Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ לגבי גיר אוטומט רציף של פונטו

impreza263
שימו לב! השרשור הזה בן 6325 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חבר'ה אני שמח שמצאתי תפורום ***תפורום = את הפורום. אתה מצאת פורום, לא צ'אט. כתוב בהתאם **** הזה אולי תוכלו לעזור לי,

אני עומד לרכוש פונטו ספייס 2001 הדגם המשופר ELX

הגיר שלו זה טיפטרוניק - גיר רציף.

בעקרון האוטו מאד שמור,מטופל בזמן במוסך, יד שניה 82 אלף קילומטר, נהגת יחידה מבוגרת

אבל החששות שלי הן מהגיר האוטומטי של הפיאט..:roll:

צלצלתי לחבר שהוא בעל מוסך של סוזוקי והמילים שלו היו -"אל תתקרב לגיר אוטומט של הפונטו גם אם הגיר הוא רציף .." עכשיו מן הסתם אולי יש אמת בדבריו ואולי גם לא..

אז השאילה שלי אליכם היא לגבי הגיר ואמינותו בפרט כי הבנתי שתקלות בגיר של הפונטו זה מעל 5 אלף כמו כלום..

בעקרון היא רוצה עליו 500 שקל מעל מחירון כי לטענתה הוא שמור וקילומטרז' נמוך

אודה על כל עזרה בנידון!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיפוש בפורום יגלה לך שהאמינות של הגיר לא רעה בכלל. יחסית לגרים אחרים הוא גם חסכוני בדלק.

תקלות בכמעט כל גיר אוטומטי הם מאד יקרות (ציטוט ממוסכניק של פליקס שנשאל האם הגיוני ששיפוץ תיבה אוטומטית בגולף 97 עולה 7 אלף "זה זול מאד. אצלנו זה היה עולה הרבה יותר"). ובד"כ אצל פיאט הטיפולים זולים יותר.

מנסיעה קצרה באוטו האוטו מאד נעים, סביבת נהג מאד נחמדה ושובבה. מרווח מכובד מאחורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפונטו 2004 גיר רציף שהיתה אצלנו במשפחה מגרדת כבר את ה100K קילומטר ללא שום סימן לבעיה בגיר (טפו-טפו-טפו, נגעתי באדום). בניגוד להגה הכוח החשמלי של הפונטו, שהחל לעשות שמות של טראבל-מייקר, דווקא על התיבה הרציפ לא שמעתי תלונות מיוחדות.

בגדול - אני מאוד אהבתי את התיבה הנ"ל. היא מעניקה כוח זמין בכל רגע ובכל מהירות, מאפשרת טיפוס עליות בקצב מרשים מצד אחד, וחיסכון יחסי בדלק ונסיעה נוחה מצד שני. אני אישית מצאתי את המצב הרגיל של התיבה קצת "מחוספס" מדי, ורוב הזמן נסעתי על מצב Economy שהיה שקט ונעים הרבה יותר. בסך הכל מדובר בגיר מעולה שמשתלב מצוין עם המנוע, ורק השהייה קצרה ומורגשת בלחיצה מלאה על הדוושה הורסת את החבילה הכמעט מושלמת.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חבר'ה אני שמח שמצאתי תפורום הזה אולי תוכלו לעזור לי,

צלצלתי לחבר שהוא בעל מוסך של סוזוקי והמילים שלו היו -"אל תתקרב לגיר אוטומט של הפונטו גם אם הגיר הוא רציף .." עכשיו מן הסתם אולי יש אמת בדבריו ואולי גם לא..

אודה על כל עזרה בנידון!

בלי להעליב אף אחד, לא נראה לי שהבן-אדם מכיר את הגיר הרציף, אחרת הוא היה מעיר עליו ולא אומר משהו סתמי כמו "גם אם הגיר הוא רציף".

בארץ יש חששות היסטוריות מגירים רציפים, כנראה בגלל סובארו ג'סטי (?).

כיום לא רק לפונטו יש רציף, גם לניסאן פרימרה וגם לרובר (טוב, "היה" גיר רציף).

יתרונותיו של הגיר בזמינות הכוח ובחסכון בדלק. אני ממליץ, כפי שהמליצו לך לעיל, לעשות חיפוש בפורום ולקרוא על הגיר - ולא להקשיב לדיעות של אנשים שאולי לא כ"כ יודעים על מה אתה מדבר.

אני כבר מנחש מה הוא יענה לך אם תשאל אותו על סיטרואן, או חו"ח רובר.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום בעיה בגיר רציף של הפונטו. הכל שמועות כמו כל אוטו אחר!

בחירה נכונה של אוטו חסכוני ומהנה לנהיגה!

שחרון!

חרדון מקבוצת החרדוניה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיצד בדיוק דגם ה ELX "משופר"?

מוסכניק של סוזוקי כנראה מבין ב... ניחשת נכון, סוזוקי. לא בפיאט.

מהיכן לך לדעת שתיקון כלשהו בגיר הרציף עולה מעל 5000 "כמו כלום" ?

בצע חיפוש, דובר כאן המון על הגיר הנ"ל.

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לאודי יש גיר רציף, A4,A6.

לגבי הגיר הרציף של הפונטו, אני אישית לא שמעתי בעיות על הגיר של הפונטו, אצלנו הדגם הידני אך לשכנה דגם ה-ELX הרציף ואני מטפל לה באוטו כך שיש לי הכרות טובה עימו, אין שום תקלות עם הגיר. כך גם בסקר קטן במוסך של פיאט, לא ידוע כאמור על בעיות בגיר הרציף.

לגבי ההגה, אישית בפונטו שלנו ושל שכנתי לא נתקלתי בשום בעיה עם ההגה החשמלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6325 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...