Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגי אנטון בחולון?

meir_gi
שימו לב! השרשור הזה בן 4260 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני צריך להחליף ארבעה צמיגים ולפי המלצות הפורום ניגשתי פעמיים לצמיגי אנטון ביפו, אולם תמיד היה מפוצץ שם ללא מקום חניה, בקיצור הבלגן חגג.

כמובן שלא המתנתי ונטשתי את המקום.

לאחרונה שמעתי שיש צמיגי אנטון בחולון באזור התעשייה ברחוב האורגים. האם זה סניף של אנטון מיפו? האם רמת המחירים שם זהה פחות או יותר לסניף ביפו? אשמח לקבל הבהרה בנושא ממי שיודע.

תודה

מאיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש צמיגי אנטון בחולון, יש צמיגי אנטון ביפו ברחוב סלמה, יש צמיגי אנטון ביפו ברחוב יפת.

הם כולם משפחה אבל כל אחד גוף כשלעצמו מחירים שונים, כלומר זה לא רשת.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המחיר חשוב לך, פנה לפנצ'ריה ברחוב הרצל 101 בתל אביב.

לא יודע למה כולם נעולים על המחירים של אנטון ביפו. בפעם היחידה שהייתי שם, השרות היה גרוע והשריטות על הג'אנטים שהוא סידר לי מרגיזות אותי כל פעם שאני מסתכל עליהן מחדש. לצערי הייתי צריך לדרוש שיחזירו לי את הצמיגים הישנים שלי כבר אחרי שהוחלפו, זה אחרי שהוא ניסה לדחוף לי צמיגים בני שנתיים וחצי.

הבחור שבסוף החלפתי אצלו ("שרות לצמיגים") נתן לי מחיר טוב יותר מאצל אנטון, עובד יותר מסודר, יש חניה, לא צריך לחכות כמעט בתור, והכי חשוב - בלי לשרוט ולגרום נזקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ על "צמיג ישיר" בפתח תקוה. באתי ועליתי ישר על הליפט. איזון סבבה בלי שריטות על הג'אנטים. באותו מחיר של אנטון (אלא אם אתה מתמקח שעה ב"אנטון").

אנטון מעולם לא הצליחו לעשות לי איזון כמו שצריך וגם באמת מפוצץ שם (ביפו) ולך תמצא חנייה בלי שיגלחו לך את המראה.

הם גם הצליחו לשרוט ג'אנט נדיר (של GTI6) ועל זה לא נסלח להם לעולם!

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לפני קניית צמיגים, התכוונתי ללכת לאנטון ביפו ועכשיו אחשוב פעמיים.

תודה על האזהרות\המלצות.

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנטון זה שוק.

לטוב ולרע.

המחירים זולים, אבל עדיין צריך להתמקח, וחשוב מאוד לבדוק את טריות הצמיגים ואת הדגם הספציפי שאתה רוצה !

מצד שני, אני מעדיף ללכת למקום מסודר, לשלם עוד כמה שקלים, שיבוא עובד נינוח וירים את הרכב על ג'ק אחד כל פעם, ויעשה איזון כמו שצריך לצמיג טרי.

איכשהו זה מסתדר לי יותר בראש מ "אסד, תרים את המאזדה שמה וזרוק את הג'אנטים שלה פה"...

בעיקרון, חובה לבוא לאנטון עם עוד חבר, אחד משגיח על הרכב (אנשים שחונים לידך, ילדים, ושאר עוברי אורח), ואחד על הג'אנטים - שלא ישרטו אותם וכו'.

ההמלצה שלי, בינתיים רק מתיקון פנצ'ר (אבל נחמד לגלות יחס טוב דווקא בעבודה של 50 שקל ולא של 5,000 שקל):

"צמיגי רמת אביב", בתחנת דלק של דרך נמיר ליד סמינר הקיבוצים.

שירות טוב, עבודה מקצועית.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומחיר בשמיים , כיאה לרמת ההכנסה של תושבי האזור.

גם אני מחפש עכשיו מקום להחלפת צמיגים (אחוריים) , אקפוץ לצמיג ישיר מכיוון שאני מתעתד לעבור בפ"ת השבוע ואבדוק מה יחס המחירים שם מול אנטון.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירים לצמיגים שאני קניתי היו זהים באנטון ובצמיג ישיר. יש שירשור על צמיגים שאני ומשתמש בשם "כוח סוס" קנינו, כל אחד במקום אחר ובאותו המחיר.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ניגשתי לאנטון ביפו כיוון שהרכב שרכשתי באותו יום שישי היה זקוק להחלפת צמיגים דחופה והשעה היתה שש בערב.

כל ההתרשמות שתוארה כאן מדויקת. צפוף, מיוזע, איזון צמיגים לא מוצלח. הרכב שלי זקוק לצמיגים עם קוד מהירות H, ואצל אנטון היו כאלה רק דנלופ SP-490, אותם לא ניתן לאתר בשום אתר עולמי של דנלופ, והם מיוצרים באינדונזיה.

הם גם מרגישים ככה.

החלפתי אותם למישלין אנרג'י E3A במקום אחר, ושילמתי 480 ש"ח לצמיג. חבר שרכש מכונית זהה לשלי שבועיים אח"כ, ניגש ל"צמיג ישיר", ובלי להתמקח קיבל רביעיה ב 390 ש"ח לצמיג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני חצי שעה חזרתי מ"צמיגי אנטון", כאשר אתמול כבר הזמנתי בטל' את הדגם שאני רוצה.

1. המחירים שלהם כמעט כמו של כולם. חיסכון של 20 ש"ח לצמיג פשוט לא שווה את ה"פחד" שמישהו ישרוט לך את הג'נט או ישפשף את המראה.

2. היום כשבאתי אליהם, הצמיגים באמת חיכו לי, רק שתאריך הייצור שלהם היה 2606 ו- 2305 :shock: (לטענת אחד העובדים: "אל תדאג אחי, מיצ'לין זה טוב, התאריך לא משנה"). בלי לחשוב פעמיים הסתובבתי והלכתי להזמין צמיגים במקום אחר.

לא יודע למה כולם ממליצים על המקום. אני לא חוזר לשם יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מוודא שתאריך הייצור חדש בטלפון ומודיע לו שאחרת אתה לא תיקח את הצמיגים - אתה תקבל צמיגים טריים.

שוק.

לטוב ולרע.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ברך כלל לאנוהג לבקר ככה בעלי עסק אבל החלפתי אצל אנטון רביעיית צמיגים ואני יודע שזאת פעם אחרונה שלי שם- תאריך יצור שיותר טוב שאני לא אספר, וגם כל השאר שכונה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאריך יצור יש טרי ויש לא טרי בכל מקום

בעבר הרחוק כאשר הלבשתי את הג'אסטי שלי במגנזיום, הוזמנו עבורי צמיגים, הגיעו 3 טריים מספיק (3 חודשים יצור אם אני זוכר נכון) ועוד אחד בן שנתיים, בעל הפנצ'ריה לא שם לב לזה, הערתי את תשומת ליבו הוא מייד התנצל והזמן צמיג אחר.

הפנצ'ריה הזו ממוקמת בפ"ת על ז'בוטינסקי ממש אחרי צומת אסם בתחנת דלק של פז, אין לי מושג לגבי מחירים.

פנ'צריה שאני עובד איתה כבר לא מעט זמן, "צמיגי כחלון" בדרך השבעה באזור, המנהל שם זה רוני/דורון, המחירים שלהם זהים! למחירים של אנטון (לפחות עבורי), השירות תענוג.

אני אצל אנטון הייתי פעמיים בחיים, אני יכול להגיד שממש לא התרשמתי במיוחד ואין לי מושג מה כולם מחפשים שם, טוב בעצם: זה זול וזה מה שאנשים מחפשים רק לא אכפת להם שדוחפים להם חרא סוג ז (זול, זוכרים ?).

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא מרוצה מאנטון, מחירים בלי תחרות (לפחות לדגמים הפשוטים) וידע נרחב לעומת פנצ'ריות אחרות ("מה זה קומהו?!").

אך כמו שקונדסון אמר, זה שוּק - לטוב ולרע.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באוקטובר הזמנתי מאנטון רביעיית דאנלופ SP-9000 במידה 195/50-15. שילמתי 1500 ש"ח במזומן.

התעקשתי וקיבלתי צמיגים טריים לגמרי (3 חודשים מייצור), יש לציין שעברו מס' ימים מרגע ההזמנה ועד שהגיעו הצמיגים.

את הצמיגים העמסתי על הרכב ונסעתי לבצע הרכבה ואיזון (דינמי במקרה שלי) אצל בעל מקצוע עליו אני סומך.

אני ממליץ על סקר שוק (המלצה שתופסת תמיד) ובמקרה שמצאתם שמשתלם - בצעו את הרכישה אצל אנטון ואת ההתקנה במקום אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4260 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...