Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חימום של חוטים וריח של פלסטיק שרוף

jimi26
שימו לב! השרשור הזה בן 6295 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני זמן מה נורה נשרפה לי באוטו (הנורה חדשה חודש בסהכ ) לא ייחסתי לזה הרבה חשיבות קורה החלפתי אותה

לאחר זמן נשרף לי פיוז ראשי של אורות שוב חשבתי שיש עומס החלפתי והגדלתי את האמפראז' שלו בעוד 10 אמפר(במקום 30 ל 40 )

מאז שקניתי את האוטו מדי פעם נדלקת המנורה של המצבר בלוח השעונים ונכבית לסירוגין

לאחרונה נדלקת יותר

היום דלקה ממש צעקה וקבוע, אני מחנה את האוטו ואני רואה שהאורות מתעמעים ברכב (בפנים וחוץ) ואני מריח פלסטיק שרוף.

פתחתי מכסה ואני רואה בחיבור לבית הנורה שנשרפה בזמנו סרט בידוד מותך וחום וריח של שרוף

מישהו ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

יכול להיות שיש לך בעייה בטעינה (מכאן הדלקות נורת המצבר) מה שמוביל לשרפת צרכנים.

לא טוב שהגדלת את ההתנגדות של הפיוז - יש סיבה שההתנגדות היא בערך מסוים,הגדלת ההתנגדות יכולה לגרום לכך שהפיוז לא ייגן בעצם על הצרכן וזה האחרון יישרף מה שייעלה בטוח יותר מפיוז.

בכל מקרה גש לחשמלאי לאיתור ותיקון הבעייה.

יוסי.

שום צבא שבעולם לא יעצור אותי מלעשות פרצלציה מהפרצוף של הקונצרטינה הזה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל - חום וריח מקורם בזרם גבוה שמחמם את חוטי החשמל.

שנית כל - בניגוד לדברי קודמי, לפיוז אין התנגדות משמעותית. לפיוז יש יכולת להעביר זרם בעצמה מוגבלת. גלישה אל מעבר למגבלה תשרוף את הפיוז.

המלצה: חפש על חוט החשמל שמתחמם את הסיבה לכך. הדבר יכול לנבוע מ: בידוד שנשחק, בית נורה שמקצר, חלק של גוף הרכב שחותך את הבידוד סביבו. בקצור אתה ליד הרכב תאתר את הקצר ותבודד אותו.

תיקון הקצר יפתור לך (בוודאות גבוהה) את בעיית הטעינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק זה באמת מהחוט אמת בדבריך

לגבי הפיוז אתה צודק שוב הפיוז תפקיד להעביר זרם בעוצמת זרם מוגבלת

אני לא יודע מה לחפש

הזמנתי שגריר לפה אני אחפש איתו ביחד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוט שנשרף זה סרט.

קח רב מודד ובדוק רציפות מהחיבור בפיוז למנורה השרופה,במידה ויש נתק או קצר לגוף,תתחיל לבודד את התקלה.

opel astra,כבר מרגישים יותר טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנורה לא שרופה

תראה מה שקורה עכשיו זה ככה

נורת מצבר בלוח שעונים דולקת קבוע

ויש בעיה מתחת למכסה כי בפעם האחרונה שנסעתי ברכב לפני כמה שעות היה ריח של פלסטיק שרוף

את החוטים אצלי ברכב ליפפתי בסרט בידוד

החוטים המגיעים לבית הנורה השמאלית, סרט הבידוד שעליהם הותך

מה שמצביע על זרם יתר/חימום השאלה מדוע ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי,על איזה מכסה מדובר?

תבדוק רציפות בחוט המדובר יתכן שיש לו נתק שנוגע בגוף ומקצר.

לפי דעתי הבעייה רק נתק בחוט או בית נורה מקצר .

opel astra,כבר מרגישים יותר טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיצר עכשיו היה פה הזה של שגריר

ראה אמר יש פה קצר אני לא נוגע אתה רוצה נזמין לך גרר

לפני שהוא ראיתי את אחד החוטים שמתחברים למנורה גלוי לגמרי כל הבידוד שלו נשרף וזה מוביל לצמה

איזה סרט

נראה לי אני אוציא את הפיוז של האורות ואסע עד הבית בבוקר אכנס לחשמלאי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שאתה לא מקשיב בעצתו של הזה של שגריר.

יש לך קצר ברכב, התחלת להריח ריח שרוף ואתה ממשיך לנסוע איתו? בשביל מה יש ביטוח גרירה + גיבוי של איש שגריר שהמליץ לך לעשות כך?

אתה לא יודע מאיפה הקצר. אתה לא יודע מה גרם לו והאם יש נזק במקום אחר.

ניתוק מצבר, גרר לחשמלאי ויפה שעה אחת קודם.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אתה יודע מה הבעיה רק

שאני יכול לנצל את הגרר פעם אחת ופעם שניה זה בתשלום

והקצר (במקרה אני מבין קצת בחשמל בידי תעודה המעידה על כך ) שחימם את החוט אני מונע בכך שאני מנתק את הפיוז הראשי של האורות

ולקחת את האוטו בגרר זה סרט שלם כפי שאתה יודע לוקח לשגריר להגיע עד 3 שעות

ורמה המקצועיות שלהם היא לא מה שאני מחשיב כמקצועית וגם רמת האכפתיות של חלק מהמכונאים שם

דבר שני שאני נכנס לחשמלאי אני רוצה לדעת שהוא לא מנצל אותי שאני בא (נשרפתי כבר בעבר )

ושלא עובדים עלי

נראה אולי מחר אני אסדר את זה לבד בכלל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאמת אני לא חשמלאי או משו כזה אבל גם לי קרה את זה אם משהו מכיר בסובארו לאונה יש 3 חוטי גשר כאלה שהם ממש גשר כאלה יושבים ליד המיכל של המים הרזרבים היה לי מגע שלישי כלומר שהמכסה מנוע היה למטה זה יצר מגע נוסף של מינוס ומהחשמל והכל זה שרף את החוט ואז האוטו משום מה התחיל לקרטע והכל עד שעליתי על זה שזה החוט חח לפעמים הבעיות הם לא כאלה גדולות לבדוק אולי יש מגע שלישי עם המכסה מנוע שגורם לבלגן שם או משו אולי יש חוט גלויי לאורך החוט שגרם לרכיב להישרף ולשרוף את המנורה .

תאונה קטלנית . אני פצוע קשה, וסובי הנובחת הלכה לעולמה :cry:

בנוסף להכל, חודשיים שלילה ומשפט .

מקווה לטוב :-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6295 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...