Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לגבי חגורת בטיחות

ToMeR
שימו לב! השרשור הזה בן 6391 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בחגורת בטיחות במושב שליד הנהג, בזמן בלימת חירום החגורה פשוט לא נמתחת ותופסת את היושב במקום.

רציתי לדעת מאיפה מתבצעת המתיחה הזאת, מהחלק שמעל לכתב או מהחלק התחתון יותר ברצפת הרכב?

מדובר ב 106 דור 2.

אני שואל כדי לדעת לאיזה מהם לרתום את הכלב.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חגורות הבטיחות הישנות עובדות על משקולת שנועלת גלגל שיניים בזמן מתיחה פתעומית של החגורה. בחגורות החדישות הוסיפו גולות מפלסטיר שנורות בזמן תאונה ומותחות את החגורה לאחור ומונעת מהנוסע לעוף קדימה ומצמידות אותו למושב. כל המנגנונים נמצאים בחלק התחתון של החגורה .

שבת שלום יצחק

:evil:סייג לחוכמה שתיקה :brickwall:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שאני יודע איך זה אצלך אבל לא נראה לי שיש אצלך מערכת מתיחה (פירוטכנית כמו שקודמי הסביר).

אם אתה מתכוון לנעילת החגורה במקרה של משיכה מהירה אז המערכת היא מכנית מבוססת על כוח צנטרפוגלי, גם כן כמו שקודמי הסביר וכאמור היא נמצאת למטה היכן שהרצועה מתגלגלת.

לא הבנתי את הקשר לכלב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הכוונה בפירוטכני הזה ל"נפץ" הזה, אז כן קיים אצלי.

עלה כלב אני מלביש רתמה, וממנה מוציא רצועה שתתחבר לחגורת בטיחות, ככה אני מעגן את הכלב ובזמן תאונה החגורה תמנע ממנו להתעופף דרך השמשה החוצה.

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"מעגן את הכלב"? אוליי תעגן אותו עם ג'מבו לקורה?

בכל אופן לא משנה לאן תקשור אותו בחגורה, החגורה נועדה להצמיד בן אדם ולא כלב למושב. עצם זה שאתה מחבר את הרתמה דרך רצועה לחגורה לא יתן לך כלום. במקרה הטוב הוא יתלה על החגורה בדרך החוצה במקום לעוף.

תשקול לחבר את הרצועה לאחד הזרועות הבסיס של הכסא או משהו כזה. נראה לי שזה עדיף, בכל מקרה לא הייתי בונה על זה שזה יציל את הכלב במקרה של תאונה, נראה לי שזה יכול להזיק בדיוק באותו סיכוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאני מתכנן לעשות קיים בעולם ונמכרים מוצרים יעודיים לעניין, בעיה היא שלארץ לא מייבאים דברים שמתאימים לכלב של 50 קילו, אז אני מכין בעצמי מחומרים שיעמדו ביותר מ 50 קילו גם.

אני לא מושיב את הכלב ושם עליו את החגורת בטיחות.

אני מושיב אותו עם רתמה של כלבים, ויש לה וו שמיועד לרצועה, מהוו הזה אני מוציא חבל סנפלינג, מסובב סביב החגורה וחוזר לרתמה שלו, ברגע של תאונה הוא לא יעוף קדימה כי החגורה לא תימתח פשוט מאוד. וכמו שכבר כתבתי, הדבר הזה מקובל בעולם רק שאת האביזרים לזה לא מייבאים לארץ במידות שאני צריך. לכן אני בונה לבד בידיעה שזה יחזיק יותר ממה שאני צריך גם מבחינת עומס.

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאני מתכנן לעשות קיים בעולם ונמכרים מוצרים יעודיים לעניין, בעיה היא שלארץ לא מייבאים דברים שמתאימים לכלב של 50 קילו, אז אני מכין בעצמי מחומרים שיעמדו ביותר מ 50 קילו גם.

אני לא מושיב את הכלב ושם עליו את החגורת בטיחות.

אני מושיב אותו עם רתמה של כלבים, ויש לה וו שמיועד לרצועה, מהוו הזה אני מוציא חבל סנפלינג, מסובב סביב החגורה וחוזר לרתמה שלו, ברגע של תאונה הוא לא יעוף קדימה כי החגורה לא תימתח פשוט מאוד. וכמו שכבר כתבתי, הדבר הזה מקובל בעולם רק שאת האביזרים לזה לא מייבאים לארץ במידות שאני צריך. לכן אני בונה לבד בידיעה שזה יחזיק יותר ממה שאני צריך גם מבחינת עומס.

אשמח לשמוע בפרטי מאיזה חומרים,

גם לי יש כלב במשקל 65 ק"ג :roll: ואני פשוט לא מוצא פתרון.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח חבל סנפלינג, קשור לו בכל צד אבזם כזה כמו שיש ברצועות שמחברים לקולר (כמובן לא אבזם קטן).

עכשיו שים רתמה לכלב, חבר אבזם אחד לרתמה, ותעשה עם החבל קשר שבתוכה תעבור החגורת בטיחות של האוטו (תקליק את החגורה), ואז תחבר את האבזם שוב לרתמה, ככה הכלב תפוס במידה ויש תאונה או ברקס פתאומי.

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6391 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...