזוקה, שאני יודע שהוא בא מ2 ידיים איכותיות ששמרו עליו.

החסרונות שלו זה המודל הישן (95) והעיצוב שממש כבד עלי.

בכל מקרה אם אני קונה רכב כל כך זול ולא משקיע ברכב חדשני יותר, אז זה יהיה רכב לשנה בערך עד שאני אחסוך יותר כסף.

כי בכל מקרה אני לא מתכנן להשאר הרבה זמן עם מודל כזה ישן, המטרה שלי בשדרוג מהלאנוס 98 זה להתקדם ולא ללכת אחורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה העיקרית שלי שבגללה פתחתי את התארד זה לא בקשר לעיצוב אלא בקשר לרכב עצמו

האם סופר לאנסר 95 אוטומט זה רכב ששווה קניה בשנת 2007 ?

במיוחד אם התקציב מאפשר להשיג קצת יותר מזה (לדוגמא איזה סיאט איביזה 98 או משהו בסגנון).

כי האמת היא שלחבר שלי יש סופר לאנסר 93 ידנית שבשנה האחרונה עושה לו רק צרות, אולי הרכבים האלה הגיעו לגיל שקצת בעייתי בשבילהם ותחזוקה שלהם הופכת להוצאה יומיומית (מה שאני לא מוכן לקבל על עצמי, מכרתי את הרכב הקודם בשביל לראות פחות את המוסך).

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סופר לנסר בגרסת האוטומט אינה אמינה כמו אחותה הישנה הלנסר.

הגיר נוטה להחזיר את נשמתו לבורא בסביבות ה-120000 ק"מ ,אלא אם כן טופל והוסף לו מצנן .

כמו כן הרכב סובל מבעיות חלודה בגג (בתפרים) שחוזרות על עצמן ,בדיוק כמו בלנסר.

הפלסטיקה בדגם הזה נוטה להתפורר שלא כמו בלנסר שיחסית מחזיק מעמד זמן רב יותר.

עד כמה שזה נשמע תמוה ,אני באופן אישי מעדיף את הדגם הישן שמאובזר כמו החדש אבל אמין יותר.

נסה לחפש מודל 1993 (בשנה זו יצאו 2 הדגמים לשוק) שהוא המודל האחרון.

מצא את הדגם עם 12 שסתומים !

הגיר בלנסר אומנם ישן יותר (3 הילוכים) ,אך בהחלט אמין יותר.

שיפוץ גיר הוא עסק לא זול ,אז כדאי לקחת את זה בחשבון.

בשני הדגמים צריכת הדלק גבוהה יחסית.

אתה לא מעדיף רכב קטן יותר וידני ?

בברכה

מוטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שלא תנסה סופר לאנסר ידנית, אמינה יותר מהאוטו' וכיפית יותר לנהיגה.

בקשר לעיצוב, אם זה מה שמעניין אותך, נסה פיז'ו.

אגב, היא אולי קצת משעממת בעיצוב שלה, אבל קצת תוספות קוסמטיות(לא מדבקות ואנטנה סנפיר) ישפרו את המצב בהרבה.

הפשרה של היום היא הנורמה של מחר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק אני כנראה אלך על פיג'ו, בלי קשר לזה אני כנראה הולך להגדיל את התקציב בצורה רצינית כי אני רואה שבתקציב הזה אני לא מוצא שום דבר שמוצא חין בעיניי.

בקשר לידנית, בעיקרון רק טיפטרוניק בא בחשבון כי כמו שאמרתי זה רכב גם לאמא שלי והיא ממש מעדיפה אוטומטי.

עקב הגדלת התקציב (כפי שרשמתי בשורה הראשונה), ירדתי מהסופר לאנסר ולכן התארד הזה כבר לא ממש רלוונטי

תודה רבה לכל התגובות, אתם מעולים, זאת פעם ראשונה שאני רוכש רכב ואתם באמת מקלים על הסבל העצום (שדווקא היה אמור להיות הנאה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...

אל תגיע באוטומט ואם נגעת תבידוק שיש קולר על הגיר אם לא ....בקיצר לא ממליץ על האוטומט אבל הגיר הרגיל שלהם זה הבדל של שמיים וארץ

יש חלקים רבים למיצבושי סופר לנסר הכל מהכל לפרטים

052-6980130

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5920 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...