Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מועדון החמש בתוכנית גלי צה"ל ב-22.05.07

מועדון החמש
שימו לב! השרשור הזה בן 6192 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תוכנית בגלי-צה"ל - "גם בישראל" - סקירה היסטורית של ייצור הרכב הארץ.

בערב חג השבועות, 22/5/2007, בשעה 20:00,

תשודר בגלי-צה"ל תכנית שתעסוק בסקירה היסטורית של ייצור הרכב בארץ.

התוכנית תוגש ע"י חברי מועדון החמש עומרי רחמימוב ואיל פלד.

כמו-כן, יתראיינו בתכנית בני הספל וקובי מילוא.

150px-Glzlogo.jpg

חברי המועדון מוזמנים להאזין ולהנות.

בברכת חג שמח,

סמדר- משרד המועדון.

מועדון החמש - מועדון הרכב הקלאסי והאספנות בישראל

רח' ארלוזורוב 25 ר"ג, ת"ד 1193 גבעתיים 53111. טל: 03-7318818

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקפצה- האזנה נעימה

וחג שמח!

סמדר :lol:

מועדון החמש - מועדון הרכב הקלאסי והאספנות בישראל

רח' ארלוזורוב 25 ר"ג, ת"ד 1193 גבעתיים 53111. טל: 03-7318818

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשתדל להקליט ולהעלות אח"כ לפורום - כך גם נוכל לשמוע וגם להיות בארוחת החג ולשמור על שלום בית ;)

עידו.

מחפש פיאט פנדה 4X4 דור ראשון (שנות השמונים)

כל היודע דבר או אף חצי דבר על אחת, אנא צור קשר בה"פ, תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה יופי של תוכנית, קלילה נעימה וזורמת.

הנחייה מעולה של עמרי רחמימוב (הבן של) ואייל פלד, ובנוסף שולבו הסברים מפורטים ובהירים של בני וקובי.

שמחתי מאד לשמוע שאפריים אילין עדיין צלול למרות גילו המיתקדם, את סיפור ראלי אקרופוליס עם הסברה ואת סיפור המפעל בנצרת של יעקב סאלי.

וכמובן שבלי מספר מילים על מועדון ה 5 אי אפשר, וכאן נתן קובי לקראת סיום סקירה מעניינת על פועלו של המועדון.

יישר כוח לכל אלו שעשו במלאכה!

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה יופי של תוכנית, קלילה נעימה וזורמת.

הנחייה מעולה של עמרי רחמימוב (הבן של) ואייל פלד, ובנוסף שולבו הסברים מפורטים ובהירים של בני וקובי.

שמחתי מאד לשמוע שאפריים אילין עדיין צלול למרות גילו המיתקדם, את סיפור ראלי אקרופוליס עם הסברה ואת סיפור המפעל בנצרת של יעקב סאלי.

וכמובן שבלי מספר מילים על מועדון ה 5 אי אפשר, וכאן נתן קובי לקראת סיום סקירה מעניינת על פועלו של המועדון.

יישר כוח לכל אלו שעשו במלאכה!

אז אולי בכל זאת תבוא ביום שישי ? - זאב

zeev

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזינינו בתפוצות דורשים הקלטה, ויפה שעה אחת קודם.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקלטתי. לקראת הסוף יש מעט תקיעות קטנות בהקלטה, קצת מציק אך לא ממש מפריע. בסה"כ יצא טוב

האם יש אפשרות שאשלח את הקובץ (כ-50 מגה) לאחד המנהלים (*אהמ*ניטצ'*אהממ*) והוא יעלה את זה לשרת של הפורום? השרתים החינמיים בד"כ לא מחזיקים יותר משתיים וחצי הורדות/דקות (מה שבא קודם)

עידו

מחפש פיאט פנדה 4X4 דור ראשון (שנות השמונים)

כל היודע דבר או אף חצי דבר על אחת, אנא צור קשר בה"פ, תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלח לי, אני כבר אדאג לקומבינה ראויה.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישר כח לכל המשתתפים בתוכנית!!!!!

תודה מכל אספני הרכב במדינתנו הקטנה-רגע ענק של נחת!!!

נחום

I am a strong believer in luck and I find the harder I work the more I have of it... Benjamin Franklin

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למאזינים, ולאלה שיאזינו להקלטה, שלום רב,

התכנית היא פרי עמלו של עמרי רחמימוב. הוא שהגה את הרעיון, ערך את תחקירי הרקע, איתר את המרואיינים וחילק ביניהם (ובתבונה) את התכנים, בחר השירים ושתל אותם במקומות הנכונים, תיאם ותיזמר את כל המרכיבים הטכניים (אולפן, טכנאים, מנהלות ושאר ירקות), והוא - ורק הוא - מי שהתמודד עם סד של כ-50 דקות שצריך היה להכיל כמעט אינסוף של חומרי גלם.

אני חב תודה לעמרי שהזמין אותי לשבת לצידו באולפן ולהשתתף עמו בהגשת התכנית. אולם כאמור, הכל מעשה ידיו להתפאר.

חג שמח,

איל

טריומף TR3A שנת 1958

וולוו P1800 "המלאך" 1965

ותמיד מחפש עוד רודסטארים/מכוניות ספורט אירופאיות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שלא הצליח לברוח מארוחת החג לטובת התכנית, ולמאזינינו בגולה (שעוד לא יודעים שרדיו שומעים באינטרנט): הקלטה של התכנית.

נמרוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על כל המילים הטובות, ולכל מי שהאזין.

התוכנית נוצרה במסגרת פרוייקט "תוכניות ביכורים" של גל"צ, והיתה למעשה התוכנית הראשונה שלי ברדיו.

לא הייתי מצליח להרים תוכנית שכזו ללא עזרתו של איל פלד, שבמהלך עבודנו המשותפת לא יכולתי שלא להתרשם מן המקצועיות האדירה שלו, ומן היכולת לגרום למרואיין להוציא את הפרטים המעניינים ביותר. העבודה עם איל לימדה אותי המון להמשך הדרך, ואני חייב לו תודה ענקית.

במהלך העבודה על התוכנית נעזרתי במספר אנשים:

בראש ובראשונה, תודה רבה לבני הספל, שבלעדיו התחקיר על התוכנית היה מתמצה בקריאת ערכים ב"ויקיפדיה". הטרדתי טלפונית את בני במשך כשבועיים וסך שיחותינו ודאי מסתכם בכמה שעות. בני צייר לי בסבלנות ציר-זמן מדוייק של תולדות הרכב בארץ והפנה אותי למרואיינים ש"עשו את התוכנית". המשפט "בני הספל הפנה אותי אליך" חזר בכמעט כל שיחות הרקע שעשיתי.

שני הראיונות עם בני (על ה"סטנדרד כרמל" וה"סברה ספורט") היו מוצלחים מאוד, והידענות של בני על שתי "פנינים" אלה של תעשיית הרכב הוסיפו המון לתוכנית.

אני חייב תודה גם לדורון איטלסון על עזרתו הרבה בפנייה לאפרים אילין, ובזכותו הצלחתי לשתף אותו בתוכנית.

זמי לוין עזר לי מאוד בהגעה לדן ירושלמי, חתנו של יצחק שובינסקי, ועל כך אני חייב לו תודה. אני חייב לזמי גם התנצלות, מכיוון שהוא היה אמור לדבר בתוכנית על תולדות הוספה הישראלית במפעלי אילין, אבל מפאת מגבלות זמן אולפן לא הספקנו לשוחח איתו.

תודה רבה גם לקובי מילוא, שהראיונות איתו היו מוצלחים מאוד, וסקירת תולדות הסוסיתא שלו היתה "אייטם" מצויין בתוכנית.

תודה אחרונה וחביבה לאבא, שבלי התמיכה והעידוד שלו לא היתה תוכנית (ובלי היחצ"נות לא היו מאזינים...:-D )

עמרי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6192 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...