Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש השחרה בתנור לארבעת חלונות הרכב, באזור המרכז,עזרה[כותרת נערכה]

shainov2
שימו לב! השרשור הזה בן 6139 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

יש ברשותי מאזדה 3 2000ס"מק שנת 05 ואני מחפש לעשות לה השחרה (חוקית) בתנור באזור המרכז(ראשון,תל אביב,פתח תקווה וכו') ההשחרה עצמה של 4 החלונות בגוון בהיר מאוד ולא שחור מט וכאלה בין 15-25% גג עם נטייה ל20% עבודה יפה ונקייה ומחיר ריאלי..התעניינתי גם בנושא השחרה בלייזר שעושים מומחים לרכב בפתח תקווה באמת עבודה א' אבללל..מחיר בשמיים 4 חלונות בכיוון ה1200+ ואפילו שואף ל1500..אז אנא עזרה והמלצות +מחירים להשחרה יפה ועבודה נקייה..

אני לפני הזמנה מחו"ל של 4 מגיני רוח מושחרים גם כן ורציתי לשאול האם באמת להזמין כי הם די גניבים בארץ במיוחד שבארץ קיימים רק 2 קדמיים לחלונות ואני מזמין גם לאחורה..ואם יש בארץ להשיג לכל החלונות אודה גם לכיוון..תודה.

mazda 3 sedan 2.0 150bhp

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה בנוגע לשאלות ששאלתי על המגיני רוח..האם כדאי להזמין ואם זה לא יפריע לחלון להתרומם??כי יש לי גם מרימי חלונות אז שאני ינעל את הרכב החלון לא יתאמץ להיסגר בסוף.?

ובנוגע למחיר/טלפון של החנות בבת-ים??איך העבודה או עוד חוות דעת..אשמח לקבל..תודה.

mazda 3 sedan 2.0 150bhp

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדות שמיעה הם לוקחים סביב 300 ש''ח לחלון כולל עבודה ועושים עבודה טובה

אין לי את השם המדוייק

אבל האיזור תעשייה די קטן לא אמורה להיות בעיה למצוא

porsche 914,2.0,1970

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אפשרות לקנות בארץ מגיני רוח לכול ארבעת החלונות,ואגב הם מודבקים ולא נכנסים בין הגומי-ככה שלא יפריע לחלון

להסגר,החיסרון הוא שהם ניגנבים,

חפש בחנויות לאביזרי הרכב.

חבר מועדון החמש.

Mazda MX5 nc2 2010 RHT

BMW ///M235i M Performence 2014 - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

300 ש"ח לחלון זה די מוגזם כי אני יכול לעשות השחרה בלייזר אצל קאר גלאס בפ"ת במחיר של 1200 -1300 ש"ח..

אני מחפש פה לחסוך משמעותית וחשבתי על משהו בסגנון ה600-700ש"ח,מה אפשרי לעשות בסכום הזה כי מדבקה לא כלכך בא לי ואני יכול לעשות עבודה מצויינת ב350 ש"ח עם בן אדם שמגיע עד הבית.

mazda 3 sedan 2.0 150bhp

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנו בן אדם באזור לוד שעושה עבודה מעולה-עם מדבקה,אם אתה רוצה אני אפנה אותך אליו.

אתה לודאי?

אתה בטח מתכוון לבחור בגני אביב

באמת עבודה מעולה בהדבקה

כלל לא מרגישים בהבדל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6139 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...