Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בניית פודים מפיבר + קורות למיצובישי לנסר 2000 (יש תמונות)

שימו לב! השרשור הזה בן 6266 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בשעה טובה סיימתי (לא ממש סיימתי אבל רציתי לשמוע מוזיקה באוטו כבר אחרי חודש וחצי וחיברתי בינתיים הכל) את הבניות שלי והרכבת המערכת כולה. תמונות להרכבה אין, אבל תמונות לפודים והקורות יש. התמונות לא באיכות משהו (של הפלא) אבל בכל זאת, קצת שתהנו. כעקרון אני מודה קודם כל לרועי א. מהפורום, שהתקין לי את המערכת בצורה הכי פחות חאפרית שאפשר :lol:

מודה לרוני (יגאל בנץ), לסלבה על ההשראה ועל כמה עצות פה ושם וזהו.

תמונות ראשונות - הדבקת דבק מסקינטייפ על הדלתות על מנת שיהיה אפשר לשלוף את הבסיס ולעבוד עליו, וכן מריחת הפוליאסטר על הדלת (על המסקינטייפ יותר נכון) ולאחר מכן בא הפיבר, 2 שכבות שלו:

1.jpg 2.jpg 3.jpg

4.jpg 5.jpg

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שלב שני טבעות מעץ וחיבורם לבסיס ע"י דבק חם, לאחר מכן עטיפת הטבעות ע"י בד ליצירת הצורה הרצויה:

6.jpg7.jpg8.jpg

9.jpg10.jpg

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלב שלישי: מריחת הפוליאסטר על הצורה שהרכבנו ולא לשכוח לשים גם פיבר (כמה שכבות שאתם רוצים), לאחר מכן התאמת הצורה שיצאה לחלק שבו הוא יורכב בדלת:

11.jpg12.jpg13.jpg

14.jpg15.jpg

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלב רביעי: מריחת בונדו + שיופים על הבניות:

19.jpg20.jpg21.jpg

24.jpg25.jpg

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלב חמישי: הכנת הטויטרים בקורות: יצירת טבעת מעץ, להדביק אותה לקורה, לאחר מכן למתוח בד לצורה הרצויה, ועליו שוב למרוח פוליאסטר ופיבר, לאחר מכן מריחת בונדו שיופים ולבסוף הדבקת הבד הרצוי (אני עשיתי אצל רפד):

28.jpg29.jpg30.jpg

31.jpg32.jpg

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר מכן ריפוד הבניות (גם אצל רפד, שם לי מתחת גם ספוג שיהיה יפה) וחיבור הבניות לדלתות ע"י ברגים כמובן וע"י סיליקון לבן שהוא עמיד לחום קור וכו', וזאת על מנת לאטום את הבניות כאשר אני מחבר אותן לדלת כי עשיתי חורים בבניות על מנת שהרמקולים ינגנו לנפח הדלת:

35.jpg36.jpg37.jpg

38.jpg39.jpg

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולבסוף צביעת הסיליקון בצבע המתאים לבניות (שחור במקרה שלי) וחיבור הדלתות + הרמקולים לדלת והתוצר הסופי.

תהנו!

40.jpg41.jpg

42.jpg43.jpg

ואיך שכחתי להזכיר! בטח שמתם לב שחסר שם מידבאס נכון? אז בקרוב (מתי שיהיה תקציב) יוספו לשם עוד 2 מידים כמו שיש שם כרגע.

עוד עריכה קטנה: זאת הבנייה הראשונה שלי ושל רועי (אותה כבר ראיתם). תפרגנו :-)

גיא.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבת הבאה נראה לי, במפגש. סופסוף באמת סופסוף. עכשיו יחסית למה שהיה לי לפני הבניות שומעים ממש מדהים, החלפתי את כל החיווט הכל הוחלף באוטו, ויש הבדלים של שמיים וארץ בין מה שהיה לי לעכשיו. והסאב, מפציץ!

גיא.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקת נפחים?:

ועבודה יפה. יש כשרונות בפורום.

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשמתי שם שהדוטק אמורים לנגן לנפח של הדלת. ובבקשה, אל תפתחו על זה שירשור אצלי בת'רד, כי זה לא העניין. אבקש רק להגיב לנושא.

בתודה,גיא.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד על ההשקעה!!!! נראה פיצוץ!!!! 10 נקודות ממני(10 מתוך 10).

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6266 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...