Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[פרוייקט מצולם] איך לצבוע רכב בצבע חדש ושעדיין ייראה כמו רכב עם צבע ישן?!

Moti - Miata R
שימו לב! השרשור הזה בן 6355 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כן כן, זו לא טעות :lol:!

בין הפרוייקטים שאני עובד עליהם בזמן האחרון יצא לי לצבוע פיק-אפ מסוג שברולט סילברדו לסרט אימה שיצא בשנה הבאה ומצולם בימים אלו.

הרעיון היה פשוט -

הדמות הראשית בסרט היא של רוצח סדרתי שהוא גם Redneck רציני :lol:.

המפיק רצה את הטנדר בצבע אדום עם כנפיים לבנות ובודי קצר עם ארגז צר וכנפיים אחוריות בולטות (מה שנקרא Step-side), חבוט שרוט וחלוד, משהו שייראה מאיים במיוחד בסמטה אפלה.

מצא את הטנדר הדרוש רק בצבע שחור עם מעט שריטות, כמה מכות קלות ובלי חלודה כמעט בכלל וכאן נכנסתי אני לתמונה.

ניתן לתמונות לדבר (עם הערות שלי) -

הטנדר במצב צבירה שחור -

Truck004w.jpg

לאחר שטיפה, פירוק של כל האיבזור שקל לפרק ומיסוך של מה שלא -

Truck013w.jpg

בתוספת 13 מיכלים של ספריי אדום (עכשיו הטנדר כבר זכאי לתואר טייפ רייש) -

Truck027w.jpg

ועוד 8 מיכלים של ספריי לבן -

Truck039w.jpg

קצת קשה לראות בתמונות אבל הוספתי גם פס דק בצבע כסף בקוי המעבר בין הלבן לאדום.

פה התחיל החלק האמנותי, עד כאן הצביעה נראתה כמו צביעה חדשה וזו הרי לא המטרה!

20 דקות של הצלפות עם שרשרת ברזל עבה ומכות עם לום ופטיש של קילו וחצי עושים עבודה מצויינת בייצור מכות ושריטות על כל הרכב ואז מגיע תורה של צביעה עדינה עם מכחול של כל המכות והדפיקות בצבע מעורבב עם אבקת ברזל כשמיד אחרי שהוא מתייבש כל המכות עוברות "צביעה" נוספת עם חומר שמאיץ החלדה שעבר דילול קל כדי לייצר נזילות.

ניסויים ראשוניים עם החומר -

Truck042w.jpg

Truck043w.jpg

Truck044w.jpg

ואחרי שראיתי כי טוב, נאגלה נוספת של מכות פטיש ולום והרבה צביעה עם החומר המחליד (בתוספת איבזור משלים כמו השרשרת החלודה, הפעם באמת, מאחורה) -

Truck048w.jpg

Truck049w.jpg

כדי שהלבן לא יהיה לבן מדי והצבע לא יהיה מבריק מדי, האוטו כולו עבר ריסוס בלכה בגימור מאט בתוספת גוון צהבהב שייתן מראה של צבע שהתחמצן בשמש במשך שנים.

איבזור נוסף בדמות רביעיית פנסים נותן נופך קרבי למראה כמו גם הצביעה הכביכול שחורה/חלודה של הפגוש הקדמי -

Truck051w.jpg

ואיך אפשר להכין ל-Redneck את הפיק-אפ שלו בלי מדבקות הכוסית הנוצצת בשני צידי החלון האחורי -

Truck055w.jpg

ואחרי שריתכתי עוד מוט במיקום נמוך יותר לפגוש (היו צריכים אותו בגובה הזה בשביל ההתנגשות באיזו סיוויק בסרט), המוצר המוגמר -

Truck058w.jpg

יאללה, תהנו!

:lol:

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יפה. יפה. אתם גם מכין אביזרים לסרטים.

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6355 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...