Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה בספידומטר לרנו קליאו B שנת 2000

TnT
שימו לב! השרשור הזה בן 6278 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכול המומחים,

יש לי בעיה מוזרה עם הספידומטר, מידי פעם תוך כדי נסיעה (ולא משנה באיזה מהירות) הוא צונח בפתאומיות ומתאפס ולאחר כמה דקות חוזר להראות את המהירות. לפני שהוא מתאפס הוא לא מראה סימני "חולשה" כלשהם כמו רעידות במחוג וכו', פשוט צונח.

מישהו יודע מה יכולה להיות הבעיה? לאן צריך לגשת (למכון ספידומטרים או שזו בעיה חשמלית ורק מוסך מורשה יודע לטפל בזה) והמלצה למקום? וכמה הסיפור צריך לעלות?

ועוד שאלה קטנה, נשרפה לי הנורה בלוח הבקרה של המזגן (איפה שהמחוג לעוצמת ה Fan), במוסך מורשה רנו בבני ברק אמרו לי שיעלה לי החלפת נורה אצלם 80-100 ש"ח. המחיר נשמע לכם הגיוני בשביל החלפת נורה(!) מסכנה??

הרכב הוא רנו קליאו B שנת 2000, נפח 1600

תודה מראש לכל העונים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הספידומטר קרוב לוודאי שמדובר בחיבור חשמל רופף בחיישן המהירות או בכל מקום אחר בדרך. האפשרות הבאה היא בעיה בחיישן עצמו (נמצא על הגיר) והאפשרות האחרונה היא בעיה בלוח השעונים.

אם תרשום מהיכן אתה יוכלו להפנותך למכון ספידומטרים ראוי.

לגבי הנורה, יכול להיות שצריך להחליף את כל המפסק ואין אפשרות להחליף את הנורה לבד. אפשרות אחרת היא שהגישה קשה מאד. כדאי לברר במקום אחר או להניח לזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרשום לי דגם מנוע מדויק ובערב אוכל להפנות אותך למיקום החיישן לבדיקה.

לגבי הנורה, סביר מאוד היות ורוב "הכאב ראש" הוא בפירוק הפנל הנ"ל.

ליאור

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה avivz, אני מר"ג. מכון ספידומטרים יכול לעזור לי גם אם הבעיה היא בחיישן?

לגבי הנורה, אני אברר בעוד 2-3 מקומות ואם המחיר הוא באמת כזה נראה לי שאני יעזוב את זה, זה לא מפריע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרשום לי דגם מנוע מדויק ובערב אוכל להפנות אותך למיקום החיישן לבדיקה.

לגבי הנורה, סביר מאוד היות ורוב "הכאב ראש" הוא בפירוק הפנל הנ"ל.

ליאור

אהלן ליאור,

דגם מנוע (לפי הרשיון רכב): K7M

תודה,

עמיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכון ספידומטרים טוב ומקצועי:

"המחוון ספידומטרים" שברח' הפלד 25 א.ת חולון, טל' 03-5507254 לרפי או פניאל.

אתרם הנו www.speedometer.co.il

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה אצלי בידיוק אותה בעיה (רנו קליאו 2002) ונסעתי למקום שרפי המליץ. הבעיה הייתה בחיישן מהירות הנימצא בגיר. ההחלפה לוקחת בידיוק 2 דק'. המחיר שלו אם אני לא טועה מספר מאות שקלים למשופץ עם אחריות. חדש עולה יקר משמעותית.

אל תתפוס אותי במחיר, אני לא זוכר.

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער לא היה לי זמן אתמול בלילה.

תרשום גם האם אוט' או ידני ואת הדגם על משקוף דלת נוסע.

לדוגמא: DA0B (תחפש צירוף בסגנון - לא מחייב אותיות כאלו אלא צירוף של 4 אותיות ומ' בתוכן).

זאת על מנת שאוכל לבדוק במדויק לפי הרכב שלך.

ליאור

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכול המומחים,

יש לי בעיה מוזרה עם הספידומטר, מידי פעם תוך כדי נסיעה (ולא משנה באיזה מהירות) הוא צונח בפתאומיות ומתאפס ולאחר כמה דקות חוזר להראות את המהירות. לפני שהוא מתאפס הוא לא מראה סימני "חולשה" כלשהם כמו רעידות במחוג וכו', פשוט צונח.

מישהו יודע מה יכולה להיות הבעיה? לאן צריך לגשת (למכון ספידומטרים או שזו בעיה חשמלית ורק מוסך מורשה יודע לטפל בזה) והמלצה למקום? וכמה הסיפור צריך לעלות?

ועוד שאלה קטנה, נשרפה לי הנורה בלוח הבקרה של המזגן (איפה שהמחוג לעוצמת ה Fan), במוסך מורשה רנו בבני ברק אמרו לי שיעלה לי החלפת נורה אצלם 80-100 ש"ח. המחיר נשמע לכם הגיוני בשביל החלפת נורה(!) מסכנה??

הרכב הוא רנו קליאו B שנת 2000, נפח 1600

תודה מראש לכל העונים...

התשובה שלי קצת באיחור, ואני לא יודע אם סידרת כבר.

אבל לי היתה אותה בעיה שתיארת. אבל בנוסף לפעמים נדלקה לה נורת המחשב הכתומה. וכשזה התרחש מדחס המזגן הפסיק לעבוד וגרם לזה שהמזגן הוציא אוויר חם.

אחרי שבוע - בזמן שזה קרה, נסעתי ישר למוסך וחיברתי את הרכב למחשב. מכל זה יצא חיישן מהירות תקול.

אז (קיץ 2006) זה עלה 218 ש"ח.

בהצלחה.

Mazda CX5

Škoda FABIA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער לא היה לי זמן אתמול בלילה.

תרשום גם האם אוט' או ידני ואת הדגם על משקוף דלת נוסע.

לדוגמא: DA0B (תחפש צירוף בסגנון - לא מחייב אותיות כאלו אלא צירוף של 4 אותיות ומ' בתוכן).

זאת על מנת שאוכל לבדוק במדויק לפי הרכב שלך.

ליאור

היי ליאור,

הרכב עם גיר אוט'. לגבי הדגם שאמור להופיע על משקוף דלת הנוסע: לא רשום אצלי כלום על דלת הנוסע, ולמען האמת גם לא על שאר דלתות הרכב...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6278 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...