Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיית טורים ברנו קליאו 99

נבדוקהשסי
שימו לב! השרשור הזה בן 6275 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

המכונית שלי: רנו קליאו B RXT שנת 99, מטופלת היטב וכו', אך ישנה בעיה אחת מאוד מעצבנת.

לפעמים (זה לא קורה בכל נסיעה, וגם כשקורה לפעמים זה משתנה במהלך הנסיעה) המנוע מתחיל "לעבוד חזק".

הבעיה מורגשת בנסיעה ע"י כך שכשהמכונית מאטה ומורידה הילוך, מעבר ההילוכים לקוי ומורגש מעין "בום" (גיר אוטומטי, בעיקר במעבר משני לראשון). כשהמכונית במצב זה ואני מעביר ל PARKING המנוע עולה לסביבות 15,000 סל"ד ופשוט מסרב לרדת (למרות שהוא התחמם כבר מזמן).

מאחר וכשהמכונית על 9,000 סל"ד (ב PARKING, במצב תקין) היא נוסעת מעולה, הסקתי שהבעיה היא בייצוב כלשהו של סיבובי המנוע, להשערתי דבר הקשור בוודאי במנגנון החימום של המנוע. המחשב במוסך מראה שאין כל תקלה חשמלית והחבר'ה שם דיי אובדי עיצות. לכן אני פונה אליכם בתקווה שתוכלו להאיר את עיניי בנושא :wink:

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם במוסך בעת חיבור למחשב, נכנסו לנתוני חיישנים ובדקו לפי הוראות יצרן אם הנתונים המתקבלים תקינים ?

מציע ליצור קשר עם חבר פורום KAMITECH - קמיל. הוא הבן אדם הכי נכון בשבילך במידה ובמוסך לא הצליחו לפתור.

איזה מוסך דרך אגב ?

ליאור

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהם פשוט חיפשו "תקלות" (סוג הנתונים שהמחשב מראה באדום)

ובכלל לא הצלחתי להביא את המכונית למוסך כשהבעיה עצמה מופיעה.

מדובר במוסך מורשה של רנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6275 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...