Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לאן נדרדר ??!!!! דו"ח על פנסי ערפל ?!!

YUVAL B
שימו לב! השרשור הזה בן 7531 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המקום : צומת סגולה אחרי הרמזור לכיוון האזור תעשיה

אז 7 נידות של מנאקים עוצרות מלא אנשים בצד

אני נוסע ועוצר אותי שוטר ( אני נוהג ברנו מגאן ) עכשיו ברנו שתדעו יותר יש שניי מצבים לפנסים ערפל אחד מצב נסיעה רגיל שבו הוא לא מסנוור את העוברים ומצב גבוה ( כמו אורות גבוהים שבו הוא מסנוור .......

השוטר נגש אליי ומבקש רשיון ותעודות, ומקבל ... אחר כך הוא עושה בדיקה מקיפה מסביבה לכול האוטו ובודק כול מילימטר ובסוף הולך אם הרשיון וכ'ו

עכשיו אני נגש ושואל אותו על מה הוא אומר לי על פנסי ערפל מסנוורים ?!!! ואני אומר לו

א. לא ידעתי שאסור לסוע אם פנסי ערפל בגלל שהפ מסנוורים

ב. באוטו הנ"ל הפנסים בכלל היו במצב לא מסנוור ומראה לו את זה אז הוא שותק לרגע מסתכל על חבר שלו שעושה לו פרצוץ שהוא צודק ואומר לי " אם לא יורד גם או שלג :shock: אסור לך לסוע איתם כי הם מסנוורים ... "

הוא אפילו לא ידע להגיד לי מה ההדגרה של פנסי ערפל בתאוריה כדי להראות לו שהם לא מסנוורים ולכן כן אפשר לסוע איתי

הדו"ח אגב מוגזם עוד יותר 550 שקל .......

בקצב הזה לא שווה לסוע בכלל על האוטו כדי שפעם הבא אם תסע עם אור שלרגע סנוור אותך תקבל תקנס :evil::evil::evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אי ידיעת החוק לא פוטרת מעונש - נסיעה עם אורות ערפל שלא לפי החוק (מצבי ראות לקויה בלבד) כרוכה בקנס. זה אולי לא נראה מוצדק, אבל ככה זה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

been there

done that.

תשלם, תמשיך הלאה, ולהבא לפני מחסום משטרתי תכבה את הערפל:)

או שתעשה מה שלי הצליח כמה פעמים: "ערפל? מה זה? איך מכבים את זה?"

עד שנפלתי על מניאק:)

HOOTERS

:ladysman:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי ידיעת החוק לא פותרת מעונש - נסיעה עם אורות ערפל שלא לפי החוק (מצבי ראות לקויה בלבד) כרוכה בקנס. זה אולי לא נראה מוצדק, אבל ככה זה...

ואני מוסיף על דברי צוקרמן, לפי דעתי כל הכבוד שסוף סוף נותנים דוחות על פני ערפל ...

לאחרונה אני רואה גם אנשים מבוגרים נוסעים עם פנסי ערפל וזה פשוט תופעה שצריך לטפל בה מהשורש !!!

לדוגמא, אתמול נסעתי אחרי לאנסר עם פנסי ערפל (אחוריים) דלוקים, אין לך מושג כמה זה מסנוור ומפריע (היה לי קשה מאוד להבחין מתי הנורות בלמים הרגילות נדלקות מהסינוור של האורות ערפל) ...

בכל מקרה, אני מקווה שלמדת מהדו"ח הזה לקח, זה הכי חשוב ...

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק שתדע שבמגאן אין שני מצבים לפנסי הערפל.

יש פנסי ערפל קדמיים ויש אחוריים.

אז לפני שאתה עושה שטות שתעלה לך ביוקר תקרא את ספר הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי ידיעת החוק לא פותרת מעונש - נסיעה עם אורות ערפל שלא לפי החוק (מצבי ראות לקויה בלבד) כרוכה בקנס. זה אולי לא נראה מוצדק, אבל ככה זה...

ואני מוסיף על דברי צוקרמן, לפי דעתי כל הכבוד שסוף סוף נותנים דוחות על פני ערפל ...

לאחרונה אני רואה גם אנשים מבוגרים נוסעים עם פנסי ערפל וזה פשוט תופעה שצריך לטפל בה מהשורש !!!

לדוגמא, אתמול נסעתי אחרי לאנסר עם פנסי ערפל (אחוריים) דלוקים, אין לך מושג כמה זה מסנוור ומפריע (היה לי קשה מאוד להבחין מתי הנורות בלמים הרגילות נדלקות מהסינוור של האורות ערפל) ...

בכל מקרה, אני מקווה שלמדת מהדו"ח הזה לקח, זה הכי חשוב ...

ידידי אתה לא לגמרי צודק.

בקשר לפנסי ערפל אחוריים אני מסכים איתך 100%.

בקשר לקדמיים אתה קצת טועה, ותרשה לי לתקן אותך במידה מה.

במקרה וברכב מותקנים פנסיי ערפל קדמיים מקוריים הם לא צריכים לסנוור אף נהג שבא ממול שכן, כשמם הם מיועדים לערפל ולכן הם מפנים את עלומת האור שלהם כלפי הכביש ולא כלפי העיינים של הנהג שבא ממול.

אין האמור לעיל מתייחס לפנסי ערפל של ערסמובילים - ספוטים למיניהם שתופעה זאת אכן יש להכחיד.

אני אישית נוהג בדרך כלל עם פנסי ערפל שכן הראות הרבה יותר טובה ויש הרגשה של מאין קסנון (לא מבחינת צבע האור אלה הכמות שלו).

מי שמעוניין בהדגמה אני אראה לו באחד המפגשים הקרובים את כוונתי.

ולראיה נוספת - עובדה כי אף אחד לא מסמן לי שהאורות מסנוורים אותו (הכוונה לרכבים שבאים ממול).

לילה טוב וחג שמח, הרמן.

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים לגמרי.

אורות ערפל קדמיים אינם מסנוורים במידה והינם מקוריים והם אכן משפרים את הראות.

עוד לא ראיתי שוטר שעצר מישהו עם אורות ערפל אחוריים , שזה הרבה יותר מציק ומסוכן מהקדמיים. אולי בעצם השוטרים לא יודעים שיש כזה דבר? :mad:

אני נוהג בכבישים בין-עירוניים לנסוע עם אורות ערפל ובד"כ בעירוניים ללא. (רק מסיבת הכחולים)

:idea: שנה טובה

HOOTERS

:ladysman:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אולי למדתם אותי פה כמה דברים אבל בכול זאת אני לא שמעתי לב שהפתור היה מסובב וברגע שאתה מדליק את האורות הרגילים והמתג פועל זגם הם פועלים ובכול מקרה אני יסתכלתי והם בכלל אבל בכלל לא מסנוורים אלה עושים שטח ראות הרבה יותר טוב ( הם מקוריים )

בכול מקרה אני עדיין לא מבין במקום להסביר לי את הטעות שלי ולהגיד תשמע לא נוסעים עם אור אז הוא בא ודופק ישר דו"ח ???

לא מפריעה לי הכסף אלה הגישה והחיפוש אחר משהו לא בסדר באוטו או בך .....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי אתה לא לגמרי צודק.

במקרה וברכב מותקנים פנסיי ערפל קדמיים מקוריים הם לא צריכים לסנוור אף נהג שבא ממול שכן, כשמם הם מיועדים לערפל ולכן הם מפנים את אלומת האור שלהם כלפי הכביש ולא כלפי העיינים של הנהג שבא ממול.

אין האמור לעיל מתייחס לפנסי ערפל של ערסמובילים - ספוטים למיניהם שתופעה זאת אכן יש להכחיד.

אני אישית נוהג בדרך כלל עם פנסי ערפל שכן הראות הרבה יותר טובה ויש הרגשה של מאין קסנון (לא מבחינת צבע האור אלה הכמות שלו).

ולראיה נוספת - עובדה כי אף אחד לא מסמן לי שהאורות מסנוורים אותו (הכוונה לרכבים שבאים ממול).

לילה טוב וחג שמח, הרמן.

לגמרי מסכים ואמרתי זאת לא פעם.

פנסי ערפל מקוריים מסנוורים רק יצורים בגובה 30 ס"מ, בכביש לפנסי ערפל מקוריים תקנים יש ערך מוסף בכל הקשור לבטיחות מבלי לסכן אף אחד בסינוור.

הבעיה היא היא אילו שמדליקים פנסי ערפל אחוריים שלא לצורך או ערסמובילים עם התקנות פרטיזניות של פנסי ערפל.

הקושי פה הוא יישום החוק למי מותר לשתמש בפנסי ערפל ולמי לא, משטרת ישראל בחרה בפיתרון הקל - לאסור על כולם.

http://www.motorica.net - מוטוריקה.נט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני לא מסכים עם רוב התגובות פה! קודם כל, המשפט הראשון שיש לומר - אי ידיעת החוק אינה פוטרת מעונש.... כבר נאמר פה, ויש לחזור עד שיהיה ברור. חד-משמעית, גם פנסי ערפל מקוריים מסנוורים, נקודה.

אולי לא כל המקוריים, אבל בהחלט רבים, וזה מאוד מאוד מעצבן!

התירוץ הזה של ראות טובה יותר אולי מוצדק, אף פעם לא ייצא לי לבדוק, אבל אני לגמרי משוכנע שאפשר לנסוע בלי פנסי ערפל ולהסתדר מצויין...

מילא, נניח בשביל הראות הטובה יותר, אבל כל אלה שנוסעים עם פנסי ערפל כמו חלליות (גם מקוריים), רק בשביל הפוזה :mad: הייתי מעמיד אותם בשורה ובמשך כמה זמן שיידרש דופק מכות לכל אחד... זה פשוט מכעיס!

מה אנשים חושבים לעצמם?! זה באמת באמת מפריע!

לדעתי, אין שום סיבה בעולם לנסוע עם פנסי ערפל בעיר מוארת להפליא - ראשל"צ, אבל הלילה ספרתי הרבה כאלה, ולא היה אחד שלא סינוור, מוקריים או לא.

Live fast, die young - leave a better looking corpse

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הכוונה שרק אורות מקורים לא מסנוורים? , ואם אני מתקין אורות ערפל רגילים שנמכרים אך מתקין אותם במקום המיועד להם זה יסנוור? לא ממש הגיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי אתה לא לגמרי צודק.

במקרה וברכב מותקנים פנסיי ערפל קדמיים מקוריים הם לא צריכים לסנוור אף נהג שבא ממול שכן, כשמם הם מיועדים לערפל ולכן הם מפנים את אלומת האור שלהם כלפי הכביש ולא כלפי העיינים של הנהג שבא ממול.

לילה טוב וחג שמח, הרמן.

לגמרי מסכים ואמרתי זאת לא פעם.

פנסי ערפל מקוריים מסנוורים רק יצורים בגובה 30 ס"מ, בכביש לפנסי ערפל מקוריים תקנים יש ערך מוסף בכל הקשור לבטיחות מבלי לסכן אף אחד בסינוור.

הבעיה היא היא אילו שמדליקים פנסי ערפל אחוריים שלא לצורך או ערסמובילים עם התקנות פרטיזניות של פנסי ערפל.

הקושי פה הוא יישום החוק למי מותר לשתמש בפנסי ערפל ולמי לא, משטרת ישראל בחרה בפיתרון הקל - לאסור על כולם.

אני גם מסכים באוונסיס שלי יש אורות מקוריים בפגוש גם שאני עומד נגיד אחרי מכונית אני רואה שזה מאיר על הפגוש ומטה אין שום סיבה שזה יסנוור זה באמת נותן ראות יותר טובה וכיוון שהזוית של האורות יותר גדולה כתוצאה מהאורות ערפל זה חוצפה שנותנים וכנס ועוד יותר חוצפה שנותנים 550 שקל כנס...

אין כל סיבה לא לנסוע עם אורות ערפל ומי שאומר שזה מסנוור פשוט לא יודע על מה הוא מדבר ובא להביע פה עובדה לא נכונה...

למה? ככה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא במקרה עבר שם עם הניידת ואמר לי שאסור, זה היה לפני כמה שנים ואז גיליתי את זה לראשונה... בכל מקרה הוא אמר שהקנס הוא 140 ש"ח, 550 ש"ח בשביל דבר כזה זה ממש חוצפה... ומפחיד... אומנם אני מדליק אותם לעיתים רחוקות, אבל גם למשל בחלקים בין עירוניים חשוכים, כלומר שאין תאורה בכלל ורק האור של המכוניות... ולא בא לי לקבל דו"ח כזה...

ינון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני לא מסכים עם רוב התגובות פה! קודם כל, המשפט הראשון שיש לומר - אי ידיעת החוק אינה פוטרת מעונש.... כבר נאמר פה, ויש לחזור עד שיהיה ברור. חד-משמעית, גם פנסי ערפל מקוריים מסנוורים, נקודה.

אולי לא כל המקוריים, אבל בהחלט רבים, וזה מאוד מאוד מעצבן!

התירוץ הזה של ראות טובה יותר אולי מוצדק, אף פעם לא ייצא לי לבדוק, אבל אני לגמרי משוכנע שאפשר לנסוע בלי פנסי ערפל ולהסתדר מצויין...

מילא, נניח בשביל הראות הטובה יותר, אבל כל אלה שנוסעים עם פנסי ערפל כמו חלליות (גם מקוריים), רק בשביל הפוזה :mad: הייתי מעמיד אותם בשורה ובמשך כמה זמן שיידרש דופק מכות לכל אחד... זה פשוט מכעיס!

מה אנשים חושבים לעצמם?! זה באמת באמת מפריע!

לדעתי, אין שום סיבה בעולם לנסוע עם פנסי ערפל בעיר מוארת להפליא - ראשל"צ, אבל הלילה ספרתי הרבה כאלה, ולא היה אחד שלא סינוור, מוקריים או לא.

בעיר אני מסכים שאין הצדקה לנסיעה עם אורות ערפל, אך בכל השאר אתה טועה.

לדעתי אף פעם לא נסעת עם אורות ערפל קדמיים כך שאתה לא כל כך מבין על מה מדובר פה.

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7531 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...